Modelism - RHC Forum: Borcea - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2

Borcea Se pune ceva la cale?

#31 Useril este offline   alouette 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 21
  • Inregistrat: 31-October 04

Postat 29 December 2004 - 11:24 PM

vivi are dreptate e cam departe localitatea Fetesti , dar poate fi imbinat utilul cu placutul mutand locatiatia micilor si berilor la Tuzla - Constata mai ales ca la vara mig-urile cu pricina o sa zboare pe Mihai-Kogalniceanu ,nu-i problema se poate merge intro zi sa le vedem la treaba si cu ocazia asta pot fi vazute la sol si faimoasele 29 .la Tuzla se poate sta cu cortul se poate contra cost obtine o plimbare deasupra litoralului romanesc , intro pauza de zbor r/c se poate lua pulsul Costinesti-ului .
scuze pentru Borcea nu este orea intentie- poate si tie ti-ar place o baie in mare !
daca pare interesant as putea sa ma ocup un pic de chestia asta, ce parere aveti ?
0

#32 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 30 December 2004 - 07:16 AM

alouette, la 29 Dec 2004, 23:24, a spus:

mutand locatiatia micilor si berilor la Tuzla - Constata mai ales ca la vara mig-urile cu pricina o sa zboare pe Mihai-Kogalniceanu ,nu-i problema se poate merge intro zi sa le vedem la treaba si cu ocazia asta pot fi vazute la sol si faimoasele 29 .la Tuzla se poate sta cu cortul se poate contra cost obtine o plimbare deasupra litoralului romanesc , intro pauza de zbor r/c se poate lua pulsul Costinesti-ului .
scuze pentru Borcea nu este orea intentie- poate si tie ti-ar place o baie in mare !
daca pare interesant as putea sa ma ocup un pic de chestia asta, ce parere aveti ?

1- adika inca 100 de km in plus
2- de unde stii ca vara migurile zboara la meka?
3-cat costa o plimbare deasupra costinestiului.??
daca mergem de vineri pana duminika pe borcea mi se pare f greu de gasit timp de dat o fuga si pana la tuzla.
mai ales ca omu ala se chinuie sa organizeze ceva acolo.nu putem sa-l lasam balta si sa zicem-noi plecam putin pana la Tuzla

parerea mea.
flying is my life...
0

#33 Useril este offline   alouette 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 21
  • Inregistrat: 31-October 04

Postat 30 December 2004 - 09:13 PM

ptr zbor la tuzla cu ale lor se rezolva la fata locului si se poate si cu ale voastre si cu cele mari si cu cele mici.
pista de la borcea intra in reparatie in primavara 2005 si se va zbura pe mk .
pentru capitala inseamna mare lucru 100 km dar pentru cei mai dedeparte cred ca 100km nu e mare lucru se pot intalni si cu ceilalti modelisti si infine intelegeti voi.
nu e o afirmatie rau intentionata !
se poate aranja si de o cazare si o masa daca e nevoie .
0

#34 Useril este offline   Marinaru 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2989
  • Inregistrat: 20-April 02

Postat 24 January 2005 - 02:35 PM

Din simplul motiv ca nu pot sa merg la toate intalnirile de aeromodelism, am stat rezervat pana acum, dar se pare ca ma voi alatura in final gastii ce merge la Borcea!
Magelan,
Cu rabdare si ciocan.
0

#35 Useril este offline   Picatot 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 839
  • Inregistrat: 05-June 04

Postat 24 January 2005 - 02:39 PM

Oameni buni planificati mai repede sa stiu CUM fac jucariile sa mi se strice in perioada respectiva sa pot pleca la service! http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/laugh.gif
Sa nu existe confuzii!
mesaj normal, off topic, inutil ; off topic dar util ; off topic, important .
0

#36 Useril este offline   Ady13 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 364
  • Inregistrat: 27-January 04

Postat 25 January 2005 - 09:43 PM

Nu se mai aude nimic?
Orice om are.... un dram de nebunie!
0

Arata acest topic


  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro