Modelism - RHC Forum: Schimb iphone 6 16gb cu drona rtf - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Schimb iphone 6 16gb cu drona rtf

#1 Useril este offline   Lord_Thor 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 213
  • Inregistrat: 24-August 14

Postat 19 September 2017 - 12:45 PM

schimb iphone 6 16gb grey...neverlocked...telefon personal cu drona,de preferat nu panarame din comert...pentru detalii poze si discutie 0730691914
Never say never...
0

#2 Useril este offline   Savalas 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 4
  • Inregistrat: 10-April 18

Postat 11 April 2018 - 10:53 AM

Vezi postareaLord_Thor, la 19 September 2017 - 12:45 PM, a spus:

schimb iphone 6 16gb grey...neverlocked...telefon personal cu drona,de preferat nu panarame din comert...pentru detalii poze si discutie 0730691914

0

#3 Useril este offline   Savalas 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 4
  • Inregistrat: 10-April 18

Postat 11 April 2018 - 11:10 AM

Domnul Lord_Thor este un vanzator serios. Cu 4 ani in urma ma denigra aici pe forum ca as fi comandat o masinuta de la el si nu as fi vrut sa o mai ridic de la curier. Coman Marius e numele meu. Pentru toti cei interesati de cat de serios este si de realitatea de atunci vreau sa adaug un scurt coment. Ne am inteles la pret si sa pkatesc curierul. Am stabilit ca nu vreau sa arunc 400 lei pe o masinuta cu defecte. Dar ce sa vezi, a trimis omul nostru cel serios o masinuta cu sasiul lipit si cu probleme pe la articulatiile rotilor din fata unde suferise o lovitura zdravana. Masinuta nu a vrut sa o trimita cu verificare.Dar dupa ce am platit am desfacut o de fata cu toti de la curier si toti au vazut ce teapa este. Erau niste bani pentru un cadou pe care eu nu i mai aveam. Am rezolvat situatia cumva. Cand ma suna sa intrebe de ce nu ridic pachetul eu ii spuneam ca fara verificare nu ridic nimic stiind deja ca e teapa. Abia in urma cu cateva zile am descoperit ce comentarii a facut domnul la adresa mea pe forum, ca as fi neserios si altele. Pai am cumparat alta de la constanta si nu au fost probleme. Dar ce faceam daca ramaneam cu masina si fara bani de alt cadou.Era vorba de aproape 100e . Sa ne dea dumnezeu noroc in viata dupa cat adevar am spus fiecare.Nu am dat teapa niciodata la nimeni.Ba mai mult ,am luat teapa de cateva ori tot de la oameni ca distinsul Lord_Thor.
0

#4 Useril este offline   Savalas 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 4
  • Inregistrat: 10-April 18

Postat 11 April 2018 - 11:25 AM

Noroc cu banda de lipit ca nu era de calitate ca nu sigilase bine pachetul si am putut vedea pe o fanta destul de mare problemele de la sasiu. Dumnezeu a tinut cu mine.
0

#5 Useril este offline   Savalas 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 4
  • Inregistrat: 10-April 18

Postat 11 April 2018 - 11:40 AM

Oricum pentru faptul ca mi a publicat numele si adresa asociind acest nume cu o inselatorie rog administrstorii sa stearga acel comentariu facut in 2014. In caz contrar vom proceda altfel fata de acest forum si fata de persoana respectiva. Stiam ca exista regula sa nu aducem injurii cuiva.....dar vad ca nu se tine cont de ea.
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro