Modelism - RHC Forum: DEJI IONUT CLUJ NAPOCA un tepar de 150 ron - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

DEJI IONUT CLUJ NAPOCA un tepar de 150 ron

#1 Useril este offline   adisorsiana 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1766
  • Inregistrat: 01-April 10
  • Gender:Male
  • Location:baia mare

Postat 16 March 2018 - 07:13 PM

Buna seara prietenilor acestui individ. Este un mare mincinos , am avut la vânzare un acumulator de drona de 10000 miamperi eu L-am cumpărat din germania și am avut incredere in acest individ I-am trimis cică sa-l încerce pentru o sumă de 150 ron după acea sa-mi vireze bani in cont . De 2 saptamani ma rog de el sa-l returneze cică este defect nu merge dar el are o drona la vânzare cu acumulatori ce L-am trimis lui . Imi spune coletul a fost trimis de el dar nici nu are bunăvoință sa imi trimita chitanța de la poștă. Sincer am crezut ca este om de cuvânt este un mincinos notoriu si nici nu răspunde la telefon . Un gunoi al societăți sa isi cumpere medicamente de 150 ron . Atașeze si dovada poate prieteni . Am sa ma duc personal după acest acumulator .
ACUMULATOR multistar 10000mha l-am vandut acestui individ . am revin cu poze .
0

#2 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 16 March 2018 - 07:41 PM

Fara suparare, treburi de genu' ia si probeaza si vezi daca-ti place le faci doar cu oameni care ii stii de 2 ani si esti sigur ca nu e tepar.
Daca vand catre un necunoscut, plata in avans si transport curier. Ce ai facut tu eu as fi facut cu maxim 10 insi din tot forumul.
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro