Modelism - RHC Forum: Astazi la Pista Offroad Motorsport Racing Team - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Astazi la Pista Offroad Motorsport Racing Team Niste porci

#1 Useril este offline   Tzicul 

  • Free your mind
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2107
  • Inregistrat: 31-May 12
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 10 June 2012 - 09:14 PM

Poza spune totul. Mai ramanea sa faca si un gratar. Nu pot dacat sa sper ca nu fac parte din cei de pe aici.

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: 10062012333.jpg

Axial Yeti XL

Losi LST XXL

Kyosho Mad Force Xtra long and Xtra wide
Posted Image
0

#2 Useril este offline   Ady. 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1141
  • Inregistrat: 06-May 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 10 June 2012 - 09:38 PM

Salut, nu am nimic cu tine, dar deschizi cam multe topicuri.
0

#3 Useril este offline   Tzicul 

  • Free your mind
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2107
  • Inregistrat: 31-May 12
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 10 June 2012 - 09:54 PM

Vezi postareaAdy., la 10 June 2012 - 09:38 PM, a spus:

Salut, nu am nimic cu tine, dar deschizi cam multe topicuri.

Intr-adevar, am deschis vreo 4 topice. Unul despre heli, ca nu stiu nimic si vreau sa ma apuc, doua despre masinute, ca am doua, fiecare cu problemele ei, iar pe ultimul il consider un subiect de educatie civica, sau 7 ani de acasa, spune-i cum vrei. Sorry about that, dar imi creste tensiunea cand vad ca nesimtirea a ajuns lege la noi. Te-ai uitat vreodata in lacul de la barajul Paltinul, sa vezi cum plutesc mii de sticle de plastic? Sau duminica seara, ai vazut cum arata pajistile din zona???? Well, mie imi vine sa-i impusc pe toti nesimtitii aceia care cred ca au servitori care sa mature dupa ei. De dragul tau o sa incerc sa trec cu vederea lucrurile acestea
Axial Yeti XL

Losi LST XXL

Kyosho Mad Force Xtra long and Xtra wide
Posted Image
0

#4 Useril este offline   Uzzy 

  • MORENA DIN BELSUG!
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 951
  • Inregistrat: 15-January 12
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti - Militari
  • Interests:ai laic motosicli...

Postat 10 June 2012 - 10:04 PM

Vezi postareaTzicul, la 10 June 2012 - 09:54 PM, a spus:

Well, mie imi vine sa-i impusc pe toti nesimtitii aceia care cred ca au servitori care sa mature dupa ei.


De unde deducem ca o sa deschizi un topic si despre Airsoft! :yahoo:
Racing - Because Football, Baseball, Bowling & Golf, only require ONE BALL
-Yokomo BD7

Club
C.S.T.A. Bucuresti
M.D.T. - Militari Durango Team
0

#5 Useril este offline   ACHIMOTO 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 286
  • Inregistrat: 21-June 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-Pitesti-ROMANIA
  • Interests:All technical devices.
    Club: C.S.T.A. Bucuresti

Postat 10 June 2012 - 10:49 PM

"iar pe ultimul il consider un subiect de educatie civica, sau 7 ani de acasa, spune-i cum vrei. Sorry about that, dar imi creste tensiunea cand vad ca nesimtirea a ajuns lege la noi. Te-ai uitat vreodata in lacul de la barajul Paltinul, sa vezi cum plutesc mii de sticle de plastic? Sau duminica seara, ai vazut cum arata pajistile din zona???? Well, mie imi vine sa-i impusc pe toti nesimtitii aceia care cred ca au servitori care sa mature dupa ei.
[/quote]

Well, no offence man, insa daca faceai curat acolo ( poze atasate...) aveai mai multe bile albe din partea comunitatii RC. Cred ca daca aratam NOI ( iubitorii RC ) ca avem cei 7 ani de acasa vom putea sa-i "sensibilizam" pe cei nesimtiti ( sau poate doar needucati fara sa aiba vreo vina datorita parintilor )....
Eu unu ma resemnez cand fac curat dupa altii ( inclusiv cand adun PET-uri de bere din zona verde a blocului meu..), iar daca pot sa-i prind live le atrag atentia ca "si-au pierdut ceva pe jos".... functie de raspunsul lor au si tratamentul verbal /fizic :yahoo:

Aceasta postare a fost editata de ACHIMOTO: 10 June 2012 - 10:50 PM

I-a lucrurile asa cum vin, pentru ca te conduc exact acolo unde trebuie sa ajungi....
0

#6 Useril este offline   Diesel 

  • Diesel
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 2848
  • Inregistrat: 29-December 05
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:www.mrtclub.ro

Postat 11 June 2012 - 05:12 PM

Mda, nu poti educa pe nimeni. Dar nu-i nimc, vom mai strage putin dupa ei si sa vezi ce o sa mai planga dupa ce o sa fie inchisa si cu paznic pista, sau poate punem si taxa.
0

#7 Useril este offline   pinti2d 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 499
  • Inregistrat: 20-February 11
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti.
  • Interests:0727620967

Postat 11 June 2012 - 05:41 PM

Vezi postareaACHIMOTO, la 10 June 2012 - 10:49 PM, a spus:

Well, no offence man, insa daca faceai curat acolo ( poze atasate...) aveai mai multe bile albe din partea comunitatii RC. Cred ca daca aratam NOI ( iubitorii RC ) ca avem cei 7 ani de acasa vom putea sa-i "sensibilizam" pe cei nesimtiti ( sau poate doar needucati fara sa aiba vreo vina datorita parintilor )....
Eu unu ma resemnez cand fac curat dupa altii ( inclusiv cand adun PET-uri de bere din zona verde a blocului meu..), iar daca pot sa-i prind live le atrag atentia ca "si-au pierdut ceva pe jos".... functie de raspunsul lor au si tratamentul verbal /fizic :D


Respect, si eu ma regasesc in ceea ce zici tu. @ Tzicul, prietene sincer, nu are nimeni nimic cu tine, dar imgineaza-ti putin cum ar arata acest fotum daca toti ne-am apuca sa postam OFF topic, sa zic asa. La mine e si mai nasoala faza, am vazut-o live, BMW de jdemii de euro trecand asa, cu viteza mica si din el au sarit brusc un Pampers (folosit normal) si o punga de gunoi. Asta este, ne conformam adunam dupa ei si facand asta stim CLAR ca suntem mult mai educati decat alti.Respect. Si data viitoare posteaza o poza cu un sac plin de gunoi strans de la locul de zbor etc. Numai bine. :good: :drinks:
0

#8 Useril este offline   Tzicul 

  • Free your mind
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2107
  • Inregistrat: 31-May 12
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 June 2012 - 05:53 PM

Nu conteaza daca am strans sau nu dupa ce am facut poza. Ideea era ca poate se regasesc in poza chiar cei care au facut mizeria si sa le fie rusine. Daca cunosc acest simtamant. Ar fi dat tare bine sa postez o poza in care sa se vada un sac cu gunoi strans de mine!!!! Mai ramanea sa ma bat singur pe spate. Ma rog. Vad ca deja doi colegi de forum mi-au spus ca incep prea multe topicuri, asa ca il rog pe admin sa-l stearga pe acesta. Pana atunci il inchid eu
Toate cele bune
Axial Yeti XL

Losi LST XXL

Kyosho Mad Force Xtra long and Xtra wide
Posted Image
0

#9 Useril este offline   Tzicul 

  • Free your mind
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2107
  • Inregistrat: 31-May 12
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 29 June 2012 - 01:38 PM

Redeschid topicul pentru a intreba daca cineva a pierdut o scula la pista. Scula este Align. Mai multe detalii sa-mi dea propietarul pentru a face dovada ca este chiar a lui (culoare, tip, s.a.m.d.)
Raspuns pe PM

Aceasta postare a fost editata de Tzicul: 29 June 2012 - 01:40 PM

Axial Yeti XL

Losi LST XXL

Kyosho Mad Force Xtra long and Xtra wide
Posted Image
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro