Modelism - RHC Forum: optiune gaming trainz - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

optiune gaming trainz pt cei care sunteti nebuni dupa trainZ

#1 Useril este offline   tata_lor 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 21-March 06

  Postat 21 March 2006 - 09:02 PM

salutare! momentan imi fac de lucru cu Trainz Railroad Simulator 2006 ))) pt cei cunoscatori as dori sa va intreb cum as putea sa fac sa dispara din timpul simularii sagetile rosii-verzi asociate macazurilor (switch-uri)? sunt a dracu' de enervante!!!! ( cu atat mai mult cu cat pot folosi doar harta in cazul in care am nevoie sa modific ruta.

Si daca mai stiti si unde as putea gasi modelele pt locomotivele romanesti compatibile cu versiunea de trainz pe care o am (2006) va raman vesnic recunoscator!

Thank You so very much! Enjoy!
0

#2 Useril este offline   valip 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 15
  • Inregistrat: 15-November 04

Postat 23 March 2006 - 12:09 AM

la 2004 era dezactivarea la on screen help, coltul stinga sus, poate e la fel si la 2006.
0

#3 Useril este offline   Sir_Vaska 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1117
  • Inregistrat: 23-November 03
  • Gender:Male
  • Location:Maramures, Baile Borsa
  • Interests:RC - utilaje agricole, de constructii , camioane , trenulete si ... drone

Postat 09 May 2006 - 07:41 AM

Eu pot schimba macazul si din jok , nu neaparat din MAP, la TRS2006. Mai dificil e acolo unde sunt multe macaze apropiate si trenul are viteza. Pentru schimbarea lor trebuie de privit dintr-un anumit unghi ca sa nu fie suprapuse. Dar am gasit si macaze care nu le pot schimba in nici un fel si inca nu am reusit sa aflu motivul.
In TRS2004 am vrut sa-proiectez o diorama (inainte de a avea 2006 ) si nu am dat nicaieri de sosele.

Aceasta postare a fost editata de Sir_Vaska: 09 May 2006 - 07:42 AM

0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro