Modelism - RHC Forum: Intalnire la Brasov - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Intalnire la Brasov

#1 Useril este offline   horia99 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 53
  • Inregistrat: 23-November 05

Postat 28 November 2005 - 08:15 PM

Duminica va avea loc o etapa de campionat sau ceva asemanator cu aeromodele care pot zbura numai in spatiu inchis(sunt foarte usoare-cine a facut aeromodele la palatul copiilor stie). paralel cu acesta va fii si o mica expozitie. Va avea loc in sala de sport a Universitatii Transilvania. sus "pe colina" cum se zice. adresa nu stiu exact dar in Brasov este o singura colina si toata lumea stie sa te indrume.
0

#2 Useril este offline   bMaNiAc 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 677
  • Inregistrat: 17-July 03

Postat 28 November 2005 - 09:49 PM

e cumva pe drumul spre poiana.... acolo unde a fost palatul copiilr... din kate stiu eu acolo e si o pista de captive...
acolo e locatia?
-__-==.\_
O == = O
"BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!"
0

#3 Useril este offline   horia99 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 53
  • Inregistrat: 23-November 05

Postat 28 November 2005 - 11:18 PM

acolo a fost Palatul Copiilor care tocmai a fost retrocedat. fiind pe o colina cladirea universitatii se vede din orice parte a orasului.maine iti spun adresa exacta!
0

#4 Useril este offline   Neo 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 70
  • Inregistrat: 02-August 03

Postat 19 December 2005 - 10:53 AM

sal horia.... aici tot horia

sigur este "pe colina"? care este singura din brasov?!?! nu era vb cumva de "Colina Universitatii"? si daca da... unde?
:) ... te'ai prins!!! am facut facultatea si am locuit 5+1M pe singura colina din brasov... din cate stiu mai e un deal si poate langa "tineretului" mai e ceva.... pentru circuit inchis pe la stadionul ala mere.... pe terenurile de antrenament ca este mare....:D

LA MAI MULTE EVENIMENTE!!!... in 6 ani n'am auzit nimik de asa ceva!!! ati dormit?!?!
0

#5 Useril este offline   horia99 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 53
  • Inregistrat: 23-November 05

Postat 19 December 2005 - 08:21 PM

acolo unde ai locuit tu este!! in sala festiva sau in sala de sport! intalnirea va fii la sfarsitul lunii ianuarie inceputul lunii februaurie!! s-au anuntat multi. sa inteleg ca tu esti din Bucuresti? daca da poate mai vii cu ceva prieteni fiindca si di Bucuresti s-au anuntat cativa si poate veniti impreuna! va mai tin eu la curent dupa sarbatori!!
0

#6 Useril este offline   Neo 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 70
  • Inregistrat: 02-August 03

Postat 20 December 2005 - 08:37 AM

ehe!

cand am plecat eu era decat structura de rezistenta. din pacate pana pe 14 februarie nu sunt in Romania, insa poate mai repetati figura la vara.
oricum sunt convins ca vor veni cativa din prietenii mei.

vorbiti si cu prof. Martinescu Ionel (e directorul departamentului de aerospatiale de la UTB) si cu cine o mai fi la Euroavia (corpul V etajul 4) acolo unde e planorul pe Mihai Viteazu (asta era oltean ca mine). Vorbiti pentru cel din vara caci o sa le convina caci au sesiune de comunicari stiintifice si sunt nebuni.... intotdeauna vor sa ridice stacheta, si urmand tentativa mea, au ales si altii sa faca machete sau UAV-uri.

Oricum, MULT SUCCES!

HP
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro