Modelism - RHC Forum: AEROPOWER FLY-IN 2012 - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 4 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ultima »

AEROPOWER FLY-IN 2012

#1 Useril este offline   ALLEN 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3004
  • Inregistrat: 11-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti sector 1

Postat 23 April 2012 - 10:03 AM

Din dorinta de a face din acest eveniment o traditie, Clubul AEROPOWER impreuna cu echipa DREAM TEAM invita pe toti aeromodelistii activi si simpatizanti la evenimentul RC “ AEROPOWER FLY-IN 2012”.

DATA: 22 - 24 Iunie

Cu atare, va asteptam la modelodromul privat din Adunatii Copaceni, situat la aproximativ 20 km de Bucuresti, iesirea spre Giurgiu.
Cele 2,8 Ha imprejmuite si special amenajate va ofera toate utilitatile si facilitatile activitatilor AERO-RC.
Atasat aveti regulamentul evenimentului.

Coordonate GPS:
44.26548N
26.03473E

Cum se ajunge: din Bucuresti se iese pe Soseaua Giurgiului, se trece prin Jilava, apoi 1 Decembrie. Dupa podul peste Arges, urmeaza un giratoriu unde se iese prima la dreapta, spre Mihailesti.
Se merge aproximativ 500m, apoi prima ulita la stanga (e o troita exact pe colt). Se continua drumul pana se termina casele, apoi se face dreapta tot pe camp pana o sa se vada acoperisul umbrarului.

http://www.rhcforum....ropower-fly-in/

VA ASTEPTAM CU PLACERE SA ZBURAM IMPREUNA !

PS: colegii vor veni cu completari utile.

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: PISTA.jpg

Fisiere atasate


_______________________________________________________________________________________
Alaturi de hidrogen, prostia e cea care se gaseste in cea mai mare cantitate in univers. La fel si idiotii.
_______________________________________________________________________________________
0

#2 Useril este offline   REAL DESIGN 

  • R.D.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5482
  • Inregistrat: 24-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti -

Postat 23 April 2012 - 10:23 AM

se suprapune cu : " Zilele Napoca Air 2012 in perioada 21 - 24 iunie 2012 pe aerodromul Traian Darjan din Dezmir." ?
P.S.

Nu pentru mine .. poate intereseaza alti colegi !

Aceasta postare a fost editata de REAL DESIGN: 23 April 2012 - 10:26 AM

Warn Warn Warn Warn Warn Warn .. for ever !
0

#3 Useril este offline   Maverick 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 719
  • Inregistrat: 10-October 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 23 April 2012 - 10:43 AM

Bestial :yahoo:
Numai pe 30 iunie sa nu fie ca va sparg.. :mellow:
Both optimists and pessimists contribute to our society. The optimist invented the airplane and the pessimist the parachute. ~Gil Stern

If you can't fix it with a hammer you have an electrical problem.
0

#4 Useril este offline   shogi 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 2753
  • Inregistrat: 08-March 06
  • Gender:Male
  • Location:Ploiest,Bucuresti
  • Interests:pussy

Postat 23 April 2012 - 12:20 PM

Ba daca n-am dizertatia vin, mi-e un pic dor de voi asa...Spor !
0

#5 Useril este offline   old-boy 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 885
  • Inregistrat: 13-June 03
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 23 April 2012 - 08:34 PM

Inainte de '89 deplasarile erau mai dificile.... era nevoie de invoire de la servici, daca plecai in strainatate aveai nevoie de viza..... si atunci ca spiritul de competitie sa nu moara ce faceau modelisti?...... 2 sau mai multe cluburi se intelegeau in scris (prin scrisori trimise prin posta caci internetul nu era) sa faca concurs prin corespondenta. In data x incepand cu ora Y fiecare pe terenul sau dupa reguli bine stabilite concura, la finele concursului tot in scris, punea fiecare cate o scrisoare la posta care celalalt destinatar si atfel se centralizau rezultatele, dupa o saptamana CLUBUL ORGANIZATOR AL COMPETITIEI trimitea diplome si medalii.
Acum e CRIZA mai dificil cu deplasarile, care dintre noi este ORGANIZATORUL?. :D
Tot mai bine pe picioare cand te sprijini pe pamant
0

#6 Useril este offline   flypol 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 4092
  • Inregistrat: 01-January 09
  • Gender:Male
  • Location:Brasov

Postat 24 April 2012 - 07:28 AM

Flypol prezent! Contati pe 200 mici si ....normal, 2 "balerce" de 1 lit Jack Daniel's.Modele noi: Cessna de 3m -maiden fly .
Voodoo de vreme buna si sa aveti succes!
Bine ca zboara si....insectele !
0

#7 Useril este offline   REAL DESIGN 

  • R.D.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5482
  • Inregistrat: 24-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti -

Postat 24 April 2012 - 07:29 AM

Vezi postareaflypol, la 24 April 2012 - 07:28 AM, a spus:

Flypol prezent! Contati pe 200 mici si ....normal, 2 "balerce" de 1 lit Jack Daniel's.Modele noi: Cessna de 3m -maiden fly .
Voodoo de vreme buna si sa aveti succes!


O rugaminte .... daca este loc , poate aduceti si ESM-ul sa il vedem si noi ca ne bate un dor de warbird-uri ... !
Warn Warn Warn Warn Warn Warn .. for ever !
0

#8 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 24 April 2012 - 05:04 PM

Vezi postareaflypol, la 24 April 2012 - 07:28 AM, a spus:

Flypol prezent! Contati pe 200 mici si ....normal, 2 "balerce" de 1 lit Jack Daniel's.Modele noi: Cessna de 3m -maiden fly .
Voodoo de vreme buna si sa aveti succes!



Sa inteleg ca ti-a placut data trecuta ? ...mai ales ca nu ti-am mai rupt nimic :drinks:
DT
0

#9 Useril este offline   flypol 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 4092
  • Inregistrat: 01-January 09
  • Gender:Male
  • Location:Brasov

Postat 02 May 2012 - 09:07 AM

@ZOD.Cum naiba sa nu-mi placa!Chestia cu kite-ul nu a fost motiv de suparare(sa amintim replica:"pe voi va iubesc oricum").Trec anii iubitilor!Ce vremuri,ce oameni faini!
@REAL DESIGN .Da,Nea Gigi,vine si Hurricanul de la ESM.
Cred organizatorii ca e bine sa taiem doi iezi pentru celebra "Tocanitza de capritza" facuta la foc de seara cu "mamaligutza",
toate jertfite pentru "voodoo de bine pentru aeromodelismul romanesc" ?Exista prin imprejurimi un ceaun mare(30-40 lit) ?
RETETAR: carne de capra tanara(de fapt tzap) 20 kg FARA CARTOFI !
ceapa alba mare iute 4 kg FARA CARTOFI !
coaste de purcel afumate 4 kg FARA CARTOFI !
ardei rosii mari 3 kg
ulei 3 lit
mixtura de foc: ardei Gyuri/cimbru/patrunjel verde
sare
set secret de condimente din secuime
mamaliga bine legata 4-5 kg
Salata simpla din rosii dulci garnisite cu branza proaspata framantata de la Covasna!
Abureala aia draguta cu" MasterChef" va fi de domeniul trecutului.
Gasim prin imprejurimi,dama bine,tinerica si zglobie,priceputa s-o faca de ....oaie(pardon ,capra) ? Nu de....ca anii tineri au cam trecut ;macar sa mestece mamaliga!
Ca sa avem timp de "chefie" trebuie cineva sa-mi zboare modelele!
Bine ca zboara si....insectele !
0

#10 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 02 May 2012 - 09:37 AM

Atunci e bine.

Mi-as dori sa incerce intalnirea de la bucuresti mai multa lume. Suntem in continuare in cu eticheta pe noi "aia cu avioane mari si fitzosi", totusi nu stiu cum se face ca cine trece pe la noi nu mai pleaca :blink: . Sper ca pe masura ce trece timpul si intalnirea devine o aparitie constanta in calendarul modelistic , aeromodelistii care isi doresc mai mult zbor mai multe avioane si sigurata la terenul de zbor sa inceapa sa apara si la intalnirea asta.

Anul trecut a fost multa lume si pentru o prima intalnire eu zic ca numarul participantilor a depasit asteptarile noastre.

Anul asta nu o sa ne mai deranjeze praful de sub umbrar si am invatat multe din experienta intalnirii de anul trecut asa ca anul asta o sa fie si mai bine si mai frumos.

Inca odata va asteptam cu mic cu mare cu spume, lemne, compozite sau orice oratanie care zboara sa impartasiti live experientele voastre sa invatam unii de la altii si sa ne bucuram de hobby-ul nostru extraordinar.
DT
0

#11 Useril este offline   Mihai_supy 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5144
  • Inregistrat: 16-December 10
  • Gender:Male

Postat 02 May 2012 - 12:11 PM

Daca acceptati un modelist incepator....ca mine..o sa vin cu Dancerii mei. Am citit regulamentul si se pare ca acolo se zboara mai ordonat.
Intrebare - loc de campare..din cate am citit este, dar alte conditii?...apa cucrenta, un grup sanitar?...adica mai iau si nevasta sau nu? Curent cred ca avem, daca nu...se gasesc doritori sa impinga masinile a treia zi dimineata?.
0

#12 Useril este offline   Flying Kettle 

  • Adevaratul ceaun zburator!
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2498
  • Inregistrat: 17-December 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 02 May 2012 - 12:14 PM

Anul trecut am avut dus cu apa calda/apa rece; curent pe saturate, iti trebuie eventual un triplu-

buda este, ok.

daca vrei sa iti iei nevasta e ok, se va intretine cu alte neveste; daca nu, poti sa spui ca nu vin fete acolo; noi nu te dam de gol.
Nu mancati de pe jos! Dauneaza grav sanatatii !

Dragi bikeri, ingrijiti-va sanatatea! Cineva are nevoie de organele voastre.
0

#13 Useril este offline   Mihai_supy 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5144
  • Inregistrat: 16-December 10
  • Gender:Male

Postat 02 May 2012 - 12:54 PM

Dupa trei zile la Rapa..nu cred ca o mai pacalesc. asa ca, daca toate-s bune, venim cativa si de la Buzau. Vedem noi cati. Eu unul sper sa vin. Daca ne primiti bineinteles...
0

#14 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 02 May 2012 - 01:17 PM

Vezi postareaMihai_supy, la 02 May 2012 - 12:11 PM, a spus:

Daca acceptati un modelist incepator....ca mine..o sa vin cu Dancerii mei. Am citit regulamentul si se pare ca acolo se zboara mai ordonat.
Intrebare - loc de campare..din cate am citit este, dar alte conditii?...apa cucrenta, un grup sanitar?...adica mai iau si nevasta sau nu? Curent cred ca avem, daca nu...se gasesc doritori sa impinga masinile a treia zi dimineata?.



Avem de toate si esti binevenit la fel ca toti modelistii indiferent de nivelul lor. E o experienta unica pe care eu nu as rata-o.


sunt 2 WC-uri ca la tara nu e Ritz dar sunt ok (cu toate ca zic eu ca capacele sunt overkilll :drinks:)))))) ), avem apa limpede din putz de la 30 m pentru spalat si apa de baut sper sa fie ca anu trecut ..au fost 2-3 lazi frigorifice cu apa la discretie de la Zizin , nocturna ca sa ne vedem intre noi noaptea si daca te tine si un zbor de noapte in fata umbrarului.

In principiu la zbor se face coada indiferent de marime. Daca va intelegeti sa zburati 1-2-3 in acelasi timp nu se supara nimeni dar e pe banii vostrii ( Alex si Camil zboara in acelasi timp mereu :) vezi pozele cu dubla de la jurnalul de zbor ) . Exista destul loc si pentru cei ce vor sa se dea cu avioanele mici incet incet dar nu cred ca avem timp sa amenajam o a doua pista. Daca nu ocupa loc mult exista langa umbrar o zona destul de mare daca nu va simtiti confortabil pe pista mare sau nu mai aveti rabdare sa va vina randul. Atata timp cat nu intersectati pista de zbor si mentineti o traiectorie de zbor care sa nu interfereze cu cei care evolueaza pe pista mare totul e in regula. Nu exagerati cu optiunea asta pentru ca totusi trebuie sa fie un pic de ordine.

Singurele momente in care va fi blocata pista sunt cele in care se vor face demonstratii anuntate (probabil 2-3 pe zi maxim 10 minute fiecare) si daca cumva vom mai avea motodelta pe acolo. Trebuie sa avem si zboruri din astea pentru vizitatorii mai putin avizati ca sa vada si ei evolutiile la maxim ale lui Florin sau Andrei sau la heli Serban poate Cristi sau cine se mai baga. E pacat sa nu ne bucuram si noi de talentele lor.

Nu cred ca anul asta o sa mai avem Mic.Ro acolo deoarece pare ca a dat faliment dar la 2 minute de mers cu masina avem benzinarie cu de toate .

Bogdan e o observatie buna. Luati-va triple , prelungitoare la voi ca o sa va bateti pe prize. Sunt 5-6 prize de curent de 220 si sigur nu ajung.


Pentru orice alta intrebare iti stam la dispoztie ori eu ori Allen sau oricare din baietii de la Adunatii Copaceni . Lista celor care muncesc si ingrijesc terenul de acolo e destul de mare se stiu ei nu ii insiram acum.

Bafta si va asteptam pe toti.
DT
0

#15 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 02 May 2012 - 01:22 PM

PS : Ca de obicei vom avea camere live pe net asa ca poti sa o lasi acasa ca se uita pe net la tine.
DT
0

#16 Useril este offline   Maverick 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 719
  • Inregistrat: 10-October 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 04 May 2012 - 12:23 PM

Vezi postareaZOD, la 02 May 2012 - 09:37 AM, a spus:

Mi-as dori sa incerce intalnirea de la bucuresti mai multa lume. Suntem in continuare in cu eticheta pe noi "aia cu avioane mari si fitzosi"


Anul asta eu vin doar cu:
  • 1-2 tiriplici din spuma
  • 1 bucata aripa dotata cu n-spe feluri de led-uri, ca zborul de noapte e obligatoriu si motzu si zozo m-au virusat rau de tot
  • mult chef de stat la povesti, ca in fond asta e tot farmecul intalnirilor


Eh, de fitze sau nu?
O sa mor de rusine ca n-am avion de 7m cu motor pe carbit de 1000000000 cmc :clapping:)

Nu uitati ca de zburat poti sa zbori oriunde, dar numai la intalniri poti sta la o poveste cu un amic apropiat din celalalt capat de tara, la o bere si un mic
Both optimists and pessimists contribute to our society. The optimist invented the airplane and the pessimist the parachute. ~Gil Stern

If you can't fix it with a hammer you have an electrical problem.
0

#17 Useril este offline   ALLEN 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3004
  • Inregistrat: 11-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti sector 1

Postat 07 May 2012 - 11:48 AM

toata lumea este bine-venita. nu conteaza cu ce zboara, nu asta este important. noi va asteptam cu drag pe toti.

imi pare tare rau ca s-a suprapus cu evenimentul Napoca Air 2012, a fost o lipsa de comunicare, dar pe viitor nu se va mai intampla.
Pt cei de la Cluj: facem o transmisie live incrucisata???
_______________________________________________________________________________________
Alaturi de hidrogen, prostia e cea care se gaseste in cea mai mare cantitate in univers. La fel si idiotii.
_______________________________________________________________________________________
0

#18 Useril este offline   Mihai_supy 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 5144
  • Inregistrat: 16-December 10
  • Gender:Male

Postat 07 May 2012 - 11:56 AM

Vezi postareaMaverick, la 04 May 2012 - 12:23 PM, a spus:


Nu uitati ca de zburat poti sa zbori oriunde, dar numai la intalniri poti sta la o poveste cu un amic apropiat din celalalt capat de tara, la o bere si un mic




nici nu cred ca se putea scrie mai bine de atat!!!...
0

#19 Useril este offline   ALLEN 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3004
  • Inregistrat: 11-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti sector 1

Postat 09 May 2012 - 11:11 AM

si ca treaba sa fie treaba, gata si posterul oficial!

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: posm 2012_.jpg

_______________________________________________________________________________________
Alaturi de hidrogen, prostia e cea care se gaseste in cea mai mare cantitate in univers. La fel si idiotii.
_______________________________________________________________________________________
0

#20 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 05 June 2012 - 02:10 PM

A mai ramas putin timp pana la intalnire . V-ati pregatit ?
DT
0

#21 Useril este offline   adyc 

  • Fly-Free DreamTeam
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 764
  • Inregistrat: 02-November 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 05 June 2012 - 10:34 PM

Eu da, voi?
0

#22 Useril este offline   ALLEN 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3004
  • Inregistrat: 11-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti sector 1

Postat 06 June 2012 - 07:57 AM

eu is gata.... restul???

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: alba 2012 077.JPG

_______________________________________________________________________________________
Alaturi de hidrogen, prostia e cea care se gaseste in cea mai mare cantitate in univers. La fel si idiotii.
_______________________________________________________________________________________
0

#23 Useril este offline   dululutu 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1476
  • Inregistrat: 14-July 09
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 12 June 2012 - 01:15 PM

Piacineta mai este functionala? Ca tare buna a fost anul trecut
0

#24 Useril este offline   Maverick 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 719
  • Inregistrat: 10-October 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 12 June 2012 - 01:40 PM

Vezi postareaALLEN, la 06 June 2012 - 07:57 AM, a spus:

eu is gata.... restul???


Si eu..

http://fwp.s3host.co.uk/images/4/medium/4-AAAA-EF3GQD-6NGBEN-F6BGK3-RDGD2B-RJ676K-BB2974.jpg
Both optimists and pessimists contribute to our society. The optimist invented the airplane and the pessimist the parachute. ~Gil Stern

If you can't fix it with a hammer you have an electrical problem.
0

#25 Useril este offline   Flying Kettle 

  • Adevaratul ceaun zburator!
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2498
  • Inregistrat: 17-December 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 12 June 2012 - 02:33 PM

Vezi postareadululutu, la 12 June 2012 - 01:15 PM, a spus:

Piacineta mai este functionala? Ca tare buna a fost anul trecut


Cine??? :hi:
Nu mancati de pe jos! Dauneaza grav sanatatii !

Dragi bikeri, ingrijiti-va sanatatea! Cineva are nevoie de organele voastre.
0

#26 Useril este offline   CamilBM 

  • ex BIGfoot
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1013
  • Inregistrat: 02-April 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:UAV/F3A/JET/3D/1:1

Postat 12 June 2012 - 02:41 PM

Cred ca a vrut sa zica piscina. Maine o vom umfla sa vedeam daca mai e reparabila.
Fly to live
Live to fly

Futaba 8FGS, HK 6CH, EM Yak 54 2.2m TGY50, Miss Wind S 50E, Swallow 90 RCGF20, Sukhoi S29 50E V2, TG L-39 EDF90, FG L-39 EDF70, Click, Click C, Sultimate, Elipsia, Bicut V1, Quad 50cm, Radina DLG Stignas, , Heli 450 V2, Funjet.
0

#27 Useril este offline   dululutu 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1476
  • Inregistrat: 14-July 09
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti

Postat 12 June 2012 - 06:59 PM

:D

Vezi postareaCamilBM, la 12 June 2012 - 02:41 PM, a spus:

Cred ca a vrut sa zica piscina. Maine o vom umfla sa vedeam daca mai e reparabila.

0

#28 Useril este offline   ALLEN 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3004
  • Inregistrat: 11-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti sector 1

Postat 12 June 2012 - 09:01 PM

pic, pic, pic...
_______________________________________________________________________________________
Alaturi de hidrogen, prostia e cea care se gaseste in cea mai mare cantitate in univers. La fel si idiotii.
_______________________________________________________________________________________
0

#29 Useril este offline   MLGore 

  • Dream Team Forever
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2332
  • Inregistrat: 08-March 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 13 June 2012 - 01:21 PM

Din pacate piscina e dauna totala. Au ros soarecii din ea. In compensatie oferim dusuri reci sau calde, dupa gust si cismea langa umbrar. Bonus: bataie cu apa! Asa ca aduceti pistoale, elefantei sau bidoane de sampon (sau de ulei).
Modelism = 10% zbor + 90% lipici
Cand o zbura A.R.C.A.! © 2010 All rights reserved.
0

#30 Useril este offline   ALLEN 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3004
  • Inregistrat: 11-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti sector 1

Postat 13 June 2012 - 04:30 PM

breeee, ulei aduc, da ce blonda ma unge pe spate???? da una veritabila, ca aia de o stim noi cu peruca si genunchiere.... mai bine lipsa
_______________________________________________________________________________________
Alaturi de hidrogen, prostia e cea care se gaseste in cea mai mare cantitate in univers. La fel si idiotii.
_______________________________________________________________________________________
0

Arata acest topic


  • 4 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ultima »

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro