Modelism - RHC Forum: DJI Phantom 4 Pro Plus 5 Acumulatori, Rucsac - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

DJI Phantom 4 Pro Plus 5 Acumulatori, Rucsac

#1 Useril este offline   Alexandru E-ZG 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 284
  • Inregistrat: 12-September 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti Piata1 Mai
  • Interests:Aviation , Aeromodelism , Electronics

Postat 26 July 2022 - 11:47 PM

Vand o drona DJI Phantom 4 Pro Plus cu 5 baterii si 3 dintre ele sunt ca noi (mai putin de 10 cicluri).

Am zburat drona aproximativ 3,5 ore și de atunci a stat, deoarece folosesc cel mai mult Mini 2 datorită greutății sale mai mici. Nu are urme de folosire si nici buseli pt nu prea am zburat cu ea.

Drona se afla cu mine in Germania si dureaza o sapt sa o trimit acasa (pe cheltuiala mea desigur). Livrarea din pacate doar in Bucuresti intrucat cutia ei se afla deja acolo. Drona nu este inregistrata la autoritate.

Mai multe poze pe olx:
https://www.olx.ro/d...olx_pro_listing

Pret pachet: 5500 ron

Pt detalii/poze oricand.

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de Alexandru E-ZG: 26 July 2022 - 11:50 PM

Ez1,2&Fc1,xl&Cl&Trex450Sport,ZOHD Drift,ExplorerLR4,B.Mcps - H.A9xTaranis/RM/Zorro-CRSF
0

#2 Useril este offline   Alexandru E-ZG 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 284
  • Inregistrat: 12-September 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti Piata1 Mai
  • Interests:Aviation , Aeromodelism , Electronics

Postat 25 August 2022 - 12:39 PM

Vezi postareaAlexandru E-ZG, la 26 July 2022 - 11:47 PM, a spus:

Vand o drona DJI Phantom 4 Pro Plus cu 5 baterii si 3 dintre ele sunt ca noi (mai putin de 10 cicluri).

Am zburat drona aproximativ 3,5 ore și de atunci a stat, deoarece folosesc cel mai mult Mini 2 datorită greutății sale mai mici. Nu are urme de folosire si nici buseli pt nu prea am zburat cu ea.

Drona se afla cu mine in Germania si dureaza o sapt sa o trimit acasa (pe cheltuiala mea desigur). Livrarea din pacate doar in Bucuresti intrucat cutia ei se afla deja acolo. Drona nu este inregistrata la autoritate.

Mai multe poze pe olx:
https://www.olx.ro/d...olx_pro_listing

Pret pachet: 5500 ron

Pt detalii/poze oricand.



Vanduta
Ez1,2&Fc1,xl&Cl&Trex450Sport,ZOHD Drift,ExplorerLR4,B.Mcps - H.A9xTaranis/RM/Zorro-CRSF
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro