Modelism - RHC Forum: Teren zbor usor accesibil. - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Teren zbor usor accesibil. Rapid cu metroul sau autobuzus.

#1 Useril este offline   pinti2d 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 499
  • Inregistrat: 20-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti.
  • Interests:0727620967

Postat 02 March 2015 - 03:13 PM

Salutare stimati colegi,

In ultima vreme, mai exact de aproximativ 6 luni, am devenit "capitalist". Cu alte cuvinte, gasirea unui nou job ma determinat sa ma mut definit si pe termen nelimitat in Bucuresti. Afara deja incepe sa se incalzeasca si cum wekendul il am in mare parte liber ma gandeam sa ies sa zbor nitel. Acasa, in Busteni aveam la marginea orasului o poiana si imi faceam treaba cu varf si indesat. In Brasov aveam la marginea orasului zona din spatele Carefourului, la fel si ea, arhisuficienta pentru ce aveam eu. Aici in Bucuresti se schimba povestea fiindca nu mai cunosc nimic. Nu stiu unde as putea merge sau cu ce sa ajung acolo. Aici apelez la dvs sa imi recomandati o zona gen campie, spatiu deschis, ceva unde sa se poata zbura cu modele gen EZ. V-as fi foarte recunoascator daca a-ti putea sa imi oferiti si detalii in legatura cu ajungerea acolo, metrou, autobuz etc, eventual o poza sau ceva de genul pe google maps nu strica.

Multumesc anticipat, toata stima.

Aceasta postare a fost editata de pinti2d: 02 March 2015 - 03:14 PM

0

#2 Useril este offline   dululutu 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1476
  • Inregistrat: 14-July 09
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 02 March 2015 - 04:47 PM

Vezi postareapinti2d, la 02 March 2015 - 03:13 PM, a spus:

Salutare stimati colegi,

In ultima vreme, mai exact de aproximativ 6 luni, am devenit "capitalist". Cu alte cuvinte, gasirea unui nou job ma determinat sa ma mut definit si pe termen nelimitat in Bucuresti. Afara deja incepe sa se incalzeasca si cum wekendul il am in mare parte liber ma gandeam sa ies sa zbor nitel. Acasa, in Busteni aveam la marginea orasului o poiana si imi faceam treaba cu varf si indesat. In Brasov aveam la marginea orasului zona din spatele Carefourului, la fel si ea, arhisuficienta pentru ce aveam eu. Aici in Bucuresti se schimba povestea fiindca nu mai cunosc nimic. Nu stiu unde as putea merge sau cu ce sa ajung acolo. Aici apelez la dvs sa imi recomandati o zona gen campie, spatiu deschis, ceva unde sa se poata zbura cu modele gen EZ. V-as fi foarte recunoascator daca a-ti putea sa imi oferiti si detalii in legatura cu ajungerea acolo, metrou, autobuz etc, eventual o poza sau ceva de genul pe google maps nu strica.

Multumesc anticipat, toata stima.

In ce zona stai?
0

#3 Useril este offline   RedDevil 

  • Pfiu Drace, zboara!!!
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Banned
  • Postari: 2111
  • Inregistrat: 16-March 13
  • Gender:Male
  • Location:Targoviste
  • Interests:Aero, 3D

Postat 02 March 2015 - 04:55 PM

Vezi postareadululutu, la 02 March 2015 - 04:47 PM, a spus:

In ce zona stai?


Sta pe la stadionul 23 August, i-am explicat cum sa ajunga la CET :good:
Fly it, like you stole it!
0

#4 Useril este offline   pinti2d 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 499
  • Inregistrat: 20-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti.
  • Interests:0727620967

Postat 02 March 2015 - 05:17 PM

Multumesc mult Red pentru raspuns. M-am grabit sa postez si am uitat sa ofer aceste date esentiale. Stau pe Bulevardul Basarabia, fix intre arena si statia de metrou de la muncii. Nu am masina si nici carnet, deci cel mai des ma misc cu metroul si ratb, uneori si cu bicicleta. Astept sugestii domnilor.

Toata stima.
0

#5 Useril este offline   marian.dumitru74 

  • ENID
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3965
  • Inregistrat: 13-December 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:RC-ul

Postat 02 March 2015 - 05:40 PM

Vezi postareapinti2d, la 02 March 2015 - 05:17 PM, a spus:

Multumesc mult Red pentru raspuns. M-am grabit sa postez si am uitat sa ofer aceste date esentiale. Stau pe Bulevardul Basarabia, fix intre arena si statia de metrou de la muncii. Nu am masina si nici carnet, deci cel mai des ma misc cu metroul si ratb, uneori si cu bicicleta. Astept sugestii domnilor.

Toata stima.


Metrou pana la statia Pacii parca ii spune , e vorba despre statia de la autogara Militari de acolo te sui pe bicicleta si ii dai bice pana la CET Vest , poti intreba pe oricine ca te indruma , daca esti putin atent in zare se vad turnurile
0

#6 Useril este offline   pinti2d 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 499
  • Inregistrat: 20-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti.
  • Interests:0727620967

Postat 03 March 2015 - 05:25 PM

S-a votat, la CET sa fie, daca e vreme buna duminica aceasta ne vedem pe acolo. Toata stima. Topic inchis.
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro