Modelism - RHC Forum: Cumpar elicopter 4 canale mic ( W911 daca se poate ) - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Cumpar elicopter 4 canale mic ( W911 daca se poate )

#1 Useril este offline   Andrei1292 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 20
  • Inregistrat: 20-December 14

Postat 31 May 2021 - 03:31 AM

Buna ziua,

Dorecsc sa fac un cadou unui copil de 7 ani un elicopter, sa-l invat cu hobby-ul de mic, toata viata mea am avut si am fost pasioat de acest trend, iar acum doresc sa-l dau mai departe.
Cumpar elicopter sau drona ( daca este drona doar cu protectie elice ) ca si cadou pentru ziua de nastere, am 2 saptamani la dispozitie si doresc un produs nou . Cu pandemia asta, nu prea mai gasesti nimic in magazinele de specialitate si nici in cele generale, doar porcarii. Prefer un WT V911 daca se poate, a fost elicopterul meu de suflet pe care il foloseam si in casa si nu cred ca exista lucru mai bun pentru inceput decat acela Este foarte imporant ca produsul sa fie nou. Daca aveti si alte sugestii sau propuneri, astept mesaj.
P.S : Produsul trebuie sa fie mic si cat mai neletal ( ca sa zic asa ), este pentru un copil mic, iar siguranta este prioritatea numarul 1.

Preferabil din Bucuresti, dar accept si livrare cu verificare din orice alt oras.

Aceasta postare a fost editata de Andrei1292: 31 May 2021 - 03:32 AM

0

#2 Useril este offline   sandu62 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2126
  • Inregistrat: 25-November 13
  • Gender:Male
  • Location:Pucioasa / DB
  • Interests:Aeromodele & Elicoptere

Postat 02 June 2021 - 01:29 PM

Am eu elicopter bun pt un copil.
Relații 0732125213 whatsapp.
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro