Modelism - RHC Forum: Continuare ARA - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 4 Pagini +
  • « Prima
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Continuare ARA

#91 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 11 April 2017 - 05:20 PM

Vezi postareaREAL DESIGN, la 11 April 2017 - 04:58 PM, a spus:

Ai vazut ca nu e functional serverul , stii ca eu nu mai am acces la forum si ai prins curaj ..
Ce baiat bun ...

Oricum NU ai demontat ABSOLUT NIMIC din ce spui ca demontezi .. poate incerci cu pompa de apa
de la masina , sau HDD dintr-un laptop ...

In rest .. argumente si afirmatii de gradinita ! Repet ... stiu ca adevarul supara dar asta este ..


Ai recunoscut tu singurel ca ai mintit si ai lansat zvonuri. Asa functioneaza la tine, la fel ca la XORG sau ca la Renatoa.

uite de la tine citire :

" Ceea ce spui tu ca AM SPUS LA TOATA LUMEA a fost DOAR o discutie in doi sau trei . "

Si nu eram de fata si am aflat pt ca ai scris pe forum aici si ai spus la mai multi.

Minciuna. Asta ce e ?

La fel cu restul de lucruri pe care le spui pe aici. Vorbe goale fara substanta , altuzii , conspiratii si aberatii de om mic si meschin.<br style="background-color: rgb(250, 251, 252);">

Gigi minte.




DT
0

#92 Useril este offline   REAL DESIGN 

  • R.D.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5482
  • Inregistrat: 24-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti -

Postat 11 April 2017 - 05:32 PM

Vezi postareaZOD, la 11 April 2017 - 05:20 PM, a spus:


Si nu eram de fata si am aflat pt ca ai scris pe forum aici si ai spus la mai multi.

Minciuna. Asta ce e ?

Gigi minte.







Ai aflat de pe forum ? poate azi ca ti-am dat mura in gura , punct cu punct !
Era sa zic daca pe cuvantul tau de onoare ?
Ce greseala faceam .. care cuvant ? care onoare ?

Gigi minte ! .. sa nu zici ca ti-am luat jucaria ... am vrut sa vad cum " te joci tu " in felul asta ..
Nu e fun .. nu vad distractia .. da e treaba ta .. keep going !
Warn Warn Warn Warn Warn Warn .. for ever !
0

#93 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 11 April 2017 - 05:44 PM

Pai normal ma ca nu e distractiv pt tine. Ca tu ai aruncat cu cacat ai mintit aici pt ca nu a fost nimeni sa iti spuna ca nu e asa.

Acum cand realizezi ca se vede clar ca ai mintit (mai pun citatu din tine ?) nu mai e distractiv.

De ce ? Pt ca ai mintit si vad ca continui.

Nu te enerva .. ce ai facut ai facut nu ai cum sa dai inapoi.

Gigi minte , asta o sa ramana mereu aici si chiar daca sterg moderatorii probabil ca atunci cand o sa apari undeva pe camp in comunitate o sa te intrebe sigur cineva " gigi minti ?" Si va trebui sa te justifici si nu prea ai cum sa mai convingi pe nimeni. Ai ramas gigi care minte.

Gigi minte.
DT
0

#94 Useril este offline   MLGore 

  • Dream Team Forever
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2332
  • Inregistrat: 08-March 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 April 2017 - 05:50 PM

Doar ca adevarul nu are nici o legatura cu minciunile tale, Gigi. P S Pe banii mei, imi iau cate piscine am chef. Urmatoarea va avea 30cm ca sa nu te ineci, si mai are un avantaj: poti manca kkt fara sa te uzi la gura!
Modelism = 10% zbor + 90% lipici
Cand o zbura A.R.C.A.! © 2010 All rights reserved.
0

#95 Useril este offline   REAL DESIGN 

  • R.D.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5482
  • Inregistrat: 24-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti -

Postat 11 April 2017 - 05:50 PM

Vezi postareaZOD, la 11 April 2017 - 05:44 PM, a spus:

Pai normal ma ca nu e distractiv pt tine. Ca tu ai aruncat cu cacat ai mintit aici pt ca nu a fost nimeni sa iti spuna ca nu e asa.

Acum cand realizezi ca se vede clar ca ai mintit (mai pun citatu din tine ?) nu mai e distractiv.

De ce ? Pt ca ai mintit si vad ca continui.

Nu te enerva .. ce ai facut ai facut nu ai cum sa dai inapoi.

Gigi minte , asta o sa ramana mereu aici si chiar daca sterg moderatorii probabil ca atunci cand o sa apari undeva pe camp in comunitate o sa te intrebe sigur cineva " gigi minti ?" Si va trebui sa te justifici si nu prea ai cum sa mai convingi pe nimeni. Ai ramas gigi care minte.

Gigi minte.



Sunt convins ca vei insista chiar sa fie sterse discutiile .. doar nu vrei sa se afle adevarul ..
Asa o sa ramana o minciuna pe post adevar absolut .. ca doar ZOD e ZEUS in persoana ...

Da pe buna ai multe chestii la care nu ai raspuns ci doar ai aberat ... nici nu trebuie sa te ostenesti sa
raspunzi , ar fi greu sa gasesti explicatii ... si chiar nu ma intereseaza parerea ta ...

Da tu stii ce se spune despre tine pe camp ? si nu de acum ... ahaaaa ! Inca de pe vremurile de glorie de pe Chitila.
Warn Warn Warn Warn Warn Warn .. for ever !
0

#96 Useril este offline   REAL DESIGN 

  • R.D.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5482
  • Inregistrat: 24-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti -

Postat 11 April 2017 - 06:00 PM

Vezi postareaMLGore, la 11 April 2017 - 05:50 PM, a spus:

Doar ca adevarul nu are nici o legatura cu minciunile tale, Gigi. P S Pe banii mei, imi iau cate piscine am chef. Urmatoarea va avea 30cm ca sa nu te ineci, si mai are un avantaj: poti manca kkt fara sa te uzi la gura!


Nici tu nu ai inteles nimic .. intreaba pe Cataero de piscina nu pe mine .. pe tine te suspectam de baiat destept ..

un mic DEXTER priceput la toate .. electronica, mecanica, constructii, agricultura .. ca Ceausescu .... se pare
ca ai mostenit din pacate putin si din caracterul lui de dictator " CINE NU E CU NOI .. SA PLECE ! "

Asta e deviza Dream Team ? ca ai spus-o de mai multe ori .... sau e a ta personala ...

In rest esti baiat simpatic ...
Warn Warn Warn Warn Warn Warn .. for ever !
0

#97 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 11 April 2017 - 06:03 PM

Ce sa intrebam ma ? Ca sa ne spuna ce ?

Iar bagi aluzii . Piscina a cumparat o costin cu banii lui. Unde e problema ta ?

Din nou Gigi baga strambe. De ce ? Pt ca asta face el..minte.

Tu nu te poti opri. Orice post de al tau e o minciuna .

Ba asta e o boala la tine ?

Gigi minte.
DT
0

#98 Useril este offline   RedDevil 

  • Pfiu Drace, zboara!!!
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Banned
  • Postari: 2111
  • Inregistrat: 16-March 13
  • Gender:Male
  • Location:Targoviste
  • Interests:Aero, 3D

Postat 11 April 2017 - 06:25 PM

Sa pastrez linia melodica : TROLILOR ATI REUSIT SA VA PISATI PE MUNCA LUI ANDRAS SI A CELOR CARE AU OBTINUT CEVA PENTRU AEROMODELISMUL ROMANESC. Trolii mentionati mai devreme de colegii mei aeromodelisti sa va innecati in minciunile voastre.

Gigi minte!!!

Aceasta postare a fost editata de RedDevil: 11 April 2017 - 06:27 PM

Fly it, like you stole it!
0

#99 Useril este offline   MLGore 

  • Dream Team Forever
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2332
  • Inregistrat: 08-March 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 April 2017 - 06:32 PM

Vezi postareaREAL DESIGN, la 11 April 2017 - 06:00 PM, a spus:

Nici tu nu ai inteles nimic .. intreaba pe Cataero de piscina nu pe mine .. pe tine te suspectam de baiat destept ..

un mic DEXTER priceput la toate .. electronica, mecanica, constructii, agricultura .. ca Ceausescu .... se pare
ca ai mostenit din pacate putin si din caracterul lui de dictator " CINE NU E CU NOI .. SA PLECE ! "

Asta e deviza Dream Team ? ca ai spus-o de mai multe ori .... sau e a ta personala ...

In rest esti baiat simpatic ...

Ulica, mai mitoman ca tine nu cred ca am vazut pe undeva!
Modelism = 10% zbor + 90% lipici
Cand o zbura A.R.C.A.! © 2010 All rights reserved.
0

#100 Useril este offline   ALLEN 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3004
  • Inregistrat: 11-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti sector 1

Postat 11 April 2017 - 10:54 PM

nea gigi, citeste asta si poate o sa intelegi ceva. cam asa te comporti ca un mic dihor...
dihorul
_______________________________________________________________________________________
Alaturi de hidrogen, prostia e cea care se gaseste in cea mai mare cantitate in univers. La fel si idiotii.
_______________________________________________________________________________________
0

Arata acest topic


  • 4 Pagini +
  • « Prima
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro