Modelism - RHC Forum: Rapa Rosie 2006 - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Rapa Rosie 2006 bal mascat

Poll: Daca intr-o zi va fi musai sa zboare doar modelistii mascati, ce veti face? (44 membri au votat)

Daca intr-o zi va fi musai sa zboare doar modelistii mascati, ce veti face?

  1. Imi voi aduce costum si voi impresiona valoroasa asistenta (12 voturi [34.29%])

    Procentaj din vot: 34.29%

  2. Neaaah nu ma intereseaza, pot sa impresionez altfel (23 voturi [65.71%])

    Procentaj din vot: 65.71%

Voteaza

#1 Useril este offline   Big 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 30-May 02

Postat 14 February 2006 - 08:32 PM

Ma gandeam impreuna cu colegii sa facem chiar si un concurs pe tema costumelor, poate chiar unul de frumusete.

Merge?

big.
FROGS CAN FLY!
0

#2 Useril este offline   Big 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 30-May 02

Postat 14 February 2006 - 08:38 PM

e clar ca am votat cum ca ma voi costuma in silfiza!

big
FROGS CAN FLY!
0

#3 Useril este offline   Ady13 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 364
  • Inregistrat: 27-January 04

Postat 14 February 2006 - 08:45 PM

Eu neavand altceva in ce sa ma costumez, ma voi costuma in clapostrocel.
Orice om are.... un dram de nebunie!
0

#4 Useril este offline   olly 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 676
  • Inregistrat: 03-April 05

Postat 14 February 2006 - 09:44 PM

am votat si eu ca dupa 2 saptamani de tratative cu parintii se pare ca am acordul sa merg la RR 2006. eu vreau sa ma costumez in modelist http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/ic_00.gif
<<<ZA MOLDAVIAN BRAZARS>>>
Don't drink and drive, smoke and FLY!
Radiolink AT10, 2,4GHz
GRUNAU BABY 2.3M
ASW-28 2M
0

#5 Useril este offline   jester 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1296
  • Inregistrat: 11-April 04

Postat 14 February 2006 - 10:17 PM

http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/laugh.gif :D

Citeaza

eu vreau sa ma costumez in modelist
:lol:
e bine smekere. eu cred ca ma costumez in om, ce zici?http://www.rhcforum.ro/public/style_emoticons/default/tongue.gif
I feel the need, the neeed for speeed.....
0

#6 Useril este offline   domnu_doctor 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3218
  • Inregistrat: 11-April 05

Postat 14 February 2006 - 10:30 PM

Big, la 14 Feb 2006, 20:32, a spus:

Ma gandeam impreuna cu colegii sa facem chiar si un concurs pe tema costumelor, poate chiar unul de frumusete.

Merge?

Pentru cocoane ? :lol: :D http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/wub.gif

Stima,
40,665 MHz = Ch 50, FM, PPM, Legal
35,150 MHz = Ch 75, FM, PPM, Legal
27,145 MHz = Ch 19, AM, PPM, Legal
0

#7 Useril este offline   Pletila 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 752
  • Inregistrat: 10-April 03

Postat 14 February 2006 - 10:51 PM

Neica ..eu imi fac costum.Da..daca vin imbracat in costum si sunt singuru in felul asta....nu stiu ce va fac.Ca pe urma ma da pe mine la stiri.

"Nebunu de la Ripa Rosie care a venit sa strice armonia oamenilor cu pasiuni pasnice."


Si daca ma "inervati" ma costumez in nudist.
Homo Nauticus
0

#8 Useril este offline   bitex 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 5662
  • Inregistrat: 02-December 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti, Sector 6

Postat 14 February 2006 - 11:06 PM

Pai faci asa: vii, auzi de premiu, studiezi cupa, tragi un ochi la concurenta si apoi, hopa! Scoti costumul din portbagaj, calcat, apretat si te prezinti gigea cu statia in mana! Si ai sanse la premiu. Noi o sa avem doar aparatele pregatite si nici un interes sa facem poze si sa ne distram pana la RR2007, la alt gigea!
O palarie misto mai ca as face, dar cowboy cu statie in mana n-am vazut pana acum. Si nici cu cablul legat de rampa de rachete n-as crede sa fi fost... Ca pistoale gasesc la scoala.

Aceasta postare a fost editata de bitex: 14 February 2006 - 11:07 PM

Adresa email: bitex25@yahoo.com
Telefon: 0721 385365
0

#9 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 19 February 2006 - 04:20 PM

daca ma costumez plin de metanol pe maini ,pe blugi ,pe tricou si pe micu pe care il am in mana se pune?
sau tre sa fie si pe cutia de bere? :mellow:

ca daca nu se pune tre sa ma gandesc la altceva.....
flying is my life...
0

#10 Useril este offline   Pletila 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 752
  • Inregistrat: 10-April 03

Postat 19 February 2006 - 07:15 PM

Se pare ca ideea nu are sustinere desi s-a votat deocamdata mai mult spre DA. Avind in vedere ca este posibil ca forte destabilizatoare si nemodelistice sa fi votat pentru,stricind astfel atmosfera serioasa si lucrativa de la Ripa Rosie,propun (atentie ,este doar o propunere) ca votul sa fie reluat si sa fie un vot deschis.Fiecare sa posteze raspunsul sau prin DA sau NU.

In felul acesta se vor putea diferentia opiniile AEROMODELISTILOR de parerile instigatoare ale destabilizatorilor si se va obtine un vot corect exprimat.Conform zicalei:"Nu conteaza cine voteaza,conteaza cine numara voturile".In felul acesta vor stii toti a cui parere conteaza si a cui nu.
Homo Nauticus
0

#11 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 19 February 2006 - 07:30 PM

si eu la fel ca marineru,din alte motive dar tot impotriva.
asta nu inseamna ca daca se face nu ma conformez, si doar ma uit cum zboara costumatii.

Aceasta postare a fost editata de SILVIU66: 19 February 2006 - 07:52 PM

flying is my life...
0

#12 Useril este offline   AB17LUK 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 333
  • Inregistrat: 03-December 04

Postat 19 February 2006 - 08:13 PM

``

Aceasta postare a fost editata de AB17LUK: 22 February 2006 - 10:54 PM

Luci
0

#13 Useril este offline   Pletila 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 752
  • Inregistrat: 10-April 03

Postat 19 February 2006 - 08:45 PM

Pai nu e mai bine asa cu vot deschis?
Homo Nauticus
0

#14 Useril este offline   pahguletz 

  • ex. paguletz
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 638
  • Inregistrat: 14-February 03

Postat 19 February 2006 - 10:02 PM

si eu am bagat o fisa tot la NU. din mai multe motive. unul ar fi acela ca "Neaaah nu ma intereseaza, pot sa impresionez altfel" . cum altfel? pai asta ar fi al doilea motiv: sunt oricum incredibil de urat si fara costum, incat si daca m-as costuma in zana cea buna ( perversilor ) si frumoasa, tot nu s-ar skimba mare lucru.
nr 3 ar fi ca sunt un spirit liber ( afirmatie voalata ce ascunde faptul ca imi mintea imi zboara de tampita ), si nu pot sa vin la RR pentru a ma supune unei restrictii fie ea si amuzanta. daca vreau sa zbor fix la ora aia la care nu e voie??? ce fac? imi iau un pir de iarba si mi-l indes printre "mararul" de pe piept, in rest fiind costumat in nudist, vorba lui pletila? si ar mai fi si nr. 4 dar nu ultimul, anume ca imi e foarte lene si peste mana sa ma gandesc in ce sa ma costumez, dar sa imi mai si confectionez sau sa imi fac rost de un costum.
5. pentru ca de obicei sunt carcotasi si "gica contra", ca daca nu as fi fost, puteam sa gasesc cel putin tot atatea motive sa votez DA ;) ;) :D
sa auzim de bine!
Ia mai zburati maaaaaai!!!
Laser frate!
0

#15 Useril este offline   Pletila 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 752
  • Inregistrat: 10-April 03

Postat 20 February 2006 - 09:07 AM

Domnule Yak 52.Vorbiti aici despre elemente ciudate care nu au legatura cu modelismu,puneti la indoiala capacitatatea unora de a fi seriosi si aproape la fiecare post comentati cite ceva.M-am abtinut sa mai comentez celel doua subiecte (cel cu RR tot inainte si cel cu votul) deoarce se pare ca ati monopolizat discutia.Subiectul tinde sa devina monolog ,daca dumneavoastra simtiti nevoia sa scrieti incontinu cite ceva.I-ati apostrofat pe toti ca nu vorbesc la subiect si ca se complac in glume ieftine.Voiati sa se vorbeasca despre calitatea pistei si despre firele de curent iar acum puteti vedea cum ca se vobeste despre avatare si sepci cu elicie.Acum nu va mai deranjeaza?

Pe de alta parte ati infierat si ati circotit despre costumati,cum ca nu ar fi serioase,cum a ar consuma din timpul dumneavoastra de zbor e.t.c.Acum cind situatia s-a schimbat in favoarea opiniei dumneavoastra,in loc sa fiti multumit incepeti sa spuneti ca acum parca v-ati costuma, nu de alta da aveti o idee buna de costum.

Pentru numele lui Dumezeu hotariti-va daca vreti sa va costumati sau nu.Daca de fiecare data cind va razginditi veti posta ca sunteti sau nu de acord,pina la 1 Mai subiectul asta va avea 300 de pagini majoritatea scrise de dumneavoastra.

Astept din partea dumneavoastra un raspuns hotarit Vreti costume sau nu?

Atit in subiectul acesta cit si in cel cu Ripa Rosie ati avut numeroase obiecti si doleante.Va reamintesc ca aceasta intilnire este organizata de un OM care depune toate eforturile ca intilnirea sa decurga in mod placut.Nu este o intilnire speciala pentru unul sau altul,este o intinire pentru toti AEROmodelisti.Nu se organzeaza in special pentru invitatii din afara si mai ales nu se organizeaza pentru o singura persoana chiar daca ea se numeste Yak 52.Va sigur ca, la fel ca in anii precedenti va domni o atmosfera placuta iar micile probleme legate de calitatea pistei si de siguranta zborului se vor rezolva la fata locului.

Aceasta postare a fost editata de Pletila: 20 February 2006 - 12:20 PM

Homo Nauticus
0

#16 Useril este offline   Flying Kettle 

  • Adevaratul ceaun zburator!
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2498
  • Inregistrat: 17-December 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 20 February 2006 - 09:51 AM

Nu am de pierdut decat timpul si nu mai am chef de asta. Parerea mea chiar nu conteaza, devreme ce mesajele sunt modificate. Dati-i inainte!

Aceasta postare a fost editata de BogdanStancu: 23 February 2006 - 01:05 PM

Nu mancati de pe jos! Dauneaza grav sanatatii !

Dragi bikeri, ingrijiti-va sanatatea! Cineva are nevoie de organele voastre.
0

#17 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 20 February 2006 - 11:15 AM

am vrut sa votez si nu pot .

Aceasta postare a fost editata de ZOD: 20 February 2006 - 11:16 AM

DT
0

#18 Useril este offline   Flying Kettle 

  • Adevaratul ceaun zburator!
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2498
  • Inregistrat: 17-December 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 20 February 2006 - 11:25 AM

Nu am de pierdut decat timpul si nu mai am chef de asta. Parerea mea chiar nu conteaza, devreme ce mesajele sunt modificate. Dati-i inainte!

Aceasta postare a fost editata de BogdanStancu: 23 February 2006 - 01:05 PM

Nu mancati de pe jos! Dauneaza grav sanatatii !

Dragi bikeri, ingrijiti-va sanatatea! Cineva are nevoie de organele voastre.
0

#19 Useril este offline   AB17LUK 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 333
  • Inregistrat: 03-December 04

Postat 20 February 2006 - 11:53 AM

``

Aceasta postare a fost editata de AB17LUK: 22 February 2006 - 10:57 PM

Luci
0

#20 Useril este offline   Yak 52 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Banned
  • Postari: 272
  • Inregistrat: 12-November 04

Postat 20 February 2006 - 02:30 PM

Marinaru, la 20 Feb 2006, 13:55, a spus:

De anul trecut deja existau doua tabere distincte: cea a celor cu corturi si cea a hotelierilor...

Asta este noutate pentru mine. Existau alteceas bisericute. Uni care vroiau sa stie care sunt conditii de zbor si alti care vroiau sa stie care sint conditii de cum ajunge vinul acollo.

Anul trecut din cate stiu eu BIG s-a bazat pe ceva promisiuni altorar ce adica tailat iarba, care nu au facut o pana la urma. Si atuns am sunat noi, Bistriteni prin telefon pe cineva din Cluj sa mai baga si aparatul de tuns. Eu am numai vorbit la telefon care nu era nici asta al meu si am impins aparatura prin iarba apoi. Aparatul era a clujenilor.

Discutia cu conditi de zbor aveam in fiecare an, nu este noutate nici asta. Dar nu tin eu minte ceva discutii cu hoteluri sau campare in afar ca eu an renuntat sa fac camping la hotel in Sebes unde te inchide nopate si nu poti sa iesi nici daca arde cladirea.
0

#21 Useril este offline   Flying Kettle 

  • Adevaratul ceaun zburator!
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2498
  • Inregistrat: 17-December 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 20 February 2006 - 02:53 PM

Nu am de pierdut decat timpul si nu mai am chef de asta. Parerea mea chiar nu conteaza, devreme ce mesajele sunt modificate. Dati-i inainte!

Aceasta postare a fost editata de BogdanStancu: 23 February 2006 - 01:06 PM

Nu mancati de pe jos! Dauneaza grav sanatatii !

Dragi bikeri, ingrijiti-va sanatatea! Cineva are nevoie de organele voastre.
0

#22 Useril este offline   Pletila 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 752
  • Inregistrat: 10-April 03

Postat 20 February 2006 - 03:11 PM

Domnule Bogdan Stancu, nu este nici o problema daca ma corectati.Mesajul de mai sus este scris la ora 8.00 si a stat asa pina la ora 10.00 cind i-am dat "send".Toti mai mincam cite o litera, iar in privinta spatilor puse dupa un punct sau dupa o virgula...asta e...nu toti suntem "profesionisti" in texte.Ce sa-i faci mai umbla si inculti pe forum.




Nu stiu de unde s-a dedus ca o sa fie numai carnaval sau numai bilci la Ripa Rosie.Continuati sa va inversunati pe ideea asta,ca vin unii si fac bilci,carnaval si circ la Ripa rosie in detrimentul oamenilor seriosi.

De cind se organizeaza Ripa Rosie,evenimentul a fost un succes.Plingerile au fost putine, si numarul lor a fost in continuua scadere de la an la an.Asta inseamna ca organizarea a fost din ce in ce mai buna.Nu stiu de ce nu aveti incredera ca va iesi si anul acesta bine.

Aceasta postare a fost editata de Pletila: 20 February 2006 - 03:27 PM

Homo Nauticus
0

#23 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 20 February 2006 - 03:51 PM

ba!
iar scandal?
m-am saturat.
asta e un sondaj.
votati si gata.

ca acushi va banez pe toti ,obsedatilor! :D :D
flying is my life...
0

#24 Useril este offline   zozo 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1126
  • Inregistrat: 25-April 03
  • Gender:Male
  • Location:Saarbrucken / Arad

Postat 20 February 2006 - 03:59 PM

Citeaza

De cind se organizeaza Ripa Rosie,evenimentul a fost un succes.


Incontestabil sau...????

Citeaza

Plingerile au fost putine, si numarul lor a fost in continuua scadere de la an la an.


Dupa cum am vazut pana acum...hmmm

In pricipiu permiteti-mi sa va pun o intrebare:

Cati dintre cei care frecventati intalnirea anuala de la RR a-ti fost si la alte intalniri organizate in diverse colturi ale tarii?

Raspuns: ~ 20% ?

Poate de aceea pretentiile oamenilor care au postat mesaje pesimiste in ambele subiecte au inceput sa cresca.....
0

#25 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 20 February 2006 - 04:00 PM

SILVIU66, la 20 Feb 2006, 15:51, a spus:

votati si gata.

Ba io nu pot sa votez... zice ca am votat deja
DT
0

#26 Useril este offline   nitrometan 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 392
  • Inregistrat: 31-July 04
  • Gender:Male
  • Location:SUCEAVA-LRSV

Postat 20 February 2006 - 10:13 PM

Vad ca din pacate exista aceleasi 2 biserici ca de obicei:pro si contra RR.Asa ca nu stiu cum o sa faceti voi dragi prieteni zburatori,dar eu o sa fac asa:indiferent daca vin singur sau mai aduc si pe altii cu mine,vin cu masina ,asa cum presupun ca vom face multi din noi.

Aceasta postare a fost editata de Marinaru: 22 February 2006 - 05:14 PM

0

#27 Useril este offline   Big 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 30-May 02

Postat 21 February 2006 - 01:20 AM

Titlul e devenit mai elocvent decat niciodata: Bal Mascat.
Este exact ce se intampla acum, aici. Mashti, urzeli, atacuri de opereta... Poate ca Circ, este mai potrivit. Sau... teatru de papusi.

Oricum eu m-am lamurit pe deplin cum stau lucrurile cu bunele intentii, cu ,,facerea de bine'', cu renumitii piloti/modelisti. M-am lamurit ca a incerca sa faci ceva bine fara sa ceri nimic in schimb, este un act caracteristic fraierilor. Chiar anacronic. Ca sarpele de la san mushca mai devreme sau mai tarziu, dar musca tare. Ca marlania nu e un termen abstract. Ca nu suntem ce parem a fi.

Poate ca ar fi bine sa imi dau chiar eu masca jos de pe fata. In spatele mastii zambarete veti vedea un om in doliu, obosit, care in loc sa isi planga mortii si necazurile, care in loc sa isi vada de familie, de firma si de club, se chinuie sa afiseze un aer degajat, vesel, sa faca ceva pentru altii, sa-i faca sa se simta bine. Norocul meu este ca nu sunt singur. Si ca nu voi fi lasat sa gresesc. Tristi sau nu, obositi sau nu, noi mergem inainte.

In loc de incheiere:
- balul mascat nu este obligatoriu, nici la RR nici in viata


big
FROGS CAN FLY!
0

#28 Useril este offline   sic1 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 51
  • Inregistrat: 26-September 05

Postat 21 February 2006 - 01:56 PM

Big, la 21 Feb 2006, 01:20, a spus:

Norocul meu este ca nu sunt singur. Si ca nu voi fi lasat sa gresesc. Tristi sau nu, obositi sau nu, noi mergem inainte.

@Big
Desi am votat ca nu ma intereseaza actiunea cu costumatia nu vad de ce ar deranja pe cineva ideea, dar e treaba fiecaruia. Pentru ca nu s-a gasit nimeni sa te sustina in ideea ta si pentru ca atunci cand ai zis ca nu esti singur probabil te-ai gandit la cei ca mine, simt nevoia sa-ti spun ca ma bucur ca exista oameni care fac ce faci tu. Nu te lasa

cu stima
0

#29 Useril este offline   Crios 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 616
  • Inregistrat: 08-September 03

Postat 21 February 2006 - 05:01 PM

Big, la 21 Feb 2006, 01:20, a spus:

M-am lamurit ca a incerca sa faci ceva bine fara sa ceri nimic in schimb, este un act caracteristic fraierilor.

Nu Big! Este un act al oamenilor adevarati. Ca unii nu sunt capabili sa inteleaga asta, nu este vina ta ci vina lor.
Oricum, eu le doresct tuturor .....
Bafta!

Si in mod special celor care vor merge la RR, distractie placuta oameni buni si zbor fara evenimente.
0

#30 Useril este offline   Hobbyland 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 507
  • Inregistrat: 02-December 02

Postat 21 February 2006 - 09:06 PM

Am fost o singura data la RR, 2004, si m-am simtit excelent, simtamantul de competitie acerba in care nu mai conteaza nimic decat rezultatul, aceea incrancenare si tensiune din cadrul unei mari finale nu erau prezente si asta m-a bucurat. Am vazut oameni care redevenisera copii si-si aratau unul altuia nu modele de ultima ora si nu performante extra, ci sufletul de copil mare scapat la joaca. Dupa 30 de ani de "pauza", acolo m-a prins din nou dorinta de "desprindere" din glia mama, am cumparat pe loc un model de la Cornel si usor-usor mi-am adus aminte ca spatiul are si a treia dimensiune.
Personal vad RR ca un loc in care se poate uita de stresul cotidian, loc in care se pot intampla lucruri minunate: decolare, ZBOR.....
Mici, fripturi, gratare, o bere, doua, motorul nu merge fara benzina, dar este adevarat ca se inneaca cu prea multa si atata timp cat nu ne pierdem simtul masurii, nu vad cu ce ar impieta asta "manifestatia".
Daca tot ce s-a preconizat se va si realiza si voi avea certitudinea ca este asa, ma voi bucura sa fac si anul acesta deplasarea acolo, cat ca poate veti rade de modul in care voi "zbura", pt. mine personal mai important fiind acest lucru decat performanta intrinseca.Cand voi dori acest lucru cu siguranta ma voi inscrie intr-un Campionat.

Cu respect pt. zburatori,
faur senior
Hobbyland Racing Team Arad
VICECAMPION EUROPEAN 2006 !!!
0

Arata acest topic


  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro