Modelism - RHC Forum: Carte, IAR 80 & IAR 81-Fuselaj, Sisteme & Echipament de Radu B - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Carte, IAR 80 & IAR 81-Fuselaj, Sisteme & Echipament de Radu B O aparitie spectaculoasa ce merita mentionata macar!

#1 Useril este offline   hobbytools 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Firme
  • Postari: 157
  • Inregistrat: 17-October 11
  • Gender:Male
  • Location:Sibiu
  • Interests:scule si unelte, modelism, actorie, sah, nationalism

Postat 06 November 2011 - 10:31 PM

Stimati Domni,

Va aduc in atentie apartitia interesanta a cartii domnului Radu Brinzan de la RB Production, o carte ce face cinste istoriei industriei aeronautice romanesti.

Planuim ca la primul import de la RB Production sa includem cateva exemplare pentru piata interna.

Puteti comanda deja o astfel de carte pe magazinul nostru

http://www.hobbytool...adu-p-1863.html

Ma gandesc chiar la un concurs in care premiul sa fie aceasta carte si respectiv produse de la RB Production.

Doresc sa va intreb daca este interesant un astfel de concurs in care concurentii sa-si prezinte operele si acestea sa fie votate si arbitrate de cei cu experienta si cred ca si Domnul Branzan care are suficienta experienta ar dorii sa participe si sa evalueze lucrarile. (sper eu, nu am discutat inca cu dansul o astfel de participare!!!!)

La concurs nu vor participa decat machetele de IAR 83 costruite in acest an.

O schita succinta a unui astfel de concurs asa cum il vad eu.

Nu am experienta unui astfel de concurs astfel ca sunt interesat de parerile dumneavoastra si am mare nevoie de ele!

Sper ca am adus in discutie un subiect interesant si ca pasionatii IAR-ului sa gaseasca utile informatia din carte.

Cu respect,
Georgian Cimpoeru

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: IAR-Cover1.jpg
  • Imagine atasata: IAR-031.jpg
  • Imagine atasata: IAR-061.jpg

www.hobbytools.ro
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1


Raspuns rapid

  

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro