Modelism - RHC Forum: Solicitare machete pentru expozitie aviatica - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Solicitare machete pentru expozitie aviatica

#1 Useril este offline   Marian Madalin 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 2
  • Inregistrat: 14-January 18

Postat 13 April 2019 - 09:39 PM

Va salut. Voi deschid un mic spatiu expozitional cu tematica aviatica in Bucuresti, in aceasta vara. Va rog vizitati www.aerospot.eu . Am primit niste obiecte gratuite pentru a le expune. Doreste cineva sa doneze niste machete, elicoptere, aparate de zbor militare, civile din diverse perioade pentru a le expune ? Aparate de zbor chiar si moderne, F-14, F-16, F-18, F-15, din al doilea razboi mondial, P-51 etc. sau orice altceva.
0

#2 Useril este offline   flyghtmm 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 98
  • Inregistrat: 02-April 10

Postat 14 April 2019 - 05:49 AM

Vezi postareaMarian Madalin, la 13 April 2019 - 09:39 PM, a spus:

Va salut. Voi deschid un mic spatiu expozitional cu tematica aviatica in Bucuresti, in aceasta vara. Va rog vizitati www.aerospot.eu . Am primit niste obiecte gratuite pentru a le expune. Doreste cineva sa doneze niste machete, elicoptere, aparate de zbor militare, civile din diverse perioade pentru a le expune ? Aparate de zbor chiar si moderne, F-14, F-16, F-18, F-15, din al doilea razboi mondial, P-51 etc. sau orice altceva.



Buna! M-am uitat pe site si ce nu inteleg eu .....ce este cu lista rusinii....si apare si de la inceput ....imi miroase a frustrare🤔?! Mult succes !
0

#3 Useril este offline   navigator 

  • Moderator RHC
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 3019
  • Inregistrat: 01-September 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 15 April 2019 - 10:37 AM

Ar fi bine pentru acest proiect sa scoti "lista rusinii" care o sa-ti indeparteze eventualii binevoitori. Pare un santaj. Si in plus mai e si o greseala in alcatuirea paginii "Lista rusinii...." ca apare si acolo poza cu planorul ala de la nemti carora in text le multumesti ca ti l-au trimis. Nu mai intelegi nimic, au ajutat dar apar pe pagina cu cei ce au refuzat sa ajute.


0

#4 Useril este offline   ViP_Eol 

  • ROU 004
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2414
  • Inregistrat: 12-April 13
  • Gender:Male
  • Location:Bacău
  • Interests:Zbor.

Postat 16 April 2019 - 11:40 AM

Marian Mădălin.

În primă instanță nu m-am băgat pentru că nu aș fi avut cu ce să te ajut.
Însă mi-a sărit în ochi inadvertența de pe pagina matale sesizată de un coleg de forum și am dat și eu o raită pe aerospot. eu

Mă abțin cu greu să nu te fac albie de porci.
Este inadmisibil ca cineva care are pretenția că vrea să promoveze un domeniu să nu scrie corect în limba română (maternă ? ).
Cine naiba crezi că ești și stăpânul câtor inele de ai tupeul și îndrăzneala să afirmi : "[...] niște amărâți de piloți comuniști [...]. ???

Ești o rușine.

Domnilor moderatori, va rog frumos închideți acest subiect și dacă este posibil dați-i interzis permanent individului să nu mai poată abera vreodată. Cel puțin nu aici.

Aceasta postare a fost editata de ViP_Eol: 16 April 2019 - 11:41 AM

URA ÅŸi la zbor fofezelor !
0

#5 Useril este offline   renatoa 

  • Sky Sapiens
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 19166
  • Inregistrat: 28-April 05
  • Gender:Male

Postat 16 April 2019 - 12:58 PM

Ai uitat sa semnezi "un amarat de pilot comunist"... :D
... cu picioarele pe pamant ...
0

#6 Useril este offline   ViP_Eol 

  • ROU 004
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2414
  • Inregistrat: 12-April 13
  • Gender:Male
  • Location:Bacău
  • Interests:Zbor.

Postat 16 April 2019 - 01:35 PM

Vezi postarearenatoa, la 16 April 2019 - 12:58 PM, a spus:

Ai uitat sa semnezi "un amarat de pilot comunist"... :D


Mda. Mare belea mai ești. :rofl:
Nu puteam semna așa. Membru PCR nu am fost, nici măcar membru UTC, dar îmi opreau cotizație fără să știe că nu semnasem adeziune și nu depusesem jurământul. Cine să-și închipuie, la vremea aia, că cineva reușea să se fofileze. Pilot am fost, dar sportiv, nu militar. Individul vorbește de Mig 21.
Face partizanat. Dacă l-ar fi interesat adevărul ar fi studiat în amănunt aviația românească. E din categoria celor care pun botul la acțiunile de marketing ale americanilor (în special) și aruncă la coș orice valoare din perioada comunistă, deși valoarea nu are nicio legătură cu organizarea politică.
Nichita Stănescu și Adrian Păunescu au trăit și scris sub același regim. Le scade asta cu ceva din valoarea creației ? Asta doar ca un orice alt exemplu.
Trebuie să fii cel puțin extrem de incult și superficial să faci asemenea afirmații.

Gata. Nu mai scriu nimic aici indiferent de situație.
URA ÅŸi la zbor fofezelor !
0

#7 Useril este offline   stiganas 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 8275
  • Inregistrat: 25-September 06
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 16 April 2019 - 05:18 PM

Nu va umflati prea tare, dl. Madalin nu a mai dat pe aici de cand a postat subiectul, cine stie cand mai apare.
0

#8 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 17 April 2019 - 05:03 AM

Am eu grija si de user si de subiect.
flying is my life...
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro