Modelism - RHC Forum: am nevoie de filmari/fotografii din aer - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

am nevoie de filmari/fotografii din aer

#1 Useril este offline   _bucur_ 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 27
  • Inregistrat: 19-September 09
  • Location:Campina / Ploiesti / Bucuresti

Postat 10 May 2012 - 04:12 PM

salut

organizez impreuna cu niste prieteni o competitie de ciclism, pe langa ploiesti. m-ar interesa ceva oferte pentru filmari/fotografii aeriene ale competitiei, neaparat HD.

site-ul competitiei e cupa.emmeduesport.ro , pentru o idee legata de trase, distante, timp.

nu avem buget mare pentru asta - de fapt ideea mi-a venit recent, si incercam sa cream un buget pentru asta, asa ca sunt foarte interesat de raportul calitate/pret.

bucur
0

#2 Useril este offline   worms 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1345
  • Inregistrat: 20-November 06
  • Gender:Male
  • Location:Piatra Neamt

Postat 10 May 2012 - 05:09 PM

Vezi postarea_bucur_, la 10 May 2012 - 04:12 PM, a spus:

salut

organizez impreuna cu niste prieteni o competitie de ciclism, pe langa ploiesti. m-ar interesa ceva oferte pentru filmari/fotografii aeriene ale competitiei, neaparat HD.

site-ul competitiei e cupa.emmeduesport.ro , pentru o idee legata de trase, distante, timp.

nu avem buget mare pentru asta - de fapt ideea mi-a venit recent, si incercam sa cream un buget pentru asta, asa ca sunt foarte interesat de raportul calitate/pret.

bucur


calitatea e ok si pretul e negociabil , daca ai avea si mi-ul liber ce bine ar fi. alt mijloc de a comunica nu vad :blush:.
0

#3 Useril este offline   _bucur_ 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 27
  • Inregistrat: 19-September 09
  • Location:Campina / Ploiesti / Bucuresti

Postat 10 May 2012 - 05:51 PM

Vezi postareaworms, la 10 May 2012 - 05:09 PM, a spus:

calitatea e ok si pretul e negociabil , daca ai avea si mi-ul liber ce bine ar fi. alt mijloc de a comunica nu vad :blush:.


am rezolvat. ti-am dat si un pm.
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro