Modelism - RHC Forum: ThunderTiger Minititan 325 - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

ThunderTiger Minititan 325 Piese schimb

#1 Useril este offline   BogdanBz 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 208
  • Inregistrat: 19-May 15
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 30 November 2015 - 11:23 PM

Salut are cineva idee ce piese se potrivesc pentru ThunderTiger Minititan 325 care se gasesc in romania?
ma pregatesc pentru o serie de plantat la morcovi, si vreau sa am piesele de schimb.
0

#2 Useril este offline   radulp 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 832
  • Inregistrat: 09-August 08
  • Gender:Male
  • Location:oradea/0751975329
  • Interests:elicoptere

Postat 01 December 2015 - 10:31 AM

In Romania ,ca piese de schimb vei gasi doar palele principale si cele de coada care merg de la Trex 450 sau similare-asta ca piese de schimb noi -
Dar poti apela tot prin intermediul forumului la sectiunea cumparari- piese de schimb minititan second-hand - poate te ajuta careva coleg din tara care mai are acest tip de elicopter si piese bineinteles.
0

#3 Useril este offline   adi_ryan 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 189
  • Inregistrat: 06-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Baia Mare

Postat 01 December 2015 - 04:59 PM

Salut, hai sa-ti vand un Mini Titan complet plus la pachet cu el o multime de piese, pe scurt cam 7 canopy 3 frame-uri unul carbon si o multime de piese ( o cutie mare de carton de 50x50x50 plina) si am si 2 lipo Rhino 3s cam 15 cicluri fiecare) hai cu o oferta pentru tot pachetul :) a fost heli meu de inceput si de 2 ani strange praf, vreau sa dau doar tot la pachet, nu vand piesele separat, incepator fiind am cumparat o multime de piese sa am pe stoc dar nu prea a fost cazul de crash, vreau sa dau tot la pachet cuiva care este incepator si ii vor fi de folos

Aceasta postare a fost editata de adi_ryan: 01 December 2015 - 05:02 PM

0

#4 Useril este offline   BogdanBz 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 208
  • Inregistrat: 19-May 15
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 01 December 2015 - 05:13 PM

Vezi postareaadi_ryan, la 01 December 2015 - 04:59 PM, a spus:

Salut, hai sa-ti vand un Mini Titan complet plus la pachet cu el o multime de piese, pe scurt cam 7 canopy 3 frame-uri unul carbon si o multime de piese ( o cutie mare de carton de 50x50x50 plina) si am si 2 lipo Rhino 3s cam 15 cicluri fiecare) hai cu o oferta pentru tot pachetul :) a fost heli meu de inceput si de 2 ani strange praf, vreau sa dau doar tot la pachet, nu vand piesele separat, incepator fiind am cumparat o multime de piese sa am pe stoc dar nu prea a fost cazul de crash, vreau sa dau tot la pachet cuiva care este incepator si ii vor fi de folos



Lasa-mi un nr de telefon
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1


Raspuns rapid

  

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro