Modelism - RHC Forum: Vand/donez - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Vand/donez Motoare nitro, Trackstar TS4G, Solo Pro

#1 Useril este offline   Tzicul 

  • Free your mind
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2107
  • Inregistrat: 31-May 12
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 01 November 2020 - 06:08 PM

Salut.
Se vand urmatoarele:

Statie Trackstar/Radiolink TS4G + receptorul aferent, ca noua. Include 3 acumulatori Li-ion. Pret 300 lei

Elicopter Solo Pro. Zboara si nu prea. Adica i-am schimbat placa originala, care nu se mai gaseste, si i-am pus una de Walkera, compatibila AFHDS. Daca mecanic e ok, heliul nu prea sta in aer, ca si cum nu are destula turatie in motor. Acum, daca e de vina motorul, sau bateriile, sau nu e chiar 100% compatibila placa, va las pe voi sa descoperiti. Ce vreau sa va fie clar, what you see is what you get, adica nu va ofer niciun fel de garantie. pretul este... priceless :) Adica la prima oferta pe care o consider civilizata a zburat. Al doilea heli nu are placa in el si are head-ul de aluminiu.

Receptor Flysky FS-GR3E functional. Pret 30 lei

Toba esapament Kyosho originala de la un Mad Force cu GX21. Nu are manifold. Pret 100 lei

Motoarele se doneaza. Au pistonul uzat, in rest cred ca sunt OK. La Tamiya mai am inca un set, uzat si el. Cred ca pe undeva mai am si bucsa pentru pinch-uiala de la Losi, daca va pasioneaza treaba asta. Motorul Kyosho se da afara toba, aia se vinde separat.
Axial Yeti XL

Losi LST XXL

Kyosho Mad Force Xtra long and Xtra wide
Posted Image
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro