Modelism - RHC Forum: Invitatie - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Invitatie Dragi colegi si preteni

#1 Useril este offline   GIGI 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 995
  • Inregistrat: 13-January 03
  • Gender:Male
  • Location:România

Postat 18 May 2003 - 11:11 AM

Daca nu va deranjez cu un subiect nou vreau sa va aduc la cunostinta o data cu invitatia ca simbata 24 mai, ora 12:00 ma ... <_< ...... insor "cica" (spune lumea). Asta se intimpl undeva la primaria sectorului 3.
Cine nu are treaba si are ceva timp liber este invitat cu draga inima sa vada un pm amarit cum devine si mai amarit (isi impusca bugetul in cap) :angry: .
Dupa ce imi semnez sentinta (dau cu batzu) se pleaca la bautura (asa face lumea de bucurie ca vade un om care devine amarit). Aceasta bautura este undeva la 50 Km de buzau spre Lopatari (Pestera Meledic).
Este o zona misto de munte unde o sa-mi zbor eu zucariile care le fac (si creieri).


PS: :( bautura este tinuta de vreo 5 ani intro groapa cu nisip <_< (deci este sigur expirata)

Aceasta postare a fost editata de GIGI: 18 May 2003 - 11:22 AM

0

#2 Useril este offline   Emilare 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 673
  • Inregistrat: 10-March 03

Postat 18 May 2003 - 12:10 PM

Casa de piatra! Si nu mai fi atat de trist, nu te lua dupa ce zic altii!!! Eu sunt casatorit de 5 ani si mie tare bine! <_< Pe cuvant! Astia care tot se plang de fapt se alinta, ca daca ar fi adevarat ce zis ei.......n-ar mai spune la nimeni. Asadar deci prin urmare, curaj!

P.S. Mi-ar place sa particip la eveniment, din pacate ne despart cam 500 de km... :angry: <_< (si nici nu as vrea sa ma intoxic cu bautura ta expirata...)
sa vezi ce o sa ma contrazica unii......Big si Marinaru stiu de ce.......

Aceasta postare a fost editata de Emilare: 18 May 2003 - 12:12 PM

0

#3 Useril este offline   Vivi 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 665
  • Inregistrat: 06-June 02
  • Gender:Male
  • Location:Timisoara

Postat 19 May 2003 - 09:16 AM

Mei Emilare, tu tii cu ursul? http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/mad.gif

GIGI draga, condoleantele mele! Imi pare rau ca s-a mai dus unul dintre noi, dar il vom ierta daca va aduce pe lume noi telente modelistice :D Si lasa nu te necaji, ca insuratoarea asta e un rau necesar. O sa fie fain, o sa vezi.

Distractie placuta, casa de piatra, copii multi, nevasta cuminte si intelegatoare, etc..
Vivi
0

#4 Useril este offline   zozo 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1126
  • Inregistrat: 25-April 03
  • Gender:Male
  • Location:Saarbrucken / Arad

Postat 19 May 2003 - 09:24 AM

Casa de piatra Gigi! Cit mai mare daca se poate ca nevasta sa se intilneasca doar odata pe luna cu jucariile tale! http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/tongue.gif Si sa va vedem pe amindoi la anul la RR ( poate si mai repede ! )
0

#5 Useril este offline   GIGI 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 995
  • Inregistrat: 13-January 03
  • Gender:Male
  • Location:România

Postat 19 May 2003 - 11:40 AM

Va multumesc tuturor si sper sa avem ocazia sa ne intilnim. Sunteti minunati si ma simt bine stind cu voi pe forum. http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/wub.gif

Sa am eu modele ca vad eu unde le pun. Pana acum nu am reusit sa fac nici macar o rachete dar imi revin eu (fimanciar).
0

#6 Useril este offline   Big 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 30-May 02

Postat 19 May 2003 - 03:57 PM

Mai gigi mai nu te mai tot gandi ca ce si cum. gata, ai facut-o! si stii si tu cum se zice: ori o faci ori nu o faci tot iti pare rau! c este hilar in toata povestea: pai omul isi baga necazul in casa, cu lautari, si lumea il felicita! barbatii cu zambete ghiduse gen te bucuri tu la noapte si inca vreo saptamana dar dupa aia las cavezi tu cum e de fapt! femeile se bucura sincer, afisahand un zambet larg si gandind ceva de genul: vai ce noroc a avut si femeia asta! asa tinar, si musculos, si cuminteeeee, prea cumninte! asta sigur poate sa o duca in fiecare seara in brate pana in dormitor ca nu are lumbago ca al meu, este neobosit acolo ca doar uite ce tanar este, sigur face repede de tot cu aspiratorul in toata casa si apoi spala iute vasele si o mai scoate si la restaurant seara... babele iti vor zambi si ele sincer si te vor felicita amintindu-si de tinerete, de iarba tavalita prin gradini, de intratul pe geam si de bataile administrate cu responsabilitate de mame acum disparute. la fel de sincer iti vor zambi nasii, fericiti ca uite mai este unul care se aseaza la casa lui, ce atatea chefuri, femei tinere si rapitoare! gata acum devii responsabil! insa cel mai frumos iti va zambi socrul! numai el saracu' stie ce ai facut tu de fapt si unde ai intrat! cat despre zambetul soacrei nu cred ca trebuie sa mai zic nimic, este clar!Pai se intelege de ce zambeste ea cu toti dintii o data!
Singura care zambeste sincer fericita este mireasa! gata, l-am prins nu-i mai dau drumu'! al meu e!

si in loc de incheiere sa stii ca sigur exista si exceptii exceptionale la tanguielile noastre de barbati agresati si obiditi. Din fericire si eu ma numar printre cei norocosi dar asta o stim doar noi doi: eu si ea! si de fapt asta este tot ce conteaza, te asigur!

Bignuntashu'!



heeei stai ca am uitat! pai vinul ala vechi de povesteai tu de el, poate sa mai astepte ca oricum a asteptat o gramada pana acum. mai salveaza si tu un butoi - doua ca primesc sa il testez pe pielea limbii mele la RR cu proxima ocazie!
FROGS CAN FLY!
0

#7 Useril este offline   GIGI 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 995
  • Inregistrat: 13-January 03
  • Gender:Male
  • Location:România

Postat 19 May 2003 - 06:32 PM

Big model sa am sa vin la o intilnire de-a voastra ca nu ducem noi lipsa de lichide vechi.
Vinu o fi el vechi dar tuica aia facuta de mina lu socra-miu este chiar veche ca s-a gandit din timp ca vine momentul (cand o s-o bea). Te asigur ca este buna ca bea el ca daca beam eu avea el grije sa fie si mai buna. :)
Sigur mi-a pus o sticla deoparte B) .

PS: poate dupa ce scap de cheltuielile astea mai salvez si eu cate ceva din amaritu de buget ca n-o sa mai fie decat o mica termita care sa rontaie din el. http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/laugh.gif
Poate atunci ajutati si voi un biet bolnav sa faca si el un model carpit sa-si mai aline si el durerea. http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/wacko.gif
0

#8 Useril este offline   zozo 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1126
  • Inregistrat: 25-April 03
  • Gender:Male
  • Location:Saarbrucken / Arad

Postat 20 May 2003 - 10:30 AM

GIGI, la 19 May 2003, 18:32, a spus:

Poate atunci ajutati si voi un biet bolnav sa faca si el un model carpit sa-si mai aline si el durerea. :o

Adu numai tu tzuica aceea vestita....te facem noi cu aripi sigur ! Cum stai cu AMR-ul ?
0

#9 Useril este offline   GIGI 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 995
  • Inregistrat: 13-January 03
  • Gender:Male
  • Location:România

Postat 20 May 2003 - 11:58 AM

depinde la care AMR te referi :o
0

#10 Useril este offline   zozo 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1126
  • Inregistrat: 25-April 03
  • Gender:Male
  • Location:Saarbrucken / Arad

Postat 20 May 2003 - 12:55 PM

Pai ma gindeam la zilele care Au Mai Ramas din burlacie...... :o ( defapt stiu ca va fi termenul limita pe 24...)
0

#11 Useril este offline   GIGI 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 995
  • Inregistrat: 13-January 03
  • Gender:Male
  • Location:România

Postat 28 May 2003 - 12:09 PM

E acum nu mai conteaza ca am facut-o si peasta si minune inca traiesc :D .
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro