Modelism - RHC Forum: Abordat ca postez pe forum pentru grade - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Abordat ca postez pe forum pentru grade

#1 Useril este offline   Flying Buddha 

  • 3D Freestyle
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1429
  • Inregistrat: 19-December 13
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Aeromodelism

Postat 17 February 2014 - 04:48 PM

Buna ziua,

Catre administratorii forumului va rog sa ma ajutati cu urmatoarea problema.

La link-ul de mai jos am deschis un topic pertinent in care cer diverse sfaturi oamenilor pe doua modele de trainere pe care le construiesc si in acelasi timp sa arat ce am facut, ca altii daca vor sa construiasca sa aiba toate detaliile necesare si in acelasi timp sa impartasim fiecare din experienta lui . Sunt incepator, sunt la al 3-lea model construit si pun diverse intrebari ca sa fiu sigur ca nu gresesc nicaeri si fac modele zburabile. Mentionez ca urmeaza sa le pun la zbor in curand, am doar un Spy Hawk pe care il zbor momentan. Din pacate insa am primit un comentariu total nepotrivit care m-a deranjat si anume - "Incep sa cred ca postezi doar pentru gradul de pe forum. Daca intampini dificultati la depron, la balsa nu stiu ce o sa faci. Chiar sunt extrem de curios daca o sa achizitionezi electronica la modele. Bafta!" - http://www.rhcforum...._30#entry716936

1. Nu stiu ce sunt alea grade pe acest forum si nu ma intereseaza dar din pacate se pare ca pe unii ii intereseaza acest lucru.
2. Daca se citea postul cu atentie eu mentionasem ca am comandat deja o parte din electrica asta legat de comentariul ca - "Chiar sunt curios daca o sa achizitionezi electronica la modele".

Consider acest forum serios si cu foarte multi oameni pasionati si in acelasi timp cu o vasta experienta in aermodelism si ma bucur sa fiu ajutat si sa impartasesc din experienta mea.

In concluzie va rog frumos sa ma ajutati si sa imi spuneti ce trebuie facut in situatia de fata.


Multumesc,
Bogdan Motrici
0

#2 Useril este offline   mihalyn90 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 617
  • Inregistrat: 19-December 13
  • Gender:Male
  • Location:Oradea
  • Interests:RC Car, Robotics, Reading, Music

Postat 17 February 2014 - 05:16 PM

Treci cu vederea peste :)

Mai sunt unii care sunt mai tari decat restul :) :D
Imagine postata
0

#3 Useril este offline   stiganas 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 8268
  • Inregistrat: 25-September 06
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 17 February 2014 - 05:56 PM

gabidani8 a glumit. Nu exista grade pe forum, softul pune in mod automat in dreptul numelui junior, membru, megamembru, supermembru, etc. dupa numarul de postari.

In concluzie nu trebuie facut nimic, gabidani8 are senzatia ca poate postezi prea mult.

Asa ca sfat general micile frecusuri personale se rezolva cel mai bine in privat pe PM.
0

#4 Useril este offline   Flying Buddha 

  • 3D Freestyle
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1429
  • Inregistrat: 19-December 13
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Aeromodelism

Postat 17 February 2014 - 07:04 PM

Multumesc mihalyn90 pentru sfat, ai dreptate doar ca te superi cand investesti pasiune in ceea ce faci si cineva te ataca pe nedrept.
Multumesc stiganas pentru raspuns. Indiferent ca a facut sau nu o gluma, m-a atacat nefondat in public pe subiectul aeromodelism in care chiar pun pasiune si nu o fac ca sa ma distrez sau sa imi omor timpul. Sunt pasionat de zbor, am intrat in aermodelism de putin timp si am multe intrebari si petrec mult timp si cand cineva ma ataca nefondat, evident ca ma supar. Ai dreptate ca aceste lucruri se rezolva in privat dar el nu a ales aceasta cale de la bun inceput.
Multumesc,
Bogdan M.
0

#5 Useril este offline   sorr 

  • Dreamer
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 618
  • Inregistrat: 06-March 12
  • Gender:Male
  • Location:Ploiesti
  • Interests:Reînvierea unei vechi pasiuni...

Postat 02 March 2014 - 12:25 PM

Bogdane , ignora-i. Si eu am intalnit mistocari care s-au bagat in seama pe câteva din postarile mele si i-am ignorat. Nu merita sa-ti faci sânge rau pentru atâta lucru. Cei care vor sa te ajute si-ti împărtăsesc din cunostintele lor, sunt cei multi.
Baftă !
Cand ai incetat sa mai fii copil, ai murit demult. (Constantin Brancusi)
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro