Modelism - RHC Forum: Refacere pista automodelism București/Tineretului - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Refacere pista automodelism București/Tineretului

#1 Useril este offline   Catalin Colin 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 6
  • Inregistrat: 28-November 17

Postat 11 March 2018 - 11:38 AM

Având în vedere dezastrul in care se afla pista din Tineretului as vrea cu ajutorul vostru sa luam următoarele măsuri:
1. Instalarea unui lacat la poarta de lângă tribuna. Iar cheia rămâne la portar. Se ia numai cu buletinul. Pt asta avem nevoie și de concursul celor de la ADP
2. Sudarea porții secundare pentru împiedicarea accesului cu bicicleta. Aici din nou avem nevoie de concursul celor de la ADP
3. Mă angajez să fac niște semne din PVC cu accesul interzis bicicletelor. Pista de automodelism. Acestea vor fi înfipte în pământ pe ambele părți ale circuitului
4. Am nevoie de 6-8 oameni cu sape pentru a nivela circuitul. De asemenea propun desființarea rampelor
5. Dacă cineva se pricepe sa ne învețe și pe noi cum scapam de iarba pe termen lung pentru a avea un circuit la standarde.
6. Pe termen lung pentru a menține circuitul avem nevoie de ajutorul ADP pentru a delega un paznic să își facă veacul și prin zona circuitului sa alunge "dăunătorii"
Orice ajutor/critica/sfat este bine-venit dacă este un beneficiul circuitului.

Vă aștept cu reply mai jos
0

#2 Useril este offline   nicolas 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 695
  • Inregistrat: 06-October 06
  • Gender:Male
  • Location:Popesti-Leordeni

Postat 12 March 2018 - 04:58 PM

5.Erbicid.
Its nice to be important, but its more important to be nice ...
0

#3 Useril este offline   Catalin Colin 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 6
  • Inregistrat: 28-November 17

Postat 12 March 2018 - 05:15 PM

Am strans pe facebook deja 9 doritori.

Saptamana aceasta ADP va suda gardul rupt. Si vom monta un lacat cu cheie. Voi anunta si aici cum se va face accesul pe circuit

@Nicolas . Thanks
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1


Raspuns rapid

  

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro