Modelism - RHC Forum: Vand Heli 450 - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Vand Heli 450 De vanzare pachet heli 450

#1 Useril este offline   Klausf18 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 293
  • Inregistrat: 16-March 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-Drumul Taberei
  • Interests:Aeromodelism

Postat 02 March 2021 - 09:21 PM

De vanzare doua heli 450 astfel: unul flybar perfect functional (poza cu canopie portocalie trex 450). Necesita rx, tx.Baterie dau eu, noua. Al doilea nu are servo-uri dar are fuselaj nou nout, esc si motor. Heli au canopiile noi noute . Pe langa ele am si o gramada, la propriu, de piese. Tot pachetul se vinde cu 1500 de lei. Am alte proiecte. Nu doresc sa vand pe bucati si daca o voi face nu va fi asa avantajos. In posta romana am un colet de 132 dolari cu axe principale, main gear vreo 4 boom-uri, servo-uri si un head dfc. La cerere dau poze. Cine doreste acest pachet de piese se da la 500. In banii astia se adauga un fuselaj de eurocopter 135 vopsit proaspat in rosu ferrari. In momentul asta este la montat dupa vopsire.
Va rog nu insistati cu oferte aiurea.
Am posibilitatea sa trimit in tara cu curierul in cateva orase mari pe unde am parteneri. Gasim solutii...

Tel: 0728130835 whatsup...ce vreti voi.

Fisiere atasate


SPEKTRUM DX8
CORSAIR
SUKHOI
0

#2 Useril este offline   Klausf18 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 293
  • Inregistrat: 16-March 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-Drumul Taberei
  • Interests:Aeromodelism

Postat 07 March 2021 - 11:48 AM

Rectificare.Pachetul din posta este de 137 dolari :))

Se adauga la pachetul mentionat mai sus, deoarece acum le-am gasit, 9 perechi pale noi plus altele folosite, doua fuselaje noi, unul sigilat si o canopie folosita.
Totul la 2000 roni. 1500 pachetul de baza plus cel din posta si fuselajul, 500.

Transportul asa cum am spus, gasim solutii. Pot trimite la partenerii mei in unele orase mari sau le pot livra eu prin imprejurimi, Ploiesti, Targoviste, Slobozia, Calarasi, Alexandria, Giurgiu. O data pe luna ajung pe aici. Poze la cerere.
Tel: 0728130835

Fisiere atasate


SPEKTRUM DX8
CORSAIR
SUKHOI
0

#3 Useril este offline   XanderX 

  • Membru
  • Grup: Guests
  • Postari: 110
  • Inregistrat: 05-June 11
  • Gender:Male
  • Location:Timisoara

Postat 07 March 2021 - 01:20 PM

--Va rog nu insistati cu oferte aiurea.--

Stai linistit ca nu te va suna nimeni sa-ti ofere 1500 Ron sau pe aproape .. pe o clona cu flybar,cu electronica depasita,si cine stie de cate ori trantita !!!
Un hely de genul poti sa-l vinzi cu aprox 100 Euro ,si asta daca ai noroc sa gasesti persoana interesata !
Bafta!
0

#4 Useril este offline   Klausf18 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 293
  • Inregistrat: 16-March 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-Drumul Taberei
  • Interests:Aeromodelism

Postat 07 March 2021 - 01:28 PM

Vezi postareaXanderX, la 07 March 2021 - 01:20 PM, a spus:

--Va rog nu insistati cu oferte aiurea.--

Stai linistit ca nu te va suna nimeni sa-ti ofere 1500 Ron sau pe aproape .. pe o clona cu flybar,cu electronica depasita,si cine stie de cate ori trantita !!!
Un hely de genul poti sa-l vinzi cu aprox 100 Euro ,si asta daca ai noroc sa gasesti persoana interesata !
Bafta!


Iti multumesc de grija dar cand te suna cate unu sa iti dea 500 pe tot parca nu iti mai vine sa vinzi. Si nu vad de ce afirmi tu ca este trantita. Le-ai vazut? Ma cunosti? Ai zburat cu mine cumva? Daca nu ai nimic de zis de ce o faci? Poate nu ai citit ce ofer la banii astia. Citeste cu atentie. Pachetul nu contine doar acea clona de care pomenesti tu.
Succes si tie!
SPEKTRUM DX8
CORSAIR
SUKHOI
0

#5 Useril este offline   mihado_logo 

  • ex florin_953
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1391
  • Inregistrat: 07-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Sibiu
  • Interests:hely..

Postat 07 March 2021 - 02:21 PM

Vezi postareaKlausf18, la 07 March 2021 - 01:28 PM, a spus:

Iti multumesc de grija dar cand te suna cate unu sa iti dea 500 pe tot parca nu iti mai vine sa vinzi. Si nu vad de ce afirmi tu ca este trantita. Le-ai vazut? Ma cunosti? Ai zburat cu mine cumva? Daca nu ai nimic de zis de ce o faci? Poate nu ai citit ce ofer la banii astia. Citeste cu atentie. Pachetul nu contine doar acea clona de care pomenesti tu.
Succes si tie!

Am spus ; cel mai probabil trantit ! Se vede la tija de flybar care este stramba, urme de crash pe canopy ,componente inlocuite ..s.a.m.d !
Observ ca oferi inca un kit ,dar atentie -Nu costa mai mult de 2-300 ron Este doar partea mecanica !
Asadar, eu nu voi lungii discutia - atata doar ca m-am sesizat datorita faptului ca pretul cerut de tine ptr intreg pachetul este D U B L U !
Tel. 0765125240
0

#6 Useril este offline   Klausf18 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 293
  • Inregistrat: 16-March 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-Drumul Taberei
  • Interests:Aeromodelism

Postat 07 March 2021 - 02:46 PM

Vezi postareamihado_logo, la 07 March 2021 - 02:21 PM, a spus:

Am spus ; cel mai probabil trantit ! Se vede la tija de flybar care este stramba, urme de crash pe canopy ,componente inlocuite ..s.a.m.d !
Observ ca oferi inca un kit ,dar atentie -Nu costa mai mult de 2-300 ron Este doar partea mecanica !
Asadar, eu nu voi lungii discutia - atata doar ca m-am sesizat datorita faptului ca pretul cerut de tine ptr intreg pachetul este D U B L U !


"Am spus ; cel mai probabil trantit ! " Sa inteleg ca esti aceeasi persoana in spatele a doi useri diferiti.
Asta spune multe depre tine.
Si doi...nu te obliga nimeni sa cumperi. De aceea exista forumuri si sectiuni de vanzare. Ca oamenii sa ofere ceva la vanzare nu pentru comentarii. In cel mai rau caz pentru contraoferte dar nu am sesizat niciuna in cele doua replici ale tale.
Si trei. Daca m-ai cunoaste ai stii ca niciodata nu as oferi mizerii la vanzare. 90% din multitudinea de piese sunt noi, sigilate.
Asa ca hai sa incheiem discutia aici. Nu este nicio problema daca nu le vand. Piata de heli oricum este la pamant.
O zi buna!
SPEKTRUM DX8
CORSAIR
SUKHOI
0

#7 Useril este offline   mihado_logo 

  • ex florin_953
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1391
  • Inregistrat: 07-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Sibiu
  • Interests:hely..

Postat 07 March 2021 - 03:08 PM

Vezi postareaKlausf18, la 07 March 2021 - 02:46 PM, a spus:

"Am spus ; cel mai probabil trantit ! " Sa inteleg ca esti aceeasi persoana in spatele a doi useri diferiti.
Asta spune multe depre tine.
Si doi...nu te obliga nimeni sa cumperi. De aceea exista forumuri si sectiuni de vanzare. Ca oamenii sa ofere ceva la vanzare nu pentru comentarii. In cel mai rau caz pentru contraoferte dar nu am sesizat niciuna in cele doua replici ale tale.
Si trei. Daca m-ai cunoaste ai stii ca niciodata nu as oferi mizerii la vanzare. 90% din multitudinea de piese sunt noi, sigilate.
Asa ca hai sa incheiem discutia aici. Nu este nicio problema daca nu le vand. Piata de heli oricum este la pamant.
O zi buna!

Corect era A spus , mea culpa postez de pe tel
Userul XanderX are habar de elicoptere,cu certitudine este mai in tema decat tine,si sunt intru totul de acord cu observatiile lui.

PE ACEST FORUM NU FACEM BISNITA ,NU INCERCAM SA PACALIM, NICI NU VINDEM BUNURI SUPRAEVALUATE !
Tel. 0765125240
0

#8 Useril este offline   Klausf18 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 293
  • Inregistrat: 16-March 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-Drumul Taberei
  • Interests:Aeromodelism

Postat 07 March 2021 - 03:25 PM

Vezi postareamihado_logo, la 07 March 2021 - 03:08 PM, a spus:

Corect era A spus , mea culpa postez de pe tel
Userul XanderX are habar de elicoptere,cu certitudine este mai in tema decat tine,si sunt intru totul de acord cu observatiile lui.

PE ACEST FORUM NU FACEM BISNITA ,NU INCERCAM SA PACALIM, NICI NU VINDEM BUNURI SUPRAEVALUATE !


Faptul ca ai gresit nu este vina mea. Eu citesc ce se scrie nu ce ar fi trebuit sa scrie. Faptul ca m-ai sunat sa ma "certi" ma lasa rece.
PE ACEST FORUM NU FACEM BISNITA ,NU INCERCAM SA PACALIM, NICI NU VINDEM BUNURI SUPRAEVALUATE !
Aceasta afirmatie nu este valabila pentru mine. De unde stii tu ca vand eu ceva stricat sau supraevaluat? Si ce te intereseaza pe tine ca vand eu ceva supraevaluat? Esti gardianul forumului sau ce? Nu vrei sa cumperi nu te baga. Cine vrea sa cumpere va primi poze detaliate si tot ce trebuie. Am vazut ca stii ca sunt de pe CetVest. Tocmai asta ar trebui sa iti suna ca sunt serios. Dar nu ai cum, pentru ca nu ma cunosti. Asa ca mai termina cu aerele astea de guru si lasa-ne sa ne vedem de treaba. Ma acuzi ca ti-am vorbit urat sau nu stiu cum..... Nu ti-am vorbit in niciun fel. Ai contraoferta bine,nu, cumpara altceva. Daca nu sunt de acord cu preturile tale nu inseamna ca toata lumea vinde mizerii asa cum crezi. Nu mai poate omul sa faca ceva ca hop vin carcotasii.
SPEKTRUM DX8
CORSAIR
SUKHOI
0

#9 Useril este offline   Klausf18 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 293
  • Inregistrat: 16-March 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-Drumul Taberei
  • Interests:Aeromodelism

Postat 07 March 2021 - 03:27 PM

Produsele se scot de la vanzare de pe acest forum. Multumesc adminilor pentru facilitatea acordata dar cu asa oameni nu se poate face nimic. Asa cum am vandut alt pachet asemanator dar cu doua heli 500 prin alte surse asa o sa procedez si acum.
Multumesc si o zi frumoasa!
SPEKTRUM DX8
CORSAIR
SUKHOI
0

#10 Useril este offline   mihado_logo 

  • ex florin_953
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1391
  • Inregistrat: 07-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Sibiu
  • Interests:hely..

Postat 07 March 2021 - 03:40 PM

Accepta realitatea si lasa circul !
Si mai grav este ca jicnesti ,si nici macar nu-ti dai seama ..Probabil te-ai decompensat!

Aceasta postare a fost editata de mihado_logo: 07 March 2021 - 03:42 PM

Tel. 0765125240
0

#11 Useril este offline   Klausf18 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 293
  • Inregistrat: 16-March 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-Drumul Taberei
  • Interests:Aeromodelism

Postat 07 March 2021 - 03:54 PM

Vezi postareamihado_logo, la 07 March 2021 - 03:40 PM, a spus:

Accepta realitatea si lasa circul !
Si mai grav este ca jicnesti ,si nici macar nu-ti dai seama ..Probabil te-ai decompensat!


"jignesti" asa se scrie

La varsta ta cu care te lauzi ar trebui sa fi mai intelept. Dar cand te plictisesti.......
Mai bine ai grija tu de elicopterul tau nesupraevaluat si cu un pret corect, nu de bisnita, ca poate iti face cineva oferta. Eu nu-mi permit sa iti comentez acolo ca nu ma intereseaza si am bun simt sa nu ma bag aiurea in seama fara sa am ceva de spus.
Succes la vanzare!
SPEKTRUM DX8
CORSAIR
SUKHOI
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro