Modelism - RHC Forum: Incepator - anumite nelamuriri & sfaturi - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Incepator - anumite nelamuriri & sfaturi

#1 Useril este offline   klaussn 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 06-December 11

Postat 07 December 2011 - 11:06 AM

Buna tuturor, sunt nou pe acest forum, si as dori sa va salut pe toti de aici.
Am urmarit multe creatii realizate de voi, si sincer, vreau si eu sa fac asa ceva. Desigur, ca si un incepator, voi avea multe intrebari acum cat si pe percurs, deoarece sunt o gramada de invatat, dupa cum voi bine stiti. Eu personal m-as apuca de blindate, mai exact tancuri (statice). Prin magazine online, mai interesant am gasit pe Revell, dar mai sunt cateva, acolo macar imi spune exact ce culori as putea folosi pt fiecare macheta. Inainte de toate, vreau sa cumpar ''sculele'' necesare, cum ar fi pensule, vopsele pt macheta de care ma voi apuca, de aceea as dori o recomandare din partea voastra, dar vreau ceva care sa imi iasa frumos, si de aceea am postat si la tehnica, deoarece am vazut rugina si toate acele detalii pe care eu habar nu am cum le punem pe macheta, si asta ma cam intereseaza, deoarece vreau sa imi iasa ceva frumos, cu detalii la maxim, si nu ceva banal, ca o jucarie. Stiti voi, sa para si ''metalizat''. Ceva sfaturi pentru un incepator? Cam ce imi trebuie strictul necesar, deoarece nici nu dispun de multi bani, cum ar fi pensule, o macheta de inceput dar care la final sa fie ceva frumos, vopsele, etc.

Multumesc mult si am incredere ca ma veti ajuta cu sfaturi !
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro