Modelism - RHC Forum: Pista Offroad Tineretului - Bucuresti - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 9 Pagini +
  • « Prima
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Ultima »

Pista Offroad Tineretului - Bucuresti Parcul Tineretului

#151 Useril este offline   Lucianf 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 37
  • Inregistrat: 08-January 13
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 30 May 2014 - 10:30 PM

Nu cred ca mai este cazul sa il intrebati pe Bogdan de pista.

Azi am fost cu inca 2 colegi si am intins pamantul arat . Am dat cu grebla si lopata cateva ore :) , acu sper sa isi faca si ploaia treaba. Speram sa gasim o solutie pentru tesarea pamantului ... .

Tot astazi am vorbit si cu domnul primar , Piedone. Parea cam deranjat ca ne-a vazut la pista si ca incepem sa ne ocupam de ea. A spus ca ne da termen 2 saptamani sa vada pista aranjata , si ca reprezinta un interes pentru noi.

Ne-ar prinde bine ceva ajutor , vom vedea dupa ploaie cum arata pista , si va urma etapa a doua. Trebuiesc vopsite ceva lucruri pe acolo,imprejmuit traseul , pus la punct pitstop-ul. Noi vom continua sa investim timp si alte resurse in acest loc, pentru ca ar fi pacat sa nu tinem de el daca se poate.

Vom reveni si cu poze :)
0

#152 Useril este offline   aiurica 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 1550
  • Inregistrat: 22-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Life

Postat 30 May 2014 - 10:43 PM

Eu mai am niste placi de forex, niste pvc, orice inseamna cuting pe cutter ploter, niste vopsea mai am prin magazie( aurie, verde) daca ajuta cuceva imi spuneti si le aduc si poate le folosim.
Pot aduce chiar maine dar maine lucrez si nu pot sta.

Pot realiza si placute cum sunt cele de acolo cu acces interzis( tot eu le-am facut)

Deci daca averi nevoie de materiale de genul asta imi cereti telefonul pe pm si va ajut macar asa .
0

#153 Useril este offline   Mad Max 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 504
  • Inregistrat: 11-May 10
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Rc Racing.ro, Automodelism

Postat 31 May 2014 - 02:13 PM

Am vb cu Lucian. Luni voi avea o intalnire cu primarul.

Ne strangem astazi la pista sa discutam ce si cum?
0

#154 Useril este offline   aiurica 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 1550
  • Inregistrat: 22-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Life

Postat 31 May 2014 - 03:04 PM

Vad ca nu o spune nimeni raspicat..... Ma faci sa rad.
Oamenii astia s-au implicat peste tine dupa ce am scris de o gramada de ori sa te duci sa vbsti si acum brusc ai o intalnire cu primarul? Acum cand altii au facut pista?

Serios..... Acum cateva posturi cand te rugam sa ne intalnim cu el spuneai ca e tardiv......
0

#155 Useril este offline   aiurica 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 1550
  • Inregistrat: 22-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Life

Postat 31 May 2014 - 03:14 PM

Parca vad postul de luni:

M-am intalnit cu primarul. Am rezolvat. Am platit. M-am angajat in fata lui ca voi avea grija dupa care spui hai sa facem pista..... Aplauze..... Nationale..... Bv .... La anul aceiasi situatie ....acum brusc... Implicare..... Ce rost are sa re duci tu la primar sincer nu mai vad.....
Ce au facut oamenii astia se numeste lectie! Ne-au dat o lectie din toate punctele de vedere. Au amenajat pista si au obtinut de la piedone ceva. Ceva ce tu ai considerat imposibil desi am spus de 10 ori ca putem incerca.
Nu numai ca s-au apucat fara sa ceara ajutor dar au si obtinut ceea ce ne doream.



Eu mai propun ceva. Sa punem fiecare cat putem fiecare si sa alcatuim un buget pt infrumusetare! Vopsea, parapeti etc...materiale in general, sau chiar un baner pt ca e important sa avem baner acolo cu magazinul ce comercializeaza automodele:)

Aceasta postare a fost editata de aiurica: 31 May 2014 - 03:18 PM

0

#156 Useril este offline   Mad Max 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 504
  • Inregistrat: 11-May 10
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Rc Racing.ro, Automodelism

Postat 31 May 2014 - 03:22 PM

Stai in banca ta linistit. Te-ai agitat doar pe forum.

A ramas intalnirea cu lucian si ceilalti membrii pe luni.

Aceasta postare a fost editata de Mad Max: 31 May 2014 - 03:23 PM

0

#157 Useril este offline   ACHIMOTO 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 286
  • Inregistrat: 21-June 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-Pitesti-ROMANIA
  • Interests:All technical devices.
    Club: C.S.T.A. Bucuresti

Postat 31 May 2014 - 06:56 PM

@ bogdanutz...te citez...:"Ne strangem astazi la pista sa discutam ce si cum? " se vede din satelit ce spirit organizatoric ai.....la ora 3:13 sambata te-ai gandit sa va strangeti toti la pista din tineretului de parc ca sa discutati pe o vreme ploioasa CE?

Eu propun sa nu participe bogdanut la intrevederea cu primarul excroc, stie el bine ce bube are si va promit ca DNA va avea grija si de primarul corupt!

Mai bine e sa rezilieze de catre bogdanut "contractul" fantoma cu primarul umflat, pardon acum arata mai bine ( o fi din cauza noptilor nelinistite si a semnalelor de la DNA :)))))

Pana in acest moment doar lucianf si aiurica merita atentie deoarece s-au implicat in amenajarea pistei ......eu am incercat acum ceva ani sa vin cu o propunere insa am nimerit in cuibul de viespi, dl diesel a incercat sa ma intimideze :D

Ideea de baza e urmatoarea:

1: Trebuie sa ramana pista de Off Road din Tineretului pentru cei care nu isi permit automodele scumpe, deci pentru incepatori sau mediocrii asa cum sunt eu sau cei fara buget mare, ori

2: Sa se amenajeze o pista profesionala ( gen Frumusani ) unde cei care au bani sa piloteze si sa simta placerea unui sport bine organizat din toate punctele de vedere ( tu bogdanut esti aproape ok doar la automodele, la organizare nu prea inspiri incredere...sorry :nea:

Aceasta postare a fost editata de ACHIMOTO: 31 May 2014 - 06:58 PM

I-a lucrurile asa cum vin, pentru ca te conduc exact acolo unde trebuie sa ajungi....
0

#158 Useril este offline   ACHIMOTO 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 286
  • Inregistrat: 21-June 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-Pitesti-ROMANIA
  • Interests:All technical devices.
    Club: C.S.T.A. Bucuresti

Postat 31 May 2014 - 07:05 PM

@ bogdanutz...te citez...:"Ne strangem astazi la pista sa discutam ce si cum? " se vede din satelit ce spirit organizatoric ai.....la ora 3:13 sambata te-ai gandit sa va strangeti toti la pista din tineretului de parc ca sa discutati pe o vreme ploioasa CE?

Eu propun sa nu participe bogdanut la intrevederea cu primarul excroc, stie el bine ce bube are si va promit ca DNA va avea grija si de primarul corupt!

Mai bine e sa rezilieze de catre bogdanut "contractul" fantoma cu primarul umflat, pardon acum arata mai bine ( o fi din cauza noptilor nelinistite si a semnalelor de la DNA :)))))

Pana in acest moment doar lucianf si aiurica merita atentie deoarece s-au implicat in amenajarea pistei ......eu am incercat acum ceva ani sa vin cu o propunere insa am nimerit in cuibul de viespi, dl diesel a incercat sa ma intimideze :D

Ideea de baza e urmatoarea:

1: Trebuie sa ramana pista de Off Road din Tineretului pentru cei care nu isi permit automodele scumpe, deci pentru incepatori sau mediocri sau cei fara buget mare, si....

2: Sa se amenajeze o pista profesionala ( gen Frumusani ) unde cei care au bani sa piloteze si sa simta placerea unui sport bine organizat din toate punctele de vedere ( tu bogdanut esti aproape ok doar la automodele, la organizare nu prea inspiri incredere...sorry :nea:

In acest fel ramanem si cu pista din Tineretului ( doar de hobby ) si poate vom avea si una profesionala ca cea de la Frumusani.

P.S. Pentru carcotasi le pot spune de pe acum ca cei care isi permit vor merge la o pista profesionala EFRA, deci nu exista probleme pentru cei care vor amenaja asa ceva :D
I-a lucrurile asa cum vin, pentru ca te conduc exact acolo unde trebuie sa ajungi....
0

#159 Useril este offline   aiurica 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 1550
  • Inregistrat: 22-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Life

Postat 31 May 2014 - 08:33 PM

Bogdan,Iti dai seama ca ultimul lucru pe care mi-l propun este sa intru intr-o polemica nesfarsita cu tine. Nu vreau si nu mi-am propus asta , desi pot duce o astfel de idee la capat.
Cred ca cel mai important este sa fim productivi acum si sa nu intram in vreun fight personal.....

E drept am discutat la tel cu Bogdan si pe alocuri ii dau si dreptate. Raman la parerea mea ca se putea face mult mai mult din momentul in care a aparut zvonul.


Eu nu am avut nici o implicare in amenajarea pistei ded ata asta. Flo77 si Lucian sunt singurii din cate stiu ce au pus osul la treaba. E posibil sa fie si altii. Ei merita laudati.
Eu pot ajuta in limita timpului, serviciul si perioadele aglomerate ne omoara si nu lasa timp de altceva. Pot ajuta insa cu materiale diverse ai implicare directa atunci cand pot.

Reiterez ideea de a strange o suma de bani sa fie investita in mantinele sau diverse. Sumele sa fie dovedite ulterior cu factui astfel ca nimeni aa nu creada altceva.cred ca 100 ron nu e capat de lume pt multidintre noi. Hai sa sustinem ideea sau sa discutam pe seama ei. Un lucru e clar. Daca noi nu dam bani nimeni nu o face. Daca nimeni nu o face , doar cu saparea pamantului nu facem mare lucru.
0

#160 Useril este offline   Diesel 

  • Diesel
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 2848
  • Inregistrat: 29-December 05
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:www.mrtclub.ro

Postat 31 May 2014 - 08:36 PM

Vezi postareaACHIMOTO, la 31 May 2014 - 07:05 PM, a spus:

@ bogdanutz...te citez...:"Ne strangem astazi la pista sa discutam ce si cum? " se vede din satelit ce spirit organizatoric ai.....la ora 3:13 sambata te-ai gandit sa va strangeti toti la pista din tineretului de parc ca sa discutati pe o vreme ploioasa CE?
Eu propun sa nu participe bogdanut la intrevederea cu primarul excroc, stie el bine ce bube are si va promit ca DNA va avea grija si de primarul corupt!
Mai bine e sa rezilieze de catre bogdanut "contractul" fantoma cu primarul umflat, pardon acum arata mai bine ( o fi din cauza noptilor nelinistite si a semnalelor de la DNA
Pana in acest moment doar lucianf si aiurica merita atentie deoarece s-au implicat in amenajarea pistei ......eu am incercat acum ceva ani sa vin cu o propunere insa am nimerit in cuibul de viespi, dl diesel a incercat sa ma intimideze

Ideea de baza e urmatoarea:
1: Trebuie sa ramana pista de Off Road din Tineretului pentru cei care nu isi permit automodele scumpe, deci pentru incepatori sau mediocri sau cei fara buget mare, si....
2: Sa se amenajeze o pista profesionala ( gen Frumusani ) unde cei care au bani sa piloteze si sa simta placerea unui sport bine organizat din toate punctele de vedere ( tu bogdanut esti aproape ok doar la automodele, la organizare nu prea inspiri incredere...sorry
In acest fel ramanem si cu pista din Tineretului ( doar de hobby ) si poate vom avea si una profesionala ca cea de la Frumusani.
P.S. Pentru carcotasi le pot spune de pe acum ca cei care isi permit vor merge la o pista profesionala EFRA, deci nu exista probleme pentru cei care vor amenaja asa ceva






Nu iti inteleg problemele cu piedone dar nici nu ma intereseaza insa pe forum te rog sa te abtii de la remarcile de genul celor de mai sus.
Nu inteleg nici ce ai vrut sa spui cu cuibul de viespi si intimidatul... incerca sa spui lucrurilor pe nume ca esti baiat mare.
In cazul in care inca nu intelegeti, pista necesita investitie, aproape lunar dar este posibil.
Problema ca intotdeauna este ca multi "vorbeste" si foarte foarte putini "munceste" si cotizeaza.

Aceasta postare a fost editata de Diesel: 02 June 2014 - 12:10 PM

0

#161 Useril este offline   aiurica 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 1550
  • Inregistrat: 22-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Life

Postat 31 May 2014 - 08:50 PM

Deci cotizam si muncim?

E nevoie si de cei cu state vechi pt incredere. Diesel, Cata, Ovidiu, Eugen, Vlad, etc
Fara cateva nume de marca nimeni nu va avea incredere sa puna bani sa facem ceva acolo.

Rog pe unul dintre voi sa preia initiativa de strangere de fonduri si sa facem ceva ca e pacat.
0

#162 Useril este offline   ACHIMOTO 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 286
  • Inregistrat: 21-June 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-Pitesti-ROMANIA
  • Interests:All technical devices.
    Club: C.S.T.A. Bucuresti

Postat 31 May 2014 - 09:20 PM

Propun pt. inceput 100 ron de persoana insa, va garantez ca peste 1 luna se vor strange maxim cateva milioane...sau poate gresesc eu, deci incepe lista :

Achimoto: 100 ron ( cine strange banii sa aiba cazierul OK ) :D

Next user ?
I-a lucrurile asa cum vin, pentru ca te conduc exact acolo unde trebuie sa ajungi....
0

#163 Useril este offline   aiurica 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 1550
  • Inregistrat: 22-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Life

Postat 31 May 2014 - 09:46 PM

Achimoto-100
Aiurica-100
0

#164 Useril este offline   Lucianf 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 37
  • Inregistrat: 08-January 13
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 31 May 2014 - 10:42 PM

Buna seara!

Asa cum a spus si Bogdan, vom avea o intalnire , sa vedem cum ne putem ajuta pentru a pastra pista. Normal ca trebuiesc investitii , si normal ca trebuie o intretinere lunara obligatorie, dar intai sa fim siguri ca patram pista . Dupa lamurirea unor lucruri , eu cu inca 2-3 pernoane care ne-am implicat pana acum , vom contunua lucrarile, si anume, revopsit, amenajat, udat periodic ( vom vedea cum ne organiza in functie si de programul pe care il avem cu job-ul). Am discutat si cu ei, si daca sar face un fond cu atat mai bine , si daca ar fi implicata si o persoana cu experienta mai mare in ale hobby-ului cu putere de convingere mai mare , ar fi ideal :).
0

#165 Useril este offline   Alfa 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 706
  • Inregistrat: 03-November 06
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 01 June 2014 - 07:50 AM

Nu am mai citit topicul de mult si vad ca cineva chiar a facut un lucru bun acolo...Eu aveam cu totul alte date...."pista se inchide" ..."se ia podium"...."e varza totul acolo". Daca pista se va pastra si se va sti acest lucru nu se pune problema unei cotizati de intretinerre etc.Fiind intrarea gratuita sa speram ca nu vor fi multi copii retardati sa strice pe acolo....Nu mai scriu pe topic. O sa-l sun pe Aiurica si-mi povesteste el.Eu sper sa existe un final fericit la toata povestea.
Favourite racing class:
electric: buggy 2wd,4wd & SC 1:10 off-road
nitro: 1/8 truggy,buggy


CSTA Bucuresti

ā€œIf everything seems under control, you're not going fast enough.ā€
ā€• Mario Andretti
0

#166 Useril este offline   florin 77 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 211
  • Inregistrat: 10-March 12
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 01 June 2014 - 08:04 PM

salut
eu zic ca ar fi bine sa ne intalnim si sa stam de vorba asa ca cine vrea sa vina si are timp liber Luni 2-06-2014 ora 17.30-18.00 la pista noi vom fi acolo
0

#167 Useril este offline   Diesel 

  • Diesel
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 2848
  • Inregistrat: 29-December 05
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:www.mrtclub.ro

Postat 02 June 2014 - 12:11 PM

Eu ma gandesc serios la asta, dar as vrea sa imi raspunda Achimoto la intrebarile de mai sus.
0

#168 Useril este offline   FlorinSS 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Firme
  • Postari: 1287
  • Inregistrat: 29-June 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Speed and Fun

Postat 02 June 2014 - 03:25 PM

O sa incerc sa vorbesc cu cei din Primarie sa vad daca putem salva ceva
Daca Da , o sa ma implic pentru reconstructia circuitului impreuna cu cei de la MRT si cei care vor dori sa ajute .
O sa incerc sa reinnoim vechiul parteneriat , dar cu alte aliniate .
Intai sa vorbesc sa vedem care e treaba , ca voi m-ati ametit de tot pe aici cu variante peste variante ...
Cine vrea sa se implice , sa spuna acum sa nu aud vorbe apoi ...
0

#169 Useril este offline   aiurica 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 1550
  • Inregistrat: 22-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Life

Postat 02 June 2014 - 06:17 PM

Suna bine!!!
0

#170 Useril este offline   Mad Max 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 504
  • Inregistrat: 11-May 10
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Rc Racing.ro, Automodelism

Postat 02 June 2014 - 06:53 PM

FlorinSS nu mai trebuie sa vorbesti nimic la primarie. Voi continua ce am inceput anu trecut, impreuna cu pasionati cu adevarat de acest hobby. Orice pasionat ar trebuii sa stie ca gratuit in conditii decente nu se poate da fara munca si sustinere.

Astazi asa cum s-a stabilit si pe forum, m-am intalnit cu 3 baieti mega entuziastisi cu chef foarte mare de treaba, oameni care anu trecut eu nu prea i-am gasit. Baieti care vorbesc putin si fac. Poate mai apar si altii...

O sa incercam sa ne miscam cat se poate de repede ca primarul sa isi schimbe parerea despre cea ce vroia sa faca acolo. Baietii astia au venit cu atata entuziasm incat m-au facut sa inteleg ca merita incercat inca o data sa readucem la viata pista din Tineretului indiferent daca riscam prin a munci degeaba.

Maine ne intalnim iar la ora 17 30, de data asta cu unelete pentru treaba.
0

#171 Useril este offline   FlorinSS 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Firme
  • Postari: 1287
  • Inregistrat: 29-June 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Speed and Fun

Postat 03 June 2014 - 05:13 AM

Of viata ,,,,

Of viata ,,,,
0

#172 Useril este offline   FlorinSS 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Firme
  • Postari: 1287
  • Inregistrat: 29-June 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Speed and Fun

Postat 03 June 2014 - 05:18 AM

Bogdan, pista aia nu poti sa o refaci doar cu reparatii ocazionale .... Acolo ttrebuie lucrari lunare de intretinere cu udari saptamanale si paza permanenta ... E mult mai complicata treaba .... Nu mai zic nimic ca iara pic de ala rau cate vrea totil pt el ....iti urez bafta . Nu vteau sa stau in valea fericirii tale .... Dar daca nu faci nimic in termen dr 1 luna eh preiau problema .... Sa nu zici ceva apoi ...
0

#173 Useril este offline   Kata4 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 258
  • Inregistrat: 25-April 10

Postat 03 June 2014 - 08:07 AM

Nu inteleg de ce nu este lasat sa gestioneze toata aceasta "criza", un om care pe laga faptul ca s-a oferit sa-si consume timp si energie, a dovedit ca poate organiza si mentine un astfel de circuit. Poate sunt eu prea ... obtuz in gandire.
0

#174 Useril este offline   Mad Max 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 504
  • Inregistrat: 11-May 10
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Rc Racing.ro, Automodelism

Postat 03 June 2014 - 08:21 AM

Florine astea sunt declaratii de politician. Daca iti place politica poti sa te inscrii la partid. Ce e de facut in grand arena este micro pistol cu apa pe linga ce trebuie facut in tineretului.

Nu o sa faca nimeni asemenea investitii pe teren ce nu ii apartine si de pe urma caruia nu poate lua taxa de intrare. Paza? Pei de salariul unor paznici faci lucrari destul de importante pentru pista. Eu nu am vazut intretinere saptamanala la grand arena dapei sa fie facut in tineretului..... Iar daca vroiai sa faci ceva apareai macar odata sa sustii inca de anu trecut.

Lasati topicul curat pentru intalniri si chestii care se realizeaza.
0

#175 Useril este offline   Dinutu 

  • Baiatu', e pe benzina?
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 660
  • Inregistrat: 16-June 12
  • Gender:Male
  • Location:Bucharest
  • Interests:Nu stiu mosule, nu sunt din cartierul asta.

Postat 03 June 2014 - 08:49 AM

Deci ne vedem azi la 5:30? Am cu ce sa va ajut? :)

Invata-ti copilul sa iubeasca masinile si nu va avea bani de droguri.

0

#176 Useril este offline   Mad Max 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 504
  • Inregistrat: 11-May 10
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Rc Racing.ro, Automodelism

Postat 03 June 2014 - 09:20 AM

Da sigur. Oricine are cu ce ajuta. Azi modelam rampele alea mari !
0

#177 Useril este offline   FlorinSS 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Firme
  • Postari: 1287
  • Inregistrat: 29-June 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Speed and Fun

Postat 03 June 2014 - 09:51 AM

eu ma retrag , imi pare rau , sunt satul de discutii

multumesc celor care ma sustin

incepand de azi Bogdan, nu mai ai ce discuta cu mine ... eu am vb frumos cu tine ....poate sunt bun de politician ...

eu o sa incerc sa mentin si sa imbunatatesc ceea ce am acum la Grand Arena

Bogdan, te rog sa nu mai vii la circuitul din Grand , este prea prost administrat pentru tine

Cine mai doreste ii astept in continuare sambata la concurs...
0

#178 Useril este offline   Mad Max 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 504
  • Inregistrat: 11-May 10
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Rc Racing.ro, Automodelism

Postat 30 June 2014 - 04:33 PM

Astazi la ora 18 ne intalnim pentru reamenajarea circuitului pentru campionatul national din weekend. Pentru cei care am anuntat prea tarziu , maine ora 17-18 ne reintalnim iar, pentru a termina lucrarile. Probabil si miercuri facem iar o intalnire. O sa anunt aici si pe pagina de facebook a pistei.
Cei care sunt disponibili si doresc sa dea o mana de ajutor sunt asteptati la pista.

Aceasta postare a fost editata de Mad Max: 30 June 2014 - 04:35 PM

0

#179 Useril este offline   aiurica 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 1550
  • Inregistrat: 22-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Life

Postat 30 June 2014 - 11:58 PM

Va rugam chiar .
Volumul de munca nu este unul mic si orice ajutor prinde bine.
0

#180 Useril este offline   ierdna8991 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 64
  • Inregistrat: 03-April 13
  • Gender:Male
  • Location:Bukarest

Postat 01 July 2014 - 11:02 AM

Astazi ne intalnim la ora 17 pentru a termina pitstop-ul si rampa mare.Cu cat mai multi suntem,cu atat putem termina treaba mai repede si astfel ne putem imparti si sarcinile.Apreciem orice ajutor!
1/10 on-road:
-Serpent S411 LE

1/10 off-road:
-Team Durango DEX210
-Yokomo YZ-2
0

Arata acest topic


  • 9 Pagini +
  • « Prima
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Ultima »


Raspuns rapid

  

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro