Modelism - RHC Forum: CE TARE ESTI !!! - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

CE TARE ESTI !!! MESAJ CATRE ALA INTELIGENTU`

#1 Useril este offline   AG-74-HESS 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3573
  • Inregistrat: 04-February 08
  • Gender:Male

Postat 02 December 2012 - 10:19 AM

Domnule care sunteti, boul pierpatrat

Faptele dibaci mestesugite de dvs ma conving sa va percep in nemarginita-va dvs infatisare de bucata de carne termoformata in puroi. Stati in jiltz, cocosat ca un tandru si intzelept cric de Pobeda si apasati cu o imensa si inutila presiune pe tastele pline de scursuri gingase de bale urat mirositoare care parasesc fericite coltul gurii, pe deasupra buzei care va atarna tremurand de nervii generati de unicul si plictisitul neuron disponibil in a dvs tigva contorsionata de frustrari interioare si meschine. ``Scrieti``. (futeti munca altora). Scrieti evident cu o mana; cealalta fiind activ preocupata de recolta de muci si reciclarea lor ulterioara si imediata pe cale bucala. Asta in timp ce emanati intzelept prin conducta cu bitzi. Precum calusharii voodoo by Dracula, urlati la persoana care tocmai v-a deranjat in timpul emanatiunilor, fara ca aceasta sa inteleaga motivul comportamentului dvs schizo-convulsiv de emo-mentalist neexternabil.Aveti o misiune pretzioasa gen anonymous 007. Evident, zgomotul de manea americana ce se propaga dinspre fereastra si reflectand in monitorul obraznic va ajunge pe suprafata timpanului dvs paros, de rumegatoare; zgomotul fiind doar o plasmuire condensata in matricea lejer instalata in spatiul vid din interiorul osului cu rol de capac de grumaz. ``ia so bag so asculte toti``. Pamantul se invarte sub jiltzul boului cu stea, fantasme antagonice va cuprind, creierul va este nascut spalat pe orizontala si verticala de catre insusi Big-Bang-ul creator. Bill Gates e pisoi, reverbereaza in atmosfera ce o respirati. Nu regretati nimic; normal, nu dispuneti din pdv biologic de organul care ar putea genera acel sentiment. Sunteti constient de faptul ca stiti ca existati? Fragmente de memorie atavica va instiga obsesiv la consum de taste facand pagube pe sarma; astfet transmitandu-va si mesajul subliminal generator al ecuatiei abstracte ce defineste chiar genomul din care faceti cu bucurie parte: B+O+U=ZERO
Tehnic vorbind, sunteti un bou. Un bou fericit de neputinta cenusie, care poate paste linistit bucata mare de carbid gasita in balta, intrebandu-se inocent de circuitul apei cu bule in natura. Boul care se uita in tzeava la fel de intrebator ca si cum va uitati acum pe monitorul tupeist ce va expune o asa metafora care va foarte misca desi nu sunteti prezent in prezentul celorlalti. Da, se intampla lucruri..... Placebo.
Tehnic a fost mai dificil, dar literar e mai usor: sunteti tot un bou.
Exact. Nu ati perceput- mai cititi inca o data- frazele sunt lungi ; de ce dracu nu am eu mai multe puncte pe tastatura, mi-o fi zis de bine ? Nuuu,,,,, nu e bine ; m-a facut bouuuu,,,cred ! Oare pe mine ?! Ma apuc de injurat ! Sa-l fac praf p`asta de mi-a zis chestii. Nu pot, ca ma dau in fatza.... Atunci sa-l mai dau odata jos !
Ca sa ce ? Sa va crape prin suicit de sinucidere in iorself si neuronul sacerdotal care tine si rol de oscilator cardio- respirator ? Pretziosul trebuie protejat. Faceti ceva pentru el : un infarct ! Nu are rost efortul dvs de a deplasa tastele spre in jos ; ele pot face singure si in mod natural aceasta miscare Newtoniana, doar din cauza gravitatiei. Amintiri socio- colective din viitor imi transmit ceea ce veti emana : putoare. Si totusi inecati asistentza in experimente practico-aplicative in a va exersa capacitatea de a face rau.
Expun pe motiv, fara ca plata CR sa va fie adresata ; nici nu s-ar putea: animalele rumega gratuit; nu pot plati deoarece nu au venituri pt ca nu presteaza. Asta nu pt ca nu ar putea s-o faca, ci pt ca nu au cu ce sa o faca.

PS. Cunoscuta este si vasta dvs experienta generatoare de axiome la baza societatii necoercitive fara de care n`ar fi existat. Deasemenea cunoscut ca ati fost in multe locuri prin lume, printre care si in coma de unde va extrageti in mod ezoterico-extrasenzorial necesitatea fiziologica de demolator.

PPS. Pace tie, te traieste viata! Multzumim ca existi tu; deci nu mai sunt necesare experimentele pe oameni! Liftul te asteapta, ridica-te la cer!

Pe romaneste, daca nu ai inteles nimic, romantic iti traduc: UE tie si la toti inteligentii de tipul asta!


Aceasta postare a fost editata de AG-74-HESS: 02 December 2012 - 10:20 AM

0

#2 Useril este offline   Rower 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 394
  • Inregistrat: 13-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 02 December 2012 - 12:02 PM

Crezi ca a inteles ceva? Sau ca macar a avut rabdare sa citeasca tot?
Eu as fi rezumat doar cuvantul ala care este egal cu zero si atat. :-)
MXS-R 1,92m AGM-30cc >>> CMPro Marathon 1,80m AGM-30cc >>> Pitts Special 1,45m NGH 35cc >>> Thunder Tigre Piper J3 Cub 2,10m OS Max 91 Fx >>> Canary 40 Phoenix Models 1,6m ASP .46 7,5cc >>> Pitts Special 1,40m OS 91 FX Max 15cc >>> Cessna 182 1,6m NITROPLANE FIBERGLASS ASP.52 8,5cc >>> Sbach 342 Phoenix Models 1,42m ASP.52 8,5cc >>> Great Planes Slinger Flying Wing 1,2m >>> Extra 260 EP Jamara 1,4m AXI 2826/12 >>> Sukhoi 26M EP Jamara 1,25m AXI 2826/10 >>> Robbe Cardinal 1,5m >>> Yak 54 Extreme Flight 1,2m >>> Robbe Arcus 1,8m >>> Sebart Pitts Challenger S >>> Parkzone Stinson Reliant SR-10 1,26m >>> Thunder Tiger Yak-54 1,15m, EP Kyosho >>> Nitroplanes P-47 Thunderbolt 1,40m, ASP .52, 8,5cc >>> Phoenix Models Edge 540 1,41m, Magnum .61, 10cc >>> Graupner Extra 300 1,50m OS 91 FX Max >>> Dululutu Sukhoi 26M EP 1000mm >>> Dululutu Yak 55 EP 1,15m >>> Hitec Aurora 9 2,4GHz >>> Spektrum DX6i 2.4GHz Mode 2
0

#3 Useril este offline   GigiGL 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2095
  • Inregistrat: 10-March 11
  • Gender:Male
  • Location:Galati
  • Interests:Aero

Postat 02 December 2012 - 12:17 PM

"Cand esti mort, nu stii ca esti mort. E greu doar pentru ceilalti.
La fel si cand esti prost.." ......
Gigi Sterian
Rascal 1940mm fs.61 nitro
Rascal 120 DLE 30
U Can Do .46 nitro .52, 2T
Beaver 1520
Maule 1500
Helios 2545
... Taranis X9D plus / ACCST / AFHDS
0

#4 Useril este offline   alex g 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 619
  • Inregistrat: 16-April 11
  • Gender:Male
  • Location:Campulung Moldovenesc
  • Interests:Aeromodelismul, e un hobby pe care de mult l-am admirat.

Postat 02 December 2012 - 05:56 PM

Vezi postareaGigiGL, la 02 December 2012 - 12:17 PM, a spus:

"Cand esti mort, nu stii ca esti mort. E greu doar pentru ceilalti.
La fel si cand esti prost.." ......


Macar un mort nu deranjeaza pe nimeni,:wacko: pe cand prostu'......:blink::blink::wub:...=@
Alex G:
SCOUT MX2
CESSNA 182, 1,87m
PIPER SUPER CUB, PICO CUB
WING-TIGER
TURNIGY 9X ER9X, E-FLY 6CIID, FUTABA T2R
0

#5 Useril este offline   Dinutu 

  • Baiatu', e pe benzina?
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 660
  • Inregistrat: 16-June 12
  • Gender:Male
  • Location:Bucharest
  • Interests:Nu stiu mosule, nu sunt din cartierul asta.

Postat 02 December 2012 - 10:41 PM

Haideti, baieti, videoclipul cu negrii a fost tare, recunoasteti :yahoo:

Invata-ti copilul sa iubeasca masinile si nu va avea bani de droguri.

0

#6 Useril este offline   GigiGL 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2095
  • Inregistrat: 10-March 11
  • Gender:Male
  • Location:Galati
  • Interests:Aero

Postat 02 December 2012 - 10:50 PM

Vezi postareaDinutu, la 02 December 2012 - 10:41 PM, a spus:

Haideti, baieti, videoclipul cu negrii a fost tare, recunoasteti :yahoo:


Asta doar daca as fi avut rabdarea sa-l urmaresc pe disperatul ala care tipa acolo! N-am avut-o!
Gigi Sterian
Rascal 1940mm fs.61 nitro
Rascal 120 DLE 30
U Can Do .46 nitro .52, 2T
Beaver 1520
Maule 1500
Helios 2545
... Taranis X9D plus / ACCST / AFHDS
0

#7 Useril este offline   DanB 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1551
  • Inregistrat: 22-July 11
  • Gender:Male
  • Location:Timisoara
  • Interests:computere, electronica, rc

Postat 03 December 2012 - 03:59 AM

Primele doua versuri din clip cred ca sint sugestive

Greetings, earthlings
We have now taken over your radioooo.....
USER BANNED BY ADMIN
0

#8 Useril este offline   navigator 

  • Moderator RHC
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 3019
  • Inregistrat: 01-September 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 03 December 2012 - 05:52 PM

Vezi postareaDinutu, la 02 December 2012 - 10:41 PM, a spus:

Haideti, baieti, videoclipul cu negrii a fost tare, recunoasteti :yahoo:



Tare, ce? Pentru mine a fost tare greu de suportat, nici eu nu l-am urmarit pana la capat, am sarit aproape de sfarsit sa vad daca se intampla si altceva. Nu-mi plac nici manelele, nici latraturile astea zise hip-hop si nici idiotii care se cred grozavi ca strica un forum.

Aceasta postare a fost editata de navigator: 03 December 2012 - 08:52 PM



0

#9 Useril este offline   AG-74-HESS 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3573
  • Inregistrat: 04-February 08
  • Gender:Male

Postat 03 December 2012 - 06:51 PM

Vezi postareaDinutu, la 02 December 2012 - 10:41 PM, a spus:

Haideti, baieti, videoclipul cu negrii a fost tare, recunoasteti :yahoo:

Pai am scris in ``scrisoarea de intentie``: o manea americana. Adica sigur nu e hip, nici hop; e chiar o manea vorbita pe buuuuze de un tzigan american pe o coloana sonora fabricata special pt filmul ``Happy Doomsday`. Nu sunt un critic muzical notoriu, dar timpanul meu full spectrum imi sugereaza ca ar fi mai mult o Mioritza Dark Epic frazata din Gorillaz.

PS. Ca am elucidat acum si originea tziganiei, concluzia finala nu se schimba cu mimic!
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro