Modelism - RHC Forum: QUO VADIS ARA - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

QUO VADIS ARA Incotro o vom lua

#1 Useril este offline   old-boy 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 885
  • Inregistrat: 13-June 03
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 11 April 2017 - 07:09 PM

Esalonul unu a demisionat, nu ma intereseaza motivele. Exista un esalon DOI care sa preia fraiele sau franele sau ne facem toti HAIDUCI?
Tot mai bine pe picioare cand te sprijini pe pamant
0

#2 Useril este offline   stiganas 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 8275
  • Inregistrat: 25-September 06
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 April 2017 - 07:16 PM

De ce nu preluati dvs. fraiele, macar temporar, mai modelist si mai respectat decat dvs. nu cred sa fie prea multi.

Vezi postareaold-boy, la 11 April 2017 - 07:09 PM, a spus:

Esalonul unu a demisionat, nu ma intereseaza motivele. Exista un esalon DOI care sa preia fraiele sau franele sau ne facem toti HAIDUCI?

0

#3 Useril este offline   old-boy 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 885
  • Inregistrat: 13-June 03
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 11 April 2017 - 07:37 PM

Iti multumesc pentru parerea buna pe care o ai despre mine. Pot sa-ti explic pentru ca nu este nici un secret, sunt un tip lenes si comod nu am perspectiva viitorului, tot timpul m-am condus dupa zical " Traieste clipa ca si cum ar fi ultima" probabil de aceea am si facut greseli in viata ( cel mai mult regret ca viata nu are save si reset). In ARA am intrat pentru ca sunt foarte bun prieten cu Andras, la chestionarul de inceput am bifat casuta "sunt dispus sa cotizez si sa nu ma implic", m-am implicat mai mult decat as fi vrut. Sunt in varsta si cu mintea tanara, mai am cel mult 10 ani de zbor, pot sa o fac ca si "haiduc", intr-un colt al inimi ma doare ca in viitor copii vor cunoaste aeromodelismul doar de pe net.
Am mai scris pe undeva, Andras a facut involuntar cred eu greseli, greseli care s-au intors impotriva lui, a pus mult suflet si a luat suturi in cur, de aceea ma astept ca cei care au tras suturi sa faca o treaba mai buna. Sa speram ca vom zbura si ateriza in liniste.
Tot mai bine pe picioare cand te sprijini pe pamant
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro