Modelism - RHC Forum: Borcea - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2

Borcea Se pune ceva la cale?

#1 Useril este offline   Big 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 30-May 02

Postat 16 November 2004 - 12:49 AM

Am vazut in alt mesaj, de la al subiect, o idee faina tare: Valteras macanea ceva de o adunare/sindrofie la Borcea cu aeromodele, Ultrausoare si alte cele. Ideea mi se pare extrem de interesanta si cred ca merita sa ne aplecam putin asupra ei, nu de alat dar sa se simta si baiatul asta bagat in seama ! ca daca ne dam noi cu zbarnaitorile astea mici sau exageratdemici printre miguri, sa vezi neamule cum se oripileaza pilotu mioritic de mig rusesc, si se invartoseaza mai abitir a zbura maiastru pe intinderea cerului al patrieie strabune! E adevarat ca Mamutzel risca sa treaca pe fonctie de bucatar ca daca il vede dom'comandant cu ce zbanghiti s-a luat de catarame, sigur nu il mai lasa sa isi suie bocancii de clujana in putinele Miguri ramase. dar asta este o alta poveste cu alte personaje care nici nu ne intereseaza decat daca vedem direct si desfasurarea si finalul apoteotic :-)

Big.
Io as veni cu motodelta in zbor pana acolo, si sigur voi fi cuprins de emotie, ca atunci cand am zburat cu motodelta la aniversarea lui VLAICU, chiar pe satul lui si ma intrebam cine sunt eu de am ajuns sa-l cinstesc pe marele nostru vultur. Si cand am vazut cum ma asteptau ficiorii satului calare la intrarea in sat, asa cum l-au asteptat si pe el candva, va asigur ca mi s-a zbarlit parul de pe ceafa pana in varful cozii. Si la fel poate ma voi simtii sa calc beton de pista calcat candva de marii nostrii piloti: Davidovici, Luca, etc.
FROGS CAN FLY!
0

#2 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 16 November 2004 - 06:40 AM

ar fi superb intr-adevar!
dar zau nu stiu daca se poate rezolva
flying is my life...
0

#3 Useril este offline   Marinaru 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2989
  • Inregistrat: 20-April 02

Postat 16 November 2004 - 09:05 AM

Big, la 16 Nov 2004, 01:49, a spus:

...ma intrebam cine sunt eu de am ajuns sa-l cinstesc pe marele nostru vultur.

CUM CINEEEE???!!!...MARELE BIG al nostru!!!!
Magelan,
Cu rabdare si ciocan.
0

#4 Useril este offline   Valteras 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3077
  • Inregistrat: 29-May 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 16 November 2004 - 10:06 AM

Unde pielea mea ai vazut tu mesajul ala, Bigule? Ca io l-am scris la "Noiembrie", imediat dupa mesajul lui Mamult cu acrobatul picat in bot si dup-aia a disparut! Io nu l-am mai vazut nicaieri! Sau l-oi fi postat in alt loc? Sau l-o fi sters un moderator? Zii si mie unde l-ai citit!

Propuneam acolo o sindrofie cu airo-masino-modele pe Borcea. Inclusiv ULM-uri. Asta in cazul in care comandantul de la Borcea nu e doar functionar de birou si e "d-ai nostri"! Pe pariu ca daca este destupat la cleierii capului o sa fie de acord! Si ce experienta spectaculoasa si aproape mistica o sa fie pt. multi dintre noi sa taiem aer de aerodrom militar, cu bazdaganii tilicomandate! Sa vedeti insa, in ce hal de interesati o sa fie cei de acolo, personal navigant, tehnic, etc. sa vada asa ceva in batatura lor!

Io am trait pe pielea mea, de cateva ori, experiente asemanatoare. Este vorba de zboruri cu ULM-uri facute be baze militare. Absolut pe toate dintre ele (si nu au fost putine) am fost intampinati si tratati cu mai mult decat caldura! Parca ar fi fost acolo altfel de oameni! Mult diferiti de ce gasim pe aerodroamele noastre de aviatie sportiva/civila, in special din Buc. si din... apropierea Buc.

Discaimer: de tratament futere de prietenesc am avut parte recent, pe Deva, la CN de machete si acrobatie si F3J! Serios! Oameni faini!

Bigule, la faza cu zbarlitul parului pe ceafa, mi-a dat si mie o lacrima, ratacita, in coltul ochilui... Te inteleg. Io la fel am patit acu fo... prin nouajtre-nouajpatru, cand am aterizat cu un motodelta la Deveselu-Caracal, de ziua aviatiei, aia din iulie. Bine, io eram doar "copilot", dar pot sa zic ca io eram "comandantul", ca nenea Nelu cu care zburam era matol, dupa o noapte mai... dificila. Ma rog! Cand am ajuns pe Deveselu, am fost intampinati cu rachete verzi, trase din turn, semn ca totul e OK. Salon baietii! Iar baza, era ca un boboc, vazuta de sus! Frumoasa, dichisita, pista marcata cu alb, zebrele colorate, toate bretelele cu bordurile si axele varuite, iarba cosita... Sa mor io, parca zburasem doua mii de km. si ajunsesem pe o baza frantuzeasca! Nu stiu de ce frantuzeasca, dar asa am trait atunci! Si peste toate astea, cerul era gatit de sarbatoare. Adica senin-cristal si plin de pufishori de cumulushi de vreme buna, 'tu-i in cur pe ma-sa, ca mult ne-au zgaltzait pana ce am ajuns! Iar oamenii - ce sa mai zic! Erau efectiv cu lacrimi in ochi, multi dintre ei! Le adusesem cadou si un Icar mare, din inox, facut pe vremuri la INMT. Comandantul, colonelul Scrobota (ardelean) a fost primul care a zburat in dubla comanda, deschizand "ostilitatile", continuate la popota ofitzerilor, de si acum ma doare burta, cand imi amintesc! Comandantul, un om de nota cinci sute, a murit cativa ani mai tarziu, cazand cu un MiG, la Deveselu. Mai avea f'un an pana la pensie, fie-i tzarana usoara si zborul lin!

Hai ca-mi dau lacrimile si ma trimiteti iar la Off Topic!

Sa revenim cu rotile pe pista! Io zic ca ar trebui marshat pe ideea cu Meeting Borcea. Stiu ca tu Mamutzelule, din pozitia ta de "inregimentat" s-ar putea sa-ti fie peste mana sa pui problema mai sus, la superiori. Poate RHC intervine si da o aura de "oficial" actiunii. Se poate face o hartie de propunere a activitatii, deschizandu-se astfel dialogul. Putem vorbi la MStM (Marele Stat Major) si/sau CAvM (Comandamentul Aviatiei Militare) daca trebuie. In fine, nu e cine stie ce, dar de cate ori avem probleme de trafic, stie nenea Puiu niste portitze...

Deci, Mamutzelule, daca vedem ca exista interes, poate faci tu o conspectare la fatza locului si iei pulsul. Ca daca crezi ca este imposibil din start, macar sa nu ne ambalam de pomana.

Vateras Supersony (fara "c")
Orice pas inainte e un shut in fund!
0

#5 Useril este offline   pahguletz 

  • ex. paguletz
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 638
  • Inregistrat: 14-February 03

Postat 16 November 2004 - 05:41 PM

asta e asa...o dsicutie pentru la primavara sper! sau vreti sa skiem un pic pana la Fetesti? :D
si sper ca nu va fi in loc de RR2K5 :) desi as vrea sa vad niste Migi, nu prea imi vine sa renuntz la atmosera de Rapstock :D

păguletz cel ... indăznetz http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/tongue.gif
Ia mai zburati maaaaaai!!!
Laser frate!
0

#6 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 16 November 2004 - 06:14 PM

pahguletz, la 16 Nov 2004, 17:41, a spus:

asta e asa...o dsicutie pentru la primavara sper! sau vreti sa skiem un pic pana la Fetesti? :D
si sper ca nu va fi in loc de RR2K5 :) desi as vrea sa vad niste Migi, nu prea imi vine sa renuntz la atmosera de Rapstock :D

păguletz cel ... indăznetz http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/tongue.gif

Pagulez daca nu iti ingheata mucii pe camp nu esti modelist adevarat ... hobiul cere sacrificii :D
DT
0

#7 Useril este offline   Valteras 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3077
  • Inregistrat: 29-May 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 16 November 2004 - 06:50 PM

Evident ca o sa fie pt. la anul. Primavara-vara-toamna...
Orice pas inainte e un shut in fund!
0

#8 Useril este offline   Big 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 30-May 02

Postat 16 November 2004 - 10:18 PM

Valterashule io am gasit mesajul tocma' la subiectul Stukas si mi-a sarit in ochi ca era cam off topic rau, pierdut prin noianul de felicitari adresate meshterilor de Stukas (binemeriate!).

Drept care io cred ca ar fi foooooarte interesanta ideea, undeva la vara sau primavara dar sa nu se suprapuna peste RR 2005, sau deschiderea oficiala a aerodromului de la Alba Iulia.

big.
FROGS CAN FLY!
0

#9 Useril este offline   Agarici 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 303
  • Inregistrat: 11-December 02

Postat 16 November 2004 - 11:16 PM

mey dar... voi v-ati intrebat daca mai e deschis Borcea?

Din informatiile pe care le detin e inchis pt public... sau mai bine zis pt fetele nemilitare.

Sper sa ma contraziceti
Eu fac parte din acei oameni care au capul in nori si picioarele pa pamant.
0

#10 Useril este offline   Mamutel 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 700
  • Inregistrat: 18-March 04
  • Gender:Male

Postat 17 November 2004 - 01:11 AM

hai c-am revenit.... io am intzeles ca v-a dat de gandit ca o sa fie ceva pe borcea. dar doar dupa ce conving mai multzi indivizi ca lucrul asta e ceva serios cu oameni seriosi siiii nu in ultimul rand sa-l invatz pa comandir sa zboare cu bazdaganiile noastre . inca nu am avut timp sa dau drumu la subject si de aceea nu pot promite inca nimic (dar promit sa tzip tare daca e de ceva.)
Asa ca statzi cumintzi poate-i dam de cap!(momentan fac trainer de imbiat poporu cu el)
0

#11 Useril este offline   Valteras 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3077
  • Inregistrat: 29-May 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 17 November 2004 - 08:40 AM

Big, la 16 Nov 2004, 22:18, a spus:

Valterashule io am gasit mesajul tocma' la subiectul Stukas si mi-a sarit in ochi ca era cam off topic rau, pierdut prin noianul de felicitari adresate meshterilor de Stukas (binemeriate!).

Sencs Bigule. Asa este. nu'sh ce m-am incurcat cu postatul aiurea. Scuze la gasca. Am sters partea de mesaj cu Borcea de la Stuka si o pun aci, mai jos...

"Mamutzele, ar fi o idee cu Borcea! Daca comandantul de pe acolo o fi mai destupat, se poate organiza ceva interesant. Precis am gasi si o posibilitate de cazare... cazona pe la f'un dormitor pe acolo si o mancare la popota (cu plata). Ar putea veni si astia cu zburatoarele mai mari, cu cate un ultralight, gen Bigu' cu motodeltaplanu, Andrei cu Zefiru', Nenea Puiu si io cu un paramotor, etc.

Ia conspecteaza de o organizare!"

Mamutzele, daca poti sa sensibilizezi factorii de decizie, sindrofia tre sa fie la anu' evident. Poa se nimereste cu o Ziua Aviatiei, Sfantu' Ilie, ceva, desi sunt convins ca atunci baza va fi ocupata cu alte paranghelii si chiolhanuri conexe...
Orice pas inainte e un shut in fund!
0

#12 Useril este offline   Mamutel 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 700
  • Inregistrat: 18-March 04
  • Gender:Male

Postat 17 November 2004 - 10:40 AM

roger that. saptamana viit incep operatziunea de sensibilizare!
0

#13 Useril este offline   Big 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 30-May 02

Postat 17 November 2004 - 11:52 AM

mamutele baga mare cu lamuritaorea, baga mare cu zborul si hai sa ne vedem la Borcea, poate chiar de ziua care-o-fi-sa-fie. Io promit solemn sa viu cu haeromodele si motodelta si sa-l dau pe comandiru cu motodelta sa vada si el cum e sa zbori cu 60CP si sa vezi terra muma chiar pe langa scaun in jos, si sa mai ai si toate comenzile de-a'ndoaselea!

Big.
FROGS CAN FLY!
0

#14 Useril este offline   pahguletz 

  • ex. paguletz
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 638
  • Inregistrat: 14-February 03

Postat 17 November 2004 - 07:16 PM

pai cred ca ar trebui sa ii arati niste poze si un filmuletz cu Rapa Rosie de anul asta! daca nu il sensibilizeaza asta....atunci o sa il faca sa se sperie cand aude de modelisti :wub:
Ia mai zburati maaaaaai!!!
Laser frate!
0

#15 Useril este offline   dani`cretzu 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 4
  • Inregistrat: 15-November 04

Postat 17 November 2004 - 11:30 PM

saluatre lume!!! vreua si eu sa vb cu voi mai mult...!cum pot face!!
0

#16 Useril este offline   bitex 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 5662
  • Inregistrat: 02-December 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti, Sector 6

Postat 17 November 2004 - 11:37 PM

Cauta un subiect de discutie si baga-te in vorba pe acolo, sau deschide un subiect si poate se aduna de-o discutie faina. E greu sa te opresti nu sa incepi!
Spor la treaba!
Adresa email: bitex25@yahoo.com
Telefon: 0721 385365
0

#17 Useril este offline   EZ* 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1695
  • Inregistrat: 10-November 04
  • Gender:Male
  • Interests:aero&auto r/c

Postat 18 November 2004 - 05:48 PM

bai....ideea asta cu intalnirea-i faina bai...da io zic ca poate shtitzi si voi inca vreoun loc, ca daca atacam pe vreo 2-3 fronturi sigur pica ceva inamici...adica daca nu-i ici ii colo si daca nu-i nici colo atunci iaca ramanem cu inaugurare de AlbaDrom si RR in 2005...si cand pleaca BIG, lichesc si io EZ* sus la el pe aripa...hai ca ma doare deja deshtu de cand n-am mai bagat un zbor, ca amu-i o vreme nashpa paici....BYE
0

#18 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 18 November 2004 - 06:07 PM

EZ*, la 18 Nov 2004, 17:48, a spus:

si daca nu-i nici colo atunci iaca ramanem cu inaugurare de AlbaDrom si RR in 2005...

sunt mult mai multe intalniri anuale da nu stii tu.
flying is my life...
0

#19 Useril este offline   Big 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 30-May 02

Postat 18 November 2004 - 07:46 PM

Da numa' ca RR are cea mai faina Rapa Rosie, cel mai sexy cioben, cei mai intelijenti caini, si cel mai aromat fum la gratare! ca sa nu vorbim ca cel mai burtos organizator tot acolo il gasesti!

EZ-ule s-au mai facut intalniri si la Sanpetru (Brasov) si Dezmir (Cluj). Si poate ca mai apar si altele ca e ca la beri, cu cat mai multe cu atat mai faine!

BigSlim
FROGS CAN FLY!
0

#20 Useril este offline   Big 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 30-May 02

Postat 18 November 2004 - 07:50 PM

Marinarule imi cer scuze in mod cat se poate de umil dar in ciuda varstei, senectutii, virilitatii si vivacitatii de care dau dovada necontenit, nu am vazut pana acum mesajul tau in care ma laudai si ma periai! Sarumana conasule si sa-ti traiasca frantuzoaica, ca de mult nu am mai fost laudat ashe fain!

BigAlaMareSiAlVostru
FROGS CAN FLY!
0

#21 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 18 November 2004 - 07:56 PM

Big, la 18 Nov 2004, 19:46, a spus:

Da numa' ca RR are cea mai faina Rapa Rosie, cel mai sexy cioben, cei mai intelijenti caini, si cel mai aromat fum la gratare! ca sa nu vorbim ca cel mai burtos organizator tot acolo il gasesti!

EZ-ule s-au mai facut intalniri si la Sanpetru (Brasov) si Dezmir (Cluj). Si poate ca mai apar si altele ca e ca la beri, cu cat mai multe cu atat mai faine!

BigSlim

da tot RR ramane in top!!
flying is my life...
0

#22 Useril este offline   EZ* 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1695
  • Inregistrat: 10-November 04
  • Gender:Male
  • Interests:aero&auto r/c

Postat 19 November 2004 - 04:41 PM

bai...oi fi io nou...da asta nu-nseamna ca nu shtiu...Eu nu vorbeam de alea care is, ci de alea care pot sa fie...si era o metafora ca ramanem doar cu alea enumerate... :D
0

#23 Useril este offline   Mamutel 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 700
  • Inregistrat: 18-March 04
  • Gender:Male

Postat 08 December 2004 - 08:54 PM

dupa lupte si discutii... s-a rezolvat! suntetzi invitatzi la Borcea AFB pt intalnire anuala aeromodelistica si nu numai! deci cei ce sunt curiosi sa vada un Mig intreg ZBURAND sau la sol sunt invitatzi la anu la Fetesti ....
Planul ar fi urmatorul:
luna posibil iunie in jur de 17

vineri dimineatza sosirea la baza aeriana si zborul avioanelor militare

sambata toata ziua si duminica dimineata zborul cu aeromodelele( posibil, inca nu stiu concret cu ulm-urile)

duminica seara plecarea

Baza poate pune la dispozitie zona de campare iar in orasul Fetesti este hotelul "Miorita"; masa poate fi asigurata contra cost la popota pilotilor!



Restul detaliilor vor fi puse la dispozitie in timp util!
Astept sugestii si maxima seriozitate. (nu uitati pielea cui e la bataie!!!)
0

#24 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 08 December 2004 - 09:03 PM

daca in principiu e rezolvata ,mai cu 2-3 luni inainte sa deschizi un subiect cu inscrieri care o sa-l pun in top.
io am fost de multe ori acolo e numa buna zona de zburat :D

io viu!!
flying is my life...
0

#25 Useril este offline   Big 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 30-May 02

Postat 08 December 2004 - 10:51 PM

Mamutele vestea este f buna. Io ma inscriu de pe acum cu modele si cu ULM. Cred ca de la hAlba fi vom v'o 4-6 participanti vashnici. daca toate sunt ok eu vreau sa vin in zbor pana acolo, modelele mi le vor aduce colegii de club.

Big
FROGS CAN FLY!
0

#26 Useril este offline   Valteras 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3077
  • Inregistrat: 29-May 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 09 December 2004 - 08:35 AM

Mamutzele, BRAVOS!

Dea Domnul sa mearga treaba bine! Deoarece ma autoerijez in initiator si coautor moral al sindrofiei, va impun sa-mi tineti dupe acuma un loc de cort mai in fatza, sa se vada scrisul bine!
Orice pas inainte e un shut in fund!
0

#27 Useril este offline   Vivi 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 665
  • Inregistrat: 06-June 02
  • Gender:Male
  • Location:Timisoara

Postat 09 December 2004 - 10:22 AM

Salutare!

Felicitari initiatorilor "sindrofiei" dar nu puteti muta si voi Fetestiul ala mai aproape de Timisoara? Ca-s numai 670 de km pana acolo :D As veni cu mare placere, dar distanta e mult prea mare, asa ca sansele sunt minime. Dar cine stie, pana la anul se pot intampla multe....
0

#28 Useril este offline   pahguletz 

  • ex. paguletz
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 638
  • Inregistrat: 14-February 03

Postat 09 December 2004 - 10:34 AM

Salut!
@vivi : pai daca pleci de azi deja esti in intarziere :D poti sa te sui in BF ca ala oricum ajunge mai repede decat ototorismu sau ghezeshu. :lol:
kair ! ce iti mai face BF-ul?
eu cred ca vin la Fetesti! si daca avem noroc poate vin ca modelist nu doar ca privitor cum s-a intampla la Rapele trecute ;) da ma faceti si pe mine o tura cu migu frate!
sa traiasca!
Ia mai zburati maaaaaai!!!
Laser frate!
0

#29 Useril este offline   MIG-29 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1772
  • Inregistrat: 02-December 02

Postat 10 December 2004 - 06:04 AM

nu promit... dar ma bate gandu sa vin :-D depinde cum termin cu examenele la scoala aici... cat de repede etc... puneti-ma pe vreo lista provizorie ;) inima vrea sa vina.. ramane sa aduca si trupu`
exista vreo sansa sa aflu pana dupa revelion o zi aproximativa, durata etc. ? multumesc...

MIG-29

P.S.: in caz de vin aduc una doua bucati trainere, un extra 300 si posibil rachetoplan RC.

Aceasta postare a fost editata de MIG-29: 10 December 2004 - 06:07 AM

0

#30 Useril este offline   Ady13 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 364
  • Inregistrat: 27-January 04

Postat 29 December 2004 - 10:59 AM

Salutare tuturor!

Daca va ramane valabila invitatia, cu siguranta voi raspunde "prezent" si nu cu mana goala, ci cu vreo 2 elicoptere, cu vreo 2 -3 aeromodele masinute etc.
Aaa... era sa uit si cu vreo ceva banuti la buzunare poate cine stie apuc sa fac si eu o tura cu migu. Asta numai daca pilotu e atat de amabil sa ma ia mai incetisor, nu de alta dar nu vreau sa fac kk pe mine.


Pana atunci asteptam cu deosebit interes noi amanunte .
Orice om are.... un dram de nebunie!
0

Arata acest topic


  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro