Modelism - RHC Forum: teo1 - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

teo1 neserios

#1 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 27 May 2013 - 04:35 PM

M-am inteles cu userul teo1 asupra unui schimb,2 motoare pe eter pentru un esc si 4 servouri de 9g.Pentru ca nu stiam nimic de acest user,ne-am inteles sa trimitel primul coletul,iar daca o sa functioneze tot o sa ii trimit motoarele.Asta se intampla cu putin timp inainte de pasti.Ma suna vinerea de dupa pasti sa imi spuna ca le-a pus.

Au trecut cam 3 saptamani.Nici semn de colet sau de om,am tot dat mesaje(1/saptamana) intreband de colet,nimic.De acuma,nici nu-l mai astept.Macar de spunea ca nu mai trimite,sa nu mai astept in zadar.Numele lui complet e Teodor Jan.

Daca doreste cineva sa vada,mai am istoricul conversatiilor pe YM.
0

#2 Useril este offline   teo1 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 187
  • Inregistrat: 23-April 13
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 30 May 2013 - 08:11 AM

ba tu esti neserios trimis pachetul si mia venit anapoi eu afaceri cu pusti ca voi nu mai fa sa stie tot forumul toti zi sa ne ferim de pustani si am dat eu de tine acum sa ma faci neserios ati arat chitanta de la posta
0

#3 Useril este offline   ARU 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1427
  • Inregistrat: 15-February 08
  • Gender:Male
  • Location:Buzau
  • Interests:aero

Postat 30 May 2013 - 10:39 AM

[quote name='teo1' timestamp='1369894275' post='659199']
ba tu esti neserios trimis pachetul si mia venit anapoi eu afaceri cu pusti ca voi nu mai fa sa stie tot forumul toti zi sa ne ferim de pustani si am dat eu de tine acum sa ma faci neserios ati arat chitanta de la posta
[/quot ......nu cred ca se supara nimeni daca se pune o fotografie cu respectiva chitanta , nu este asa ....!
0

#4 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 30 May 2013 - 12:28 PM

Am fost la posta romana la fiecare 2 zile incepand cu data de 10 mai(pentru ca nu am gasit avizul),normal vine avizul de fiecare data(intodeauna am primit avizul,nu este problema cu ele).Mi s-a spus ca nu am nimic si ca primesc aviz.Pe data de 23(acum o saptamana) am incetat sa mai merg la posta,am tot incercat sa iau legatura cu tine dar nimic.Nu e exclus sa fie ceva la posta romana(incercat azi sa trimit un colet,am fost refuzat pe motiv de greva).

Deci la posta dus din 2 in 2 zile,trimis mesaje pe forum/messenger,asteptat destul(aproape 3 saptamani).Nu vad unde este neseriozitatea mea.

Daca chiar ai trimis coletul,pe numele si adresa indicata,si postezi chitantele(absolut toate),si din orice cauza(indiferent de natura ei),voi plati drumurile asa cum am mai facut in trecut,dl.NAVOMARIUS poate relata daca doreste(in mare,mi-a trimis un articol si nu l-am putut ridica.Ne-am inteles sa ii rambursez costul transportului prin fan curier,si ca sa ma revansez si sa imi tin cuvantul am trimis ceva mai mult,si chiar imi pare bine ca am facut-o)

Aceasta postare a fost editata de Ciprian97: 30 May 2013 - 12:33 PM

0

#5 Useril este offline   Memento 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 179
  • Inregistrat: 14-February 13
  • Gender:Male

Postat 30 May 2013 - 01:26 PM

Vezi postareateo1, la 30 May 2013 - 08:11 AM, a spus:

ba tu esti neserios trimis pachetul si mia venit anapoi eu afaceri cu pusti ca voi nu mai fa sa stie tot forumul toti zi sa ne ferim de pustani si am dat eu de tine acum sa ma faci neserios ati arat chitanta de la posta


Esti analfabet rau, ca sa nu mai zic de semnele de punctuatie.
0

#6 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 30 May 2013 - 02:18 PM

Eu am reusit sa ma inteleg cu el(in sensul ca am comunicat) dar nu stiu de ce nu a mai dat niciun semn de cand a zis ca a trimis pachetul...
0

#7 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 04 June 2013 - 07:17 PM

userul a promis ca pune chitantele dar nu le-a mai pus deci deduc ca nu a trimis niciodata nimic.

Se mentine ipoteza,user neserios,de evitat.
0

#8 Useril este offline   teo1 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 187
  • Inregistrat: 23-April 13
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 05 June 2013 - 07:00 AM

An primul rand nu sunt analfabet,an al doilea rand nu sunt tepar-neserios sau mai nustiu ce am o varta oarecare si un copil nu ami permit sa ma tin de asa ceva ,petru un colet timies si primit anapoi nui mare paguba e doar 2,5 lei ci deranjul e mare.Nu mai trebuie sati dau eu tie socoteala acum cu chitanta de la posta am prea multe pe cap plus ca saptamana asta am trimes 5 colete si am primit 4 si nu sa plans nimeni de mine si acum am dat de un pustulica sa ma fac cum ai iese lui din gura nu vreau sami bat capul cu asa ceva ,ORICUM RECLAMA DESPRE EL PE FORUM NUI PREA BUNA



ROG MODERATORU SA ANCHIDA ACEST TOPIC / MINORI NU PREZINTA ANCREDERE!
0

#9 Useril este offline   teo1 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 187
  • Inregistrat: 23-April 13
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 05 June 2013 - 07:05 AM

*unde vedeti mai multe nickuri in dreptul aceluiasi numar,este acelasi utilizator.

*tot ce vedeti scris aici a fost copiat si in unele parti modificat de mine(shogi) deci EU imi asum raspunderea daca am comentat in plus ceva.

*majoritatea celor care au ajuns sa fie denumiti tepari au activitate numai pe la sectorul bursa si asta se poate vedea usor, respectivii au activitate zero prin domeniile pentru care exista de fapt forumul (zbor, kit rewiew ...)

*atentie la tranzactiile cu persoanele de 13-14-15-16 ani..de obicei cei mici nu prezinta incredere. COPIATA DIN LISTA CU TEPARI CITESTE ULTIMUL PARAGRAF DE JOS SCRIS DE MODERATOR
0

#10 Useril este offline   teo1 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 187
  • Inregistrat: 23-April 13
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 05 June 2013 - 07:09 AM

TOATE GRESELILE DE CALIGRAFIE SI DICTIE E DIN CAUZA CALCULATORULUI ANVECHIT TASTELE RASPUND GREU LA COMENZI
0

#11 Useril este offline   Memento 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 179
  • Inregistrat: 14-February 13
  • Gender:Male

Postat 05 June 2013 - 07:53 AM

Vezi postareateo1, la 05 June 2013 - 07:00 AM, a spus:

An primul rand nu sunt analfabet,an al doilea rand nu sunt tepar-neserios sau mai nustiu ce am o varta oarecare si un copil nu ami permit sa ma tin de asa ceva ,petru un colet timies si primit anapoi nui mare paguba e doar 2,5 lei ci deranjul e mare.Nu mai trebuie sati dau eu tie socoteala acum cu chitanta de la posta am prea multe pe cap plus ca saptamana asta am trimes 5 colete si am primit 4 si nu sa plans nimeni de mine si acum am dat de un pustulica sa ma fac cum ai iese lui din gura nu vreau sami bat capul cu asa ceva ,ORICUM RECLAMA DESPRE EL PE FORUM NUI PREA BUNA



ROG MODERATORU SA ANCHIDA ACEST TOPIC / MINORI NU PREZINTA ANCREDERE!



Pariez 3 boabe de fasole ca nu-i tastatura de vina :))

Aceasta postare a fost editata de Memento: 05 June 2013 - 07:54 AM

0

#12 Useril este offline   teo1 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 187
  • Inregistrat: 23-April 13
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 05 June 2013 - 07:57 AM

esti sigur pe tine facem si un pariu pe comentarile pe care le faci?

ce hobbi ai?
0

#13 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 05 June 2013 - 09:18 AM

Daca spui ca l-ai trimis si s-a intors,pune chitantele si te credem ca ai trimis si cumva nu a ajuns.
Pana acum nu ai aratat nicio dovada ca ai trimis ceva.
0

#14 Useril este offline   Memento 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 179
  • Inregistrat: 14-February 13
  • Gender:Male

Postat 05 June 2013 - 09:30 AM

Vezi postareateo1, la 05 June 2013 - 07:57 AM, a spus:

esti sigur pe tine facem si un pariu pe comentarile pe care le faci?

ce hobbi ai?



Hai pariu, n-ai auzit de cratima in viata ta, sau poate nu-ti merge acea tasta ? Ah ?
La inceputul cuvantului se scrie cu "i" exemplu : inceput nu anceput cum scrii tu.
Plus ca te tot repeti cu unele greseli, la minorii n-a mai mers si a doua oara i-ul ?


Faptul ca scrii agramat insemana ca ai fost nesimtit cu tine si prin urmare esti nesimtit si cu noi ca ne obligi sa-ti descifram alfatetul incas.
0

#15 Useril este offline   teo1 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 187
  • Inregistrat: 23-April 13
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 05 June 2013 - 09:56 AM

ok profesore mersi pentru corectii lasa asa cum sa nimerit aici e un forum de modelism nu de dictie vrei sa corectezi pe cineva cauta alt forum.Nu trebuie sa ati faci nervi sau sami fac cu problemele altora daca ai timp poti continua succes.............
0

#16 Useril este offline   Memento 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 179
  • Inregistrat: 14-February 13
  • Gender:Male

Postat 05 June 2013 - 10:02 AM

Daca dovedesti ca nu esti tepar o sa-ti fac o mare compunere in care o sa-mi cer scuze.

Hai cu chitantele : :ph34r:
0

#17 Useril este offline   soarece 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2860
  • Inregistrat: 03-January 13
  • Gender:Male

Postat 06 June 2013 - 08:59 AM

Vezi postareateo1, la 05 June 2013 - 07:00 AM, a spus:

.....ROG MODERATORU SA ANCHIDA ACEST TOPIC / MINORI NU PREZINTA ANCREDERE!


poate ai vrut sa scrii asa :
ROG MODERATORUL SA INCHIDA ACEST TOPIC / MINORII NU PREZINTA INCREDERE!

daca nici limba materna nu o stim atunci e clar,ce pretentii sa mai ai si la altceva....pacat...

Aceasta postare a fost editata de soarece: 06 June 2013 - 09:02 AM

Ma-ncalt cu tenesii pe dos,am un tricou nike patat de gaura,in cap palarie de paie si pe ochi rayban replica iar pe cheia de la logan scrie renault!
citat : "nu te pune cu prostul...te va trage la nivelul lui si te va bate cu experienta !"
alta culeasa din popor :
"I: De ce-si linge cainele plwa?
R: Pen`ca poate."
0

#18 Useril este offline   renatoa 

  • Sky Sapiens
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 19169
  • Inregistrat: 28-April 05
  • Gender:Male

Postat 06 June 2013 - 09:21 AM

Rog un moderator sa trimita subiectul topicului la scoala primara din nou, este suficient sa ii urmaresti postarile in diverse topice ca sa te intrebi ce varsta are si cum a trecut prin scoala...
... cu picioarele pe pamant ...
0

#19 Useril este offline   Paul Razvan 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 254
  • Inregistrat: 11-September 09
  • Gender:Male
  • Location:Tg.Mures

Postat 07 June 2013 - 05:26 PM

De la mine are un 10+.Am facut saptamana aceasta un schimb cu el si totul a decurs perfect iar coletul a fost foarte bine ambalat! :)
"Pilotii nu mor niciodata.Ei decoleaza si nu se mai intorc..."
Doru Davidovici
0

#20 Useril este offline   Steca 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 208
  • Inregistrat: 26-May 09
  • Gender:Male
  • Location:Iasi

Postat 11 June 2013 - 08:10 PM

Si de la mine +
0

#21 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 11 June 2013 - 08:33 PM

Straniu,daca la mine a fost un caz izolat,atunci e bine,a fost ceva la mijloc.Ce m-a determinat pe mine sa deschid acest topic este faptul ca nu a mai raspuns deloc dupa ce ne-am inteles sa facem schimbul si nici nu a pus chitantele de la posta,asta in cazul in care a trimis.Ce cred eu acum este ca ori a vandut componentele altcuiva ori nu i-a mai convenit schimbul si ca sa mascheze asta nu a mai dat niciun raspuns.Macar nu avem un tepar 100%.
0

#22 Useril este offline   incepatoru 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2857
  • Inregistrat: 30-May 09
  • Gender:Male
  • Interests:aero

Postat 12 June 2013 - 05:47 AM

CIPRIANE vrei sa relatez la baetii cazul #### petrecut in APRILIE??....nu te mai umfla ca -i pacat, sa faci POC ..sti tu di ci...
0

#23 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 12 June 2013 - 08:02 AM

Desigur,ca magazinul ala abia daca a mai vrut sa mai trimita ceva dupaia.Pe scurt,ti-am promis ca-ti aduc niste piese la jumate de pret si am uitat sa trec 2 buc. la un articol.Cand vine coletul imi mai spui ca lipsesc si altele.Sunt la magazin si aflu ca TU ai sunat inainte de livrare sa adaugi ceva la comanda MEA.Magazinul s-a prins ca nu cumpar pentru mine si in consecinta nu a trimis decat cele mai ieftine produse din comanda.Sunt surprins ca ai mai primit ceva,tu ai economisit cam 110 lei ziua aia iar eu am pierdut in jur de 500 -600 lei(luam la jumate de pret din ro dar pentru ca magazinul nu imi va mai trimite nimic la pret redus,am luat de pe hk la pret normal.)Ei,pentru o tija la care am uitat sa pun 2 buc a iesit un scandal frumos.Daca nu ai fi sunat la magazin se rezolva cu toate,asa poti considera ca ti-ai facut-o cu mana ta.Ba mai mult,te-ai achitat si de acea tija promisa ulterior.
0

#24 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 12 June 2013 - 08:07 AM

Vezi postareaCiprian97, la 12 June 2013 - 08:02 AM, a spus:

Desigur,ca magazinul ala abia daca a mai vrut sa mai trimita ceva dupaia.Pe scurt,ti-am promis ca-ti aduc niste piese la jumate de pret si am uitat sa trec 2 buc. la un articol.Cand vine coletul imi mai spui ca lipsesc si altele.Sunt la magazin si aflu ca TU ai sunat inainte de livrare sa adaugi ceva la comanda MEA.Magazinul s-a prins ca nu cumpar pentru mine si in consecinta nu a trimis decat cele mai ieftine produse din comanda.Sunt surprins ca ai mai primit ceva,tu ai economisit cam 110 lei ziua aia iar eu am pierdut in jur de 500 -600 lei(luam la jumate de pret din ro dar pentru ca magazinul nu imi va mai trimite nimic la pret redus,am luat de pe hk la pret normal.)Ei,pentru o tija la care am uitat sa pun 2 buc a iesit un scandal frumos.Daca nu ai fi sunat la magazin se rezolva cu toate,asa poti considera ca ti-ai facut-o cu mana ta.Ba mai mult,te-ai achitat si de acea tija promisa ulterior.Pacat ca am vrut sa ajut,pe viitor ce gasesc/primesc al meu sa fie.
Poate pentru unii 500 lei nu e mult,dar daca va ganditi ca ii strangeti 10 luni(45 lei/luna) si apoi ii pierdeti intr-o zi din cauza unui...sa nu mai zic cat m-am rugat la magazinul ala sa-mi mai livreze comenzi chiar la pret normal...de teama ca nu il iau...

0

#25 Useril este offline   incepatoru 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2857
  • Inregistrat: 30-May 09
  • Gender:Male
  • Interests:aero

Postat 12 June 2013 - 10:46 AM

Vezi postareaCiprian97, la 12 June 2013 - 08:02 AM, a spus:

Desigur,ca magazinul ala abia daca a mai vrut sa mai trimita ceva dupaia.Pe scurt,ti-am promis ca-ti aduc niste piese la jumate de pret si am uitat sa trec 2 buc. la un articol.Cand vine coletul imi mai spui ca lipsesc si altele.Sunt la magazin si aflu ca TU ai sunat inainte de livrare sa adaugi ceva la comanda MEA.Magazinul s-a prins ca nu cumpar pentru mine si in consecinta nu a trimis decat cele mai ieftine produse din comanda.Sunt surprins ca ai mai primit ceva,tu ai economisit cam 110 lei ziua aia iar eu am pierdut in jur de 500 -600 lei(luam la jumate de pret din ro dar pentru ca magazinul nu imi va mai trimite nimic la pret redus,am luat de pe hk la pret normal.)Ei,pentru o tija la care am uitat sa pun 2 buc a iesit un scandal frumos.Daca nu ai fi sunat la magazin se rezolva cu toate,asa poti considera ca ti-ai facut-o cu mana ta.Ba mai mult,te-ai achitat si de acea tija promisa ulterior.

adevarat graesti ai dreptate dar ai uitat ceva DIFERENTA ESTE CA EU MAI POT CUMPARA DE LA EI TU...NEVER ,,
0

#26 Useril este offline   stiganas 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 8292
  • Inregistrat: 25-September 06
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 12 June 2013 - 11:18 AM

Maestrul Pilo loveste din nou. Dupa ce o sa fie banat si contul asta o sa apara cu altul, banuiesc ca mai are cateva de rezerva ca cine e patit e prevazator.

http://www.rhcforum....-maestrul-pilo/

http://www.rhcforum....1535-ciprian97/

Asta e cea mai frumoasa:

Vezi postareaCiprian97, la 16 March 2013 - 05:46 PM, a spus:

in afara de stiganas dar i-am explicat atunci situatia si s-a lamurit.
adica vrea sa zica ca a fost banat.

Topicurile astea cu feedback sunt 100% inutile. Ar trebui sa ramana aici strict doar cu feedback negativ, celelalte sunt doar de umplutura si nu fac decat sa ascunda pe cele negative.

Aceasta postare a fost editata de stiganas: 12 June 2013 - 01:24 PM

0

#27 Useril este offline   renatoa 

  • Sky Sapiens
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 19169
  • Inregistrat: 28-April 05
  • Gender:Male

Postat 12 June 2013 - 11:26 AM

Te rog, nu ma plagia :)
... cu picioarele pe pamant ...
0

#28 Useril este offline   bmw_20009 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 703
  • Inregistrat: 13-November 11
  • Gender:Male
  • Location:Vulcan,HD Contact 0727464383
  • Interests:Automodelism, acvaristica

Postat 13 August 2013 - 08:16 PM

Ba bulangiu, tepar ce esti, imi trimiti coletul dupa 2 saptamani si fara radiocomanda aia noua cu care te laudai si pe deasupra ca trebuia sa platesti tu transportul imi trimiti si cu ramburs. Fa bine si trimite-mi radiocomanda si bani platiti ramburs.
Tamiya Scania 620 Chrome Edition + MFC-01 + Futaba T4GWD-AM
Tamiya Scania 620 + MFC-01 + Futaba T4GWD-AM
Tamiya Scania 470 + MFC-01 + EFLY-CIII
0

#29 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 13 August 2013 - 09:13 PM

Nu am vrut sa mai scriu despre el,pe scurt am facut un schimb, ne-am inteles sa trimitem simultan, 3l a trimis o saptamana mai incolo.Din colet lipsea un esc de 40a si restul erau vai de capul lor (un tricopter, un motor cu rulmenti dusi, bratele nu erau la 120grade unu de altu,conectori taiati, etc pe scurt o epava)si elicile trimise erau inutilizabile pe langa faptul ca lipsea una.
Nu am scris mai devreme pentru a evita sa vad daca a fost o intamplare sau e tepar.Acu e clar.


DE EVITAT CIOBANU TEODOR!TEPAR!
0

#30 Useril este offline   bmw_20009 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 703
  • Inregistrat: 13-November 11
  • Gender:Male
  • Location:Vulcan,HD Contact 0727464383
  • Interests:Automodelism, acvaristica

Postat 21 August 2013 - 10:13 AM

TEPAR
Ciobanu Teodor, adresa: Bucuresti, str. Musat Radulescu, nr. 16, tel. 0764312081.
Dupa un timp raspunde si la telefon si se da altcineva.
Mare grija cu acest individ, MINTE DE INGHEATA APELE pana sa iti traga TEAPA.
Tamiya Scania 620 Chrome Edition + MFC-01 + Futaba T4GWD-AM
Tamiya Scania 620 + MFC-01 + Futaba T4GWD-AM
Tamiya Scania 470 + MFC-01 + EFLY-CIII
0

Arata acest topic


  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro