Modelism - RHC Forum: Cu totii pentru Allen - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Cu totii pentru Allen

#1 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 27 August 2020 - 07:08 AM

Cu toții pentru Allen
Dragi pasionați de aeromodelism, avem nevoie de ajutorul vostru. Prietenul nostru, Geanta Allen, a fost, din nefericire, diagnosticat cu cancer la plămâni cu metastază cerebrală. Situația este gravă, acesta fiind transportat azi spre o clinică din Turcia, unde sperăm că va reuși să învingă boala. Cu toții știm cât de grea este această boală pentru bolnav și familie, dar mai ales cât de costisitor poate fi tratamentul. Știm că situația globală actuală nu este cea mai grozavă, dar orice contribuție contează. Dacă doriți și puteți să donați o anumită sumă de bani, o puteți face direct în contul soției acestuia:
Beneficiar: GEANTA DANIELA MIRELA
Cont Beneficiar:RO49RNCB0071005819000001
Detalii Tranzactie:Donatie Spitalizare Allen Geanta
În cazul în care doriți să il sprijiniți cu bani pe Allen și aveti posibilitatea să faceți sponsorizări prin intermediul unei firme, vă transmitem atasat un model de contract între firma și Asociatia Parinte inFloresti, asociație pe care o conduce sotia lui Babos Andras Sandor, Laura.
Contractul se încheie între firma și asociație iar firma susține proiectul caritabil al asociației "Părinte înFlorești te îndemnă să Dăruiești", în cadrul acestui proiect Laura, a ajutat mai mai multe persoane din 2014 încoace. Asociația Părinte înFlorești este înscrisă în registrul Asociațiilor și Fundațiilor, are în statut organizarea de proiecte caritabile iar acestea sunt și justificate apoi prin contractele pe care asociația le încheie cu beneficiarii finali.
Prin încheierea acestui contract, firmele pot să beneficieze de avantaje fiscale iar beneficiarul final are o justificare legala cu privire la încasarea sumei.
Va rugăm să completati contractul doar in zonele marcate cu roșu, să il listați, semnați, stampilați și să il trimiteți pe e-mail împreuna cu dovada plății pe adresa de e-mail laura.babos@parinteinfloresti.ro.
Laura o să vă trimită înapoi contractul de sponsorizare semnat și stampilat împreună cu dovada plații către Dana (soția lui Geanta Allen).
https://parinteinflo...-pmH9g?e=dRmQij
Cer senin și să îi ținem pumnii!
flying is my life...
0

#2 Useril este offline   ViP_Eol 

  • ROU 004
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2414
  • Inregistrat: 12-April 13
  • Gender:Male
  • Location:Bacău
  • Interests:Zbor.

Postat 16 September 2020 - 07:55 PM

Vezi postareaSILVIU66, la 27 August 2020 - 07:08 AM, a spus:

Cu toții pentru Allen


Salut. Ceva noutăți ? Abia acum am văzut subiectul. :(
Contul respectiv mai este deschis ?
URA ÅŸi la zbor fofezelor !
0

#3 Useril este offline   wabo1 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1547
  • Inregistrat: 04-August 05
  • Gender:Male
  • Location:Bistrita

Postat 23 September 2020 - 02:57 PM

A decolat definitiv, am aflat astazi.
Condolante familiei.
Walter Born
rhc@born.ro
0

#4 Useril este offline   ave 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1010
  • Inregistrat: 13-December 07
  • Gender:Male
  • Location:BucureÈ™ti... în weekend

Postat 23 September 2020 - 03:46 PM

Acum am aflat și eu. Odihnească în pace! :-(
Ave
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1


Raspuns rapid

  

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro