Modelism - RHC Forum: Ciprian97 - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 3 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Ciprian97

#1 Useril este offline   renatoa 

  • Sky Sapiens
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 19166
  • Inregistrat: 28-April 05
  • Gender:Male

Postat 16 March 2013 - 05:04 PM

Acesta se doreste o continuare a topicului deschis de Ciprian aici:
http://www.rhcforum....icu-diaconescu/

Am facut anul trecut mici "afaceri" cu acest copil, in sensul ca i-am facut platile la cateva comenzi online, el neavand 16 ani, ca sa isi scoata card si sa devina "independent".

Are 16 ani, dar are impresia ca le stie pe toate, si cu siguranta nu ii voi vinde vreodata ceva, ca sa evit situatii jenante de genul celor din topicul de mai sus. Ceeace va sfatuiesc sa faceti la fel pe tot cei care sunteti contactati de Ciprian pe post de cumparator.
Este un vechi client al banarilor pe acest forum, a schimbat vreo 3-4 nick-uri pana acum, incepand postarile de pe la vreo 12 ani, cand si atunci le stia pe toate...

Dar la toata stiinta lui, se pare ca nu a inteles ratiunea topicelor in acest subforum, acela de a permite tuturor sa isi exprime parerea despre un membru aflat in postura de vanzator / cumparator, si de aceea, un asemenea topic nu se inchide ! Aceste topice nu sunt cu "asta am avut de spus" si jdreang usa in nas !

Acum doi ani, sub numele "pilo", colegul stiganas il zugravea cam la fel:
http://www.rhcforum....page__p__457649

Aceasta postare a fost editata de renatoa: 16 March 2013 - 05:07 PM

... cu picioarele pe pamant ...
0

#2 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 16 March 2013 - 05:46 PM

Foarte interesant.Deci eu ar trebui sa tin acel topic deschis?Ok,deschis sa fie dar consider ca ce am avut de spus am zis,si ce era de zis s-a spus.Ideea acestei sectiuni era de a sublinia cine nu este serios.Eu nu imi amintesc sa fi avut clienti care sa nu fie multumiti,in afara de stiganas dar i-am explicat atunci situatia si s-a lamurit.Totodata,nu inteleg de ce nu este bine sa arat seriozitatea unora,ca pana la urma daca nu ziceam...mai cumpara lumea si cine stie ce primeste!Unde mai pui ca dansul personal a spus

Citeaza

sa nu ma mai deranjezi cu prostiile tale
,dand de inteles ca stia prea bine de esc-ul stricat dar nu vroia sa isi asume vina.

Chiar si cand am fost nevoit sa intorc din drum un colet mi-am asumat vina public si m-am oferit sa platesc drumurile,ca sa nu ramana vanzatorul cu paguba(inca i-am oferit si un bonus ca timpul inseamna bani).

Si in final,daca trimiti ceva de care esti 100% sigur catre mine nu ai dece sa iti faci griji ca vei primi feedback negativ.
0

#3 Useril este offline   GigiGL 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2103
  • Inregistrat: 10-March 11
  • Gender:Male
  • Location:Galati
  • Interests:Aero

Postat 16 March 2013 - 09:04 PM

Cipriane, nu cu foarte mult timp in urma ti-am spus sa-ti revizuiesti atitudinea, altfel urmeaza un mare "IGNORE" din partea noastra. Si nu sunt singurul. N-ai inteles ca o bucata de folie s-ar fi gasit pe aici, dar nimeni n-a gasit de cuviinta sa se deranjeze, pentru ca NU MERITI. Lacomia, aroganta si tendinta de prosteala pe fata nu merg cu noi. Noi am fost acum multi ani in urma ca tine, tu mai ai de asteptat poate pana noi nu vom mai fi ca sa ne ajungi la mentalitate, omenie, bun simt. Afla un lucru si retine-l: Toti ne nastem prosti prin firea lucrurilor si vointa divina. Dar daca murim prosti, e numai vina noastra.

Aceasta postare a fost editata de GigiGL: 16 March 2013 - 09:05 PM

Gigi Sterian
Rascal 1940mm fs.61 nitro
Rascal 120 DLE 30
U Can Do .46 nitro .52, 2T
Beaver 1520
Maule 1500
Helios 2545
... Taranis X9D plus / ACCST / AFHDS
0

#4 Useril este offline   AG-74-HESS 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3573
  • Inregistrat: 04-February 08
  • Gender:Male

Postat 16 March 2013 - 10:34 PM

Vezi postareaGigiGL, la 16 March 2013 - 09:04 PM, a spus:

Toti ne nastem prosti prin firea lucrurilor si vointa divina. Dar daca murim prosti, e numai vina noastra.

:clapping: Ghini di tăt!!! :clapping:
0

#5 Useril este offline   incepatoru 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2856
  • Inregistrat: 30-May 09
  • Gender:Male
  • Interests:aero

Postat 17 March 2013 - 08:05 AM

Vezi postareaGigiGL, la 16 March 2013 - 09:04 PM, a spus:

Cipriane, nu cu foarte mult timp in urma ti-am spus sa-ti revizuiesti atitudinea, altfel urmeaza un mare "IGNORE" din partea noastra. Si nu sunt singurul. N-ai inteles ca o bucata de folie s-ar fi gasit pe aici, dar nimeni n-a gasit de cuviinta sa se deranjeze, pentru ca NU MERITI. Lacomia, aroganta si tendinta de prosteala pe fata nu merg cu noi. Noi am fost acum multi ani in urma ca tine, tu mai ai de asteptat poate pana noi nu vom mai fi ca sa ne ajungi la mentalitate, omenie, bun simt. Afla un lucru si retine-l: Toti ne nastem prosti prin firea lucrurilor si vointa divina. Dar daca murim prosti, e numai vina noastra.

.. :girl_devil:

Fisiere atasate


0

#6 Useril este offline   sergiu 4wd 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1553
  • Inregistrat: 20-December 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:RC

Postat 14 June 2013 - 10:56 PM

Am facut saptamana trecuta un schimb cu Ciprian .
Totul a decurs cum trebuia, eu ii dau un 10 !
Scurtu Sergiu - 0766301990
0

#7 Useril este offline   Travel Air 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1225
  • Inregistrat: 26-September 12
  • Gender:Male
  • Location:Vaslui
  • Interests:Zbor

Postat 15 July 2013 - 09:57 PM

Eu am luat de la el asw 15- ala cu farmaciile Valeriana pe care l-am tot vazut pe forum cand la unul, cand la altul.
Sincer sa fiu m-a surprins placut.Mi-a pus in colet bonus un servo si o pereche de pale chinezesti ca un fel de compensare pentru starea destul de proasta a modelului. Intr-adevar m-a taxat petru o elice plianta mai scump decat una noua cu con cu tot.Ma asteptam la mai rau.

Cred ca acest copil incepe sa creasca si e pe zi ce trece mai serios.

Nota zece.

Aceasta postare a fost editata de Travel Air: 15 July 2013 - 09:59 PM

Bogdan Floria

bogdan.floria@aeromodelism.ro
bogdanfloria@gmail.com
0757110983

"Norocul astepta tacut stiind viitorul"
0

#8 Useril este offline   aba 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 711
  • Inregistrat: 19-February 08
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Interests:De Toate....

Postat 28 August 2013 - 04:41 PM

de la mine are 10,doar ce am luat niste piese de la el si este ok,si a pus un bonus in pachet.
TOATE LA TIMPUL LOR.........................
0

#9 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 28 August 2013 - 05:32 PM

Multumesc pentru feedback!http://www.rhcforum.ro/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Rog un moderator sa schimbe sub-titlul topicului si sa stearga comentariile off-topic.

Aceasta postare a fost editata de Ciprian97: 28 August 2013 - 05:33 PM

0

#10 Useril este offline   Mihai_supy 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5144
  • Inregistrat: 16-December 10
  • Gender:Male

Postat 05 September 2013 - 09:29 PM

Vezi postareaTravel Air, la 15 July 2013 - 09:57 PM, a spus:

Eu am luat de la el asw 15- ala cu farmaciile Valeriana pe care l-am tot vazut pe forum cand la unul, cand la altul.
Sincer sa fiu m-a surprins placut.Mi-a pus in colet bonus un servo si o pereche de pale chinezesti ca un fel de compensare pentru starea destul de proasta a modelului. Intr-adevar m-a taxat petru o elice plianta mai scump decat una noua cu con cu tot.Ma asteptam la mai rau.

Cred ca acest copil incepe sa creasca si e pe zi ce trece mai serios.

Nota zece.



ASW-ul ala - uf ce mi-a placut cum zbura....excelent. I l-am dat lui Ciprian la un schimb, si apoi i-am mai dat un model, tot la schimb, altul moca, am luat o statie de la el pentru experiente, apoi un lipo lovit, care nu se mai termina de incarcat..e drept ca dupa o ora si jumatate l-am oprit, desi cred ca s-ar fi oprit singur, dar statea cu 0.1A de 20 de minute. La 5A, statea degeaba. Apoi in teste, acumulatorul a trecut fara probleme, si pare ok. Pretul a fost oricum superok.

Un feed-back pozitiv - ma mai gandesc. Poate daca ar fi donat si aripile alea de la Storm, asa cum a postat odata....desi pare pe drumul cel bun...

Incet incet crestem, si devenim seriosi....
Cipriane - se pare ca esti pe drumul ala bun. Numai ca e cam plin de gropile anterioare...dar, cu nitel "asfalt" toate vor fi bune.

Per total un + de la mine.
0

#11 Useril este offline   Mihai_supy 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5144
  • Inregistrat: 16-December 10
  • Gender:Male

Postat 05 September 2013 - 09:31 PM

inca ceva...anii de modelism inseamna de cele mai multe ori si ani de viata, sau de cele mai multe ori de educatie....

Cred ca timpul sa-ti schimbi statusul...sau cum s-o numi!!!...

Numai bine....
0

#12 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 06 September 2013 - 06:51 AM

Semnatura mea nu arata cu degetul spre nimeni.Cine ar trebui sa "se simta"nu o face,din pacate.Imi doresc sa ajung la ziua in care voi putea zice nestingherit ca toti au mai mult decat ani de modelism.Critici pe aceasta tema pe privat.
0

#13 Useril este offline   ipsihi 

  • TARTOR
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 4508
  • Inregistrat: 02-December 03
  • Gender:Male
  • Location:Constanta

Postat 06 September 2013 - 03:26 PM

Vezi postareaMihai_supy, la 05 September 2013 - 09:31 PM, a spus:

inca ceva...anii de modelism inseamna de cele mai multe ori si ani de viata, sau de cele mai multe ori de educatie....

Cred ca timpul sa-ti schimbi statusul...sau cum s-o numi!!!...

Numai bine....
...ei nu are nici una ,nici alta, doar aroganta , infatuare si tupeul caracteristic generatiei pe care o reprezinta , per total un viitor something nexam !!!
...tabula crasa, mortua est!
0

#14 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 06 September 2013 - 05:23 PM

Vezi postareaipsihi, la 06 September 2013 - 03:26 PM, a spus:

...ei nu are nici una ,nici alta, doar aroganta , infatuare si tupeul caracteristic generatiei pe care o reprezinta , per total un viitor something nexam !!!


Clar...va incadrati in semnatura.Nu ma cunoasteti deloc si totusi aruncati insulte la nimereala.Ne bagati pe toti in aceiasi oala fara a sti mare lucru despre generatia noastra.Da,sunt unii cum sunt dar exceptiile sunt cele care intaresc regula.Probabil faptul ca nu ati vazut nicio exceptie va face sa ne catalogati in acest fel,dupa stereotipuri gresite.Sau nu recuoasteti una cand o vedetihttp://www.rhcforum.ro/public/style_emoticons/default/dry.gif
0

#15 Useril este offline   stiganas 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 8275
  • Inregistrat: 25-September 06
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 06 September 2013 - 07:48 PM

Sa nu iti schimbi semnatura. E foarte buna, iti vine manusa. Si cand vei fi din nou banat si vei reveni sub alt nume sa-ti pastrezi semnatura. E prea buna.

Multi au ani de modelism,dar doar atat.
Telefon:0729565096


Nu esti reprezentativ pentru generatia ta si in general pentru nici o generatie. Dar esti reprezentativ si iti prevad un viitor luminos, totul e sa te focalizezi si sa nu te pierzi in nimicuri din astea ca modelismul si tupeu pe forumuri, astea sunt bune doar ca antrenament.

Vezi postareaCiprian97, la 06 September 2013 - 05:23 PM, a spus:

Clar...va incadrati in semnatura.Nu ma cunoasteti deloc si totusi aruncati insulte la nimereala.Ne bagati pe toti in aceiasi oala fara a sti mare lucru despre generatia noastra.Da,sunt unii cum sunt dar exceptiile sunt cele care intaresc regula.Probabil faptul ca nu ati vazut nicio exceptie va face sa ne catalogati in acest fel,dupa stereotipuri gresite.Sau nu recuoasteti una cand o vedetihttp://www.rhcforum.ro/public/style_emoticons/default/dry.gif

Aceasta postare a fost editata de stiganas: 06 September 2013 - 09:15 PM

0

#16 Useril este offline   ipsihi 

  • TARTOR
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 4508
  • Inregistrat: 02-December 03
  • Gender:Male
  • Location:Constanta

Postat 06 September 2013 - 09:08 PM

Vezi postareaCiprian97, la 06 September 2013 - 05:23 PM, a spus:

Clar...va incadrati in semnatura.Nu ma cunoasteti deloc si totusi aruncati insulte la nimereala.Ne bagati pe toti in aceiasi oala fara a sti mare lucru despre generatia noastra.Da,sunt unii cum sunt dar exceptiile sunt cele care intaresc regula.Probabil faptul ca nu ati vazut nicio exceptie va face sa ne catalogati in acest fel,dupa stereotipuri gresite.Sau nu recuoasteti una cand o vedetihttp://www.rhcforum.ro/public/style_emoticons/default/dry.gif
...p&p, adica si patetic si penibil ,ca de obicei !!!
...tabula crasa, mortua est!
0

#17 Useril este offline   old-boy 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 885
  • Inregistrat: 13-June 03
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 07 September 2013 - 08:51 AM

@ Ipsihi nu cred ca are rost sa continui discutia cu ciprian cu el nu vei avea niciodata un dialog. Din pacate m-am ciocnit si eu de aroganta si infantilismul lui si m-a convins ca dupa "REALIZARILE DEOSEBITE" pe care le are in cei 5 ani de tangenta cu modelismul este un modelist implinit.
Un citat di discutie

"Realizarile mele?uite-le,cu data in care au fost atinse:
ianuarie 2008 primul model zburat cu succes cessna 182 artech
martie 2008 construit planor balsa 2 metri 2ch si zburat in draci pana la retragerea din flota
iulie 2008 intrat in lumea navomodelismului(machete statice)
iulie 2008 ianuarie 2009 construit diverse barcute statice
mai 2009 intrat lumea automodelism,diverse modele off-road electrice
iunie 2010 reintrat in lumea aeromodelism.luat inca o cessna 182,easy star,reamintit cum se zboara
ianuarie 2011 achizitionat acrobat spuma si manufacturat 3 ultroane pentru invatat acrobatie
iulie-august 2011 inceput si din pacate neterminat antrenamentul pentru F3A
primavara 2012 luat alte modele,varii marimi,tipuri,toate zburate cel putin o ora.
2012-2013 varii contacte cu alte ramuri,in general nimic de notat(o scadere de fonduri destul de mare)

pana in prezent,aeromodele am zburat 2 cessne 182,easy star,aripi zburatoare diverse marimi si profile,planoare de spuma mari si de balsa,acrobate electrice si warbirduri medii ca anvergura.Unele au zburat mult si bine,altele nu mi-au placut si le-am dat.Insumez aproximativ 500 de ore de zbor in ultimii 3 ani,pentru ca am avut atasat un cronometru de statie.Nu mai pun timpul dedicat constructiei de modele,bibilitul lor si tot timpul si banii investiti in aceasta pasiune.

Personal ma simt implinit ca modelist.Evident ca nu am zburat tot ce se poate,nu am construit cu kevlar si carbon,nu stiu de toate si inca nu am avut contact cu motoare termice de modelism pe metanol(pe benzina si eter am avut)

Cred ca sunt in stare sa dau niste sfaturi caci dupa cum se vede cam stiu cu ce se mananca."

Avand in vedere ca dupa "ATAT DE MULTA EXPERIENTA" in toate domeniile modelismului este un modelist complet si implinit.......... ma gandesc cu groaza cum va fi Ciprian la locul de munca si la faptul ca este generatia care imi va plati pensia.......... sau mai bine sa nu ma gandesc la pensie.
Tot mai bine pe picioare cand te sprijini pe pamant
0

#18 Useril este offline   ipsihi 

  • TARTOR
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 4508
  • Inregistrat: 02-December 03
  • Gender:Male
  • Location:Constanta

Postat 07 September 2013 - 11:31 AM

...le-am citit dincolo, mi-am inchipuit ca-i vb despre tine !!! :)
...tabula crasa, mortua est!
0

#19 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 07 September 2013 - 12:30 PM

Cand o sa incheiati o afacere cu mine va invit sa comentati.Sa arunce cu noroi la nimereala poate oricine.Suntem diferiti,din fericire.Sunt si oameni care merita toata stima,cu aceia merita sa discuti.
Am incheiat discutia cu cei care "doar se afla in treaba" si care nu au facut niciodata tranzactii cu mine.

0

#20 Useril este offline   stiganas 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 8275
  • Inregistrat: 25-September 06
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 07 September 2013 - 12:40 PM

http://www.rhcforum....-maestrul-pilo/
0

#21 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 07 September 2013 - 12:42 PM

Hai sa rezolvam si buba aia.Da-mi o adresa si iti trimit banii inapoi.Stiu,e tarziu(dupa 2 anihttp://www.rhcforum.ro/public/style_emoticons/default/sorry.gif),trebuia sa o fac atunci dar pe moment cheltuisem tot ce aveam pentru un easy star.Nu aveam efectiv de unde sa iti returnez banii.Mi-a fost jena atunci sa recunosc asta.Astept pe PM adresa.Daca nu returnarea banilor este ceea ce te multumeste,nu prea stiu ce sa mai fac.Nu doresc sa mi se spuna neserios/tepar/naspa.
Folosisem statia aia ca simulator,si ultima data a mers.Nu stiu de ce a murit la tine,dar sa o lasam ca fiind DOA(dead on arrival)

Aceasta postare a fost editata de Ciprian97: 07 September 2013 - 12:46 PM

0

#22 Useril este offline   old-boy 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 885
  • Inregistrat: 13-June 03
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 07 September 2013 - 12:58 PM

@Ciprian maturizeaza-te RHC nu este un forum pentru afaceri, daca pentru tine modelismul inseamna tranzactii, vei fi mult mai activ si mai bine inteles pe mocazii.ro.
Cand vei putea sa porti un dialog despre modelism, din experiente proprii pertinente si de bun simt, cu un limbaj adegvat, vei primi si aprecieri, dar cat timp vei incerca sa tragi tunuri pentru a-ti cumpara modele si a prezenta experientele altora de pe net vei fi tratat ca atare.
Tot mai bine pe picioare cand te sprijini pe pamant
0

#23 Useril este offline   stiganas 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 8275
  • Inregistrat: 25-September 06
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 07 September 2013 - 01:04 PM

Ma nemultumeste atitudinea de smecher tupeist; aici, pe forum, nu aduce prea multa simpatie dar in viata e aur.

Era foarte usor sa spui atunci: imi cer scuze, la mine a mers, o iau inapoi dar acum nu mai am banii si totul se rezolva (nici nu doream banii inapoi). Trebuia sa o faci pentru ca asa e normal nu pentru ca da rau la imagine.

Dar asta e personajul:
http://www.rhcforum....post__p__676872

Vezi postareaCiprian97, la 21 August 2013 - 07:06 PM, a spus:

ocazia perfecta sa faci un trainer si sa scapi de junghiul asta.


O sa tot scrie si o sa tot apara si o sa tot dea sfaturi competente incepatorilor caci, nu-i asa, are ani multi de modelism si chiar mai multi de forum.



Vezi postareaCiprian97, la 07 September 2013 - 12:42 PM, a spus:

Hai sa rezolvam si buba aia.Da-mi o adresa si iti trimit banii inapoi.Stiu,e tarziu(dupa 2 anihttp://www.rhcforum.ro/public/style_emoticons/default/sorry.gif),trebuia sa o fac atunci dar pe moment cheltuisem tot ce aveam pentru un easy star.Nu aveam efectiv de unde sa iti returnez banii.Mi-a fost jena atunci sa recunosc asta.Astept pe PM adresa.Daca nu returnarea banilor este ceea ce te multumeste,nu prea stiu ce sa mai fac.Nu doresc sa mi se spuna neserios/tepar/naspa.
Folosisem statia aia ca simulator,si ultima data a mers.Nu stiu de ce a murit la tine,dar sa o lasam ca fiind DOA(dead on arrival)

0

#24 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 07 September 2013 - 01:10 PM

Era usor,da,privind acum inspre trecut.Privind spre viitor,o sa dispara aceasta atitudine din prezent,daca asta este ceea ce convine maselor.Doar sterge comentariile off-topic de aici sa ramana doar ce conteaza cu adevarat(posturile 3,4,5 si de la 12 la 24).Zboara si semnatura.
0

#25 Useril este offline   GigiGL 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2103
  • Inregistrat: 10-March 11
  • Gender:Male
  • Location:Galati
  • Interests:Aero

Postat 07 September 2013 - 01:49 PM

Vezi postareaCiprian97, la 07 September 2013 - 01:10 PM, a spus:

Era usor,da,privind acum inspre trecut.Privind spre viitor,o sa dispara aceasta atitudine din prezent,daca asta este ceea ce convine maselor.Doar sterge comentariile off-topic de aici sa ramana doar ce conteaza cu adevarat(posturile 3,4,5 si de la 12 la 24).Zboara si semnatura.


Nu zboara nimic. Sa nu uiti ce-ai gresit si ce ne nemultumeste.
In ceea ce priveste ultima perioada, constat o evolutie pozitiva, sper eu naturala, nu ca sa ne faci noua pe plac. Am remarcat si am apreciat acest lucru.
Morala pe care trebuie s-o bagi la cap dupa atatea nazbatii este ca respectul se castiga prin ceea ce spui, faci si gandesti.
In nici un caz nu poate fi impus.
De asemenea trebuie retinuta insemnatatea cuvantului dat. Cantareste bine si apoi promite. Vezi cazul cu donatia modelului distrus de tine si care pe cei mai multi dintre noi nu-i interesa. Dar ai promis si-apoi ai dat-o la-ntors.
Si eu te-am testat o data - remember faza cu baghetele de pin - si m-ai purtat pe drumuri doua zile pana le-am vazut. Mai mult m-a costat benzina. Sa stii ca atunci facusem si eu o comanda acolo, dar am vrut sa vad cum te comporti, nu ce zice lumea. Ai picat testul, dar te-am iertat. Daca dupa toate astea va iesi ceva bun din tine, eu voi fi satisfacut ca nu mi-am racit gura degeaba.
Propun sa ingropam deocamdata trecutul si sa-i lasam lui CIPRIAN sansa revenirii in randurile noastre cu fruntea sus.
SUCCES! :drinks:
Gigi Sterian
Rascal 1940mm fs.61 nitro
Rascal 120 DLE 30
U Can Do .46 nitro .52, 2T
Beaver 1520
Maule 1500
Helios 2545
... Taranis X9D plus / ACCST / AFHDS
0

#26 Useril este offline   Parfenov 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 737
  • Inregistrat: 25-July 13
  • Gender:Male
  • Location:Sibiu
  • Interests:Aeromodelism

Postat 28 April 2014 - 08:52 PM

+ 1 de la mn :D
Parfenov Razvan
0

#27 Useril este offline   Ciprian97 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3947
  • Inregistrat: 19-August 12
  • Gender:Male
  • Location:Third Rock From The Sun

Postat 28 April 2014 - 09:25 PM

Nah,-1 posta romana ca a lasat un colet sa zaca o luna intreaga intr-un depozit.
0

#28 Useril este offline   Parfenov 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 737
  • Inregistrat: 25-July 13
  • Gender:Male
  • Location:Sibiu
  • Interests:Aeromodelism

Postat 29 April 2014 - 12:48 PM

Vezi postareaCiprian97, la 28 April 2014 - 09:25 PM, a spus:

Nah,-1 posta romana ca a lasat un colet sa zaca o luna intreaga intr-un depozit.

Bine ca intr-un final a ajuns , dupa exact 90 zile :clapping: :clapping: :clapping:
Parfenov Razvan
0

#29 Useril este offline   Burundy 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 12
  • Inregistrat: 14-September 12
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 04 July 2014 - 01:00 PM

Am colaborat cu el un om de incredere.Recomand
0

#30 Useril este offline   vvrest 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 907
  • Inregistrat: 29-September 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 07 November 2014 - 03:05 PM

Recomand, numai oameni ca el ar trebui sa existe pe aici !

Cinste lui !
0

Arata acest topic


  • 3 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro