Modelism - RHC Forum: SARBATORI FERICITE! - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

SARBATORI FERICITE! tuturor MicroMagicienilor

#1 Useril este offline   mizzone 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2180
  • Inregistrat: 07-May 03
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 09 December 2012 - 08:08 AM

au venit iar sarbatorile unei noi ierni; vom trece peste citeva zile in anul urmator, pe care mi-l doresc si vi-l doresc de trei ori mai bun decit 2012...(daca "n-ajunge" de TREI ori, hai, sa fie de CINCI ori mai bun!...)
de asemenea, va doresc un an competitional cel putin la fel de consistent ca acesta, si, mai mult, calendarul competitional al MM sa nu mai fie afectat de alte cauze "exterioare".
sa avem un 2013 cu zile bune si frumoase, cu regate cit mai multe!
a mai trecut inca un an in care micromagicienii au demonstrat ca sa poate avea o competitie RC civilizata, CORECTA, fara circ federal, si cred ca acest lucru poate fi considerat cel mai mare cistig; este foarte important ca ma pot duce la un concurs fara sa am apoi sentimentul ca cineva isi bate joc de timpul pe care l-am alocat pentru a merge la acel concurs; tin sa multumesc tuturor PARTENERILOR de competitie de la MM pentru modul cum au inteles sa se comporte la competitiile organizate de Andrei, foarte important fiind si faptul ca s-a putut mentine un nivel ridicat al participarii, chiar daca, poate, nu am reusit sa ne stringem atitia citi am fi putut fi...
multumesc tuturor celor care m-au ajutat, in diverse situatii de concurs, sper sa pot "intoarce" si eu, respectuos, ajutorul, daca va fi cazul.
totodata tin sa-i multumesc lui Andrei ca sustine/organizeaza aceasta competitie si ne ofera posibilitatea de a avea un concurs RC de la care ar avea de invatat cu siguranta multi din cei care s-au erijat in asa zisi organizatori de evenimente RC de-a lungul timpului...
eee...ar mai fi multe de spus, dar as prefera sa putem sa ne vedem, in perioada asta, la un ceai, eventual, sa povestim mai multe si sa ne spunem ce ne-am mai dori sa se mai intimple la MM in 2013.
bafta si minuni!

"...NU TREBUIE CONFUNDAT ADEVARUL CU PAREREA MAJORITATII..."-Jean Cocteau
"...DACA VEI AVEA SUFICIENTA INTELEPCIUNE SI RABDARE SI VEI STA ATENT PE MALUL RIULUI, VEI PUTEA OBSERVA, LA UN MOMENT DAT, PLUTIND LA VALE, CADAVRELE DUSMANILOR TAI" -citat : -Sun Tzu -ARTA RAZBOIULUI

"...cine nu are timp, nu invinge niciodata"-Antoine de Saint d'Exupery

"Cuvintele sincere nu sunt niciodata placute, cuvintele placute nu sunt niciodata sincere" -Lao Tze

"...esential in existenta unui om ca mine este ceea "ce" GINDESTE si "cum" GINDESTE, si NU ceea ce FACE si ce SIMTE."-Albert Einstein-BUCURIA GINDIRII

NOTA: daca, intimplator sau nu, unele cuvinte sau elemente de sintaxa din postarile mele comporta dificultati de compilare pentru unii cititori, sint disponibile scurte seminarii de dezvoltare a perceptiei si comunicarii interpersonale.
de asemenea, RECOMANDAM IMPERATIV celor care se cred indreptatiti sa corecteze modul de redactare al textelor un scurt curs de ISTORIE LINGVISTICA, precum si consultarea unui Indreptar ortografic, ortoepic si de punctuatie.
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro