Modelism - RHC Forum: Caut transport aeromodel mare - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Caut transport aeromodel mare pe ruta Bucuresti - Buzau

#1 Userul este online   Mihai_supy 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5144
  • Inregistrat: 16-December 10
  • Gender:Male

Postat 04 June 2014 - 06:24 PM

Am luat un Marathon de la Navomarius, si ne tot gandim cum sa-l facem sa zboare la Buzau. Asa ca, daca e dispus cineva sa-l puna in portbagaj, si sa-l lase la mine la tara (loc. Limpezis, la 22 km de Buzau, pe DN2inspre Bucuresti) am fi foarte recunoscatori. Modelul nu e mic, are anvergura de 1,8m, adica doua semiaripi de 90cm, iar fuselajul are si el cam 1,6m. Incape intr-un breack, sau pe scaunul de langa sofer, daca e culcat spatarul.

Multumim...
0

#2 Useril este offline   marian.dumitru74 

  • ENID
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3965
  • Inregistrat: 13-December 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:RC-ul

Postat 04 June 2014 - 06:33 PM

Vezi postareaMihai_supy, la 04 June 2014 - 06:24 PM, a spus:

Am luat un Marathon de la Navomarius, si ne tot gandim cum sa-l facem sa zboare la Buzau. Asa ca, daca e dispus cineva sa-l puna in portbagaj, si sa-l lase la mine la tara (loc. Limpezis, la 22 km de Buzau, pe DN2inspre Bucuresti) am fi foarte recunoscatori. Modelul nu e mic, are anvergura de 1,8m, adica doua semiaripi de 90cm, iar fuselajul are si el cam 1,6m. Incape intr-un breack, sau pe scaunul de langa sofer, daca e culcat spatarul.

Multumim...


Pana la intrarea in Urziceni te pot ajuta , Bucuresti - Urziceni http://www.rhcforum.ro/public/style_emoticons/default/good.gif
0

#3 Useril este offline   incepatoru 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2857
  • Inregistrat: 30-May 09
  • Gender:Male
  • Interests:aero

Postat 04 June 2014 - 07:05 PM

Vezi postareaMihai_supy, la 04 June 2014 - 06:24 PM, a spus:

Am luat un Marathon de la Navomarius, si ne tot gandim cum sa-l facem sa zboare la Buzau. Asa ca, daca e dispus cineva sa-l puna in portbagaj, si sa-l lase la mine la tara (loc. Limpezis, la 22 km de Buzau, pe DN2inspre Bucuresti) am fi foarte recunoscatori. Modelul nu e mic, are anvergura de 1,8m, adica doua semiaripi de 90cm, iar fuselajul are si el cam 1,6m. Incape intr-un breack, sau pe scaunul de langa sofer, daca e culcat spatarul.

Multumim...

Baa SOLDAT =@ ...ia atentiune la mine (drepti). :girl_devil: ...NOI S-AR PUTE SA AJUNGEM LA Luica IN WEEKEND ..s-ar putea ..nu am zis ca DA..i-l preluam noi numai daca nenea MARIUS trage o fuga cu el..is numai 40km pana acolo ..daca esti de acord vorbim ..numai MARIUS sa fie dispus sa-l aduka..tu tine mai greu la tilifon dar in principiu te-om ajuta .. :give_rose: .
0

#4 Useril este offline   MLGore 

  • Dream Team Forever
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2332
  • Inregistrat: 08-March 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 04 June 2014 - 07:11 PM

Vezi postareaMihai_supy, la 04 June 2014 - 06:24 PM, a spus:

Am luat un Marathon de la Navomarius, si ne tot gandim cum sa-l facem sa zboare la Buzau. Asa ca, daca e dispus cineva sa-l puna in portbagaj, si sa-l lase la mine la tara (loc. Limpezis, la 22 km de Buzau, pe DN2inspre Bucuresti) am fi foarte recunoscatori. Modelul nu e mic, are anvergura de 1,8m, adica doua semiaripi de 90cm, iar fuselajul are si el cam 1,6m. Incape intr-un breack, sau pe scaunul de langa sofer, daca e culcat spatarul.

Multumim...

Daca nu e graba mare, sigur o sa am un drum de Buzau pana la sfarsitul lunii.
Modelism = 10% zbor + 90% lipici
Cand o zbura A.R.C.A.! © 2010 All rights reserved.
0

#5 Useril este offline   NAVOMARIUS 

  • MARIUS
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 4699
  • Inregistrat: 04-October 10
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:AEROMODELE

Postat 04 June 2014 - 08:33 PM

Vezi postareaincepatoru, la 04 June 2014 - 07:05 PM, a spus:

Baa SOLDAT =@ ...ia atentiune la mine (drepti). :girl_devil: ...NOI S-AR PUTE SA AJUNGEM LA Luica IN WEEKEND ..s-ar putea ..nu am zis ca DA..i-l preluam noi numai daca nenea MARIUS trage o fuga cu el..is numai 40km pana acolo ..daca esti de acord vorbim ..numai MARIUS sa fie dispus sa-l aduka..tu tine mai greu la tilifon dar in principiu te-om ajuta .. :give_rose: .

Dispus sa vin asi fi insa am programat botezul la YAK si ma duc la Copaceni

Vezi postareaMLGore, la 04 June 2014 - 07:11 PM, a spus:

Daca nu e graba mare, sigur o sa am un drum de Buzau pana la sfarsitul lunii.


Cred ca nu este graba si am putea astepta pana atunci,multumim
Tel 0740850863








Grea 6--POZE CET VEST
0

#6 Userul este online   Mihai_supy 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5144
  • Inregistrat: 16-December 10
  • Gender:Male

Postat 05 June 2014 - 05:58 PM

...patria va va fi recunoscatoare...si io dupa ce vin acasa....

Oricine il ia de la Marius e binevenit. Il poate lasa in loc Limpezis, care este pe DN2 dupa Mihailesti (acolo unde a explodat camionul ala cu azitat de amoniu). Am o casuta acolo, si e cineva tot timpul. Acasa la Buzau..e cineva doar seara tarziu.

Nea Viorel stie unde e casa.....e destul de aproape de sosea, iar in sat..tota lumea sta unde sta "baiatul ala cu avioanele"...
0

#7 Useril este offline   incepatoru 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2857
  • Inregistrat: 30-May 09
  • Gender:Male
  • Interests:aero

Postat 06 June 2014 - 05:22 AM

Vezi postareaMihai_supy, la 05 June 2014 - 05:58 PM, a spus:

...patria va va fi recunoscatoare...si io dupa ce vin acasa....

Oricine il ia de la Marius e binevenit. Il poate lasa in loc Limpezis, care este pe DN2 dupa Mihailesti (acolo unde a explodat camionul ala cu azitat de amoniu). Am o casuta acolo, si e cineva tot timpul. Acasa la Buzau..e cineva doar seara tarziu.

Nea Viorel stie unde e casa.....e destul de aproape de sosea, iar in sat..tota lumea sta unde sta "baiatul ala cu avioanele"...

simplu prima strada pe stanga ce vi dinspre BUCURESTI, ultima pe dreapta ce te duci sre BUCURESTI...si ajuns in capatul strazi ultima pe stanga (curtea cu gazonul ala "imperial" si fiara aia mica de-ti vine so mananci cu totul asta in cazul ca nu te saturi cu prejeturile lu "tanti" ..boone (cu prima ocazie manc" toata tava)..bafta si te asteptam cu drag si sanatos..TALIBANULE..

Aceasta postare a fost editata de incepatoru: 06 June 2014 - 05:22 AM

0

#8 Userul este online   Mihai_supy 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5144
  • Inregistrat: 16-December 10
  • Gender:Male

Postat 07 June 2014 - 01:12 PM

hehe..de prajiturile alea de le face soacra-mea...chiar mi dor...da si mai dor mi-e de PIKI, ma tot intreb daca m-o recunoaste cand mo-i intoarce acasa....

Iote fiara (e ala mai mic din poza)...
Fisier atasat  IMG_20131225_135803.jpg (274.61K)
Number of downloads: 33

Legat de gazon...arata bine atuncia, ca eram acasa...acuma...habar nu am...Oricum...promit ca "Pikitania" nu-l va musca pe cel care-mi aduce modelul, probabil o sa-l latre nitel, asa, pana o sa inceapa sa se joace...

Uf ce dor im este de toti ai mei, inclusiv de catei....
0

#9 Useril este offline   incepatoru 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2857
  • Inregistrat: 30-May 09
  • Gender:Male
  • Interests:aero

Postat 09 June 2014 - 05:10 AM

,,,,AMR???
0

#10 Userul este online   Mihai_supy 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5144
  • Inregistrat: 16-December 10
  • Gender:Male

Postat 13 June 2014 - 05:25 PM

Vezi postareaincepatoru, la 09 June 2014 - 05:10 AM, a spus:

,,,,AMR???



< 45.
0

#11 Userul este online   Mihai_supy 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5144
  • Inregistrat: 16-December 10
  • Gender:Male

Postat 07 July 2014 - 08:02 PM

a trecut o luna si nu am gasit pe nimeni. Mai am de sta cam doua saptamani bune. Daca nu se gaseste, o sa-l iau eu ...cand o sa ajung...
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro