Modelism - RHC Forum: TAMIYA - Clopotaru Daniel, ATENTIE! - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

TAMIYA - Clopotaru Daniel, ATENTIE! Tepar pentru 100 de roni...

#1 Useril este offline   serbi 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 2
  • Inregistrat: 01-October 13

Postat 02 October 2013 - 06:17 PM

Rog moderatorilor acestui forum sa baneze contul domnului TAMIYA pe numele sau adevarat Clopotaru Daniel.
Acest individ si-a patat mainile pentru un rahat de 110 de roni dupa ce mi-a vandut un incarcator clona imax b6ac, este vorba despre incarcatorul din acest topic http://www.rhcforum....ator-imax-b6ac/ pe care el chiar la inceput ca nu ii mai mergea, dupa ce a vazut ca intradevar nu se mai poate repara, a pus un anunt pe tocmai.ro si mercador cum ca incarcatorul nu ar avea nici un fel de probleme si este ca nou, aici aveti linkul de pe tocmai.ro: http://www.tocmai.ro...c-11774856.html , de pe mercador a disparut deja.
Bineinteles ca dupa ce am ridicat coletul si dadea eroarea cu reverse polarity l-am sunat, dar nici vorba sa mai raspunda, toate astea pt 110 ron?
Va rog sa inchideti contul acestui individ, sa nu aveti si voi parte de tepele unor oameni care nu au nici o frica de Dumnezeu.
0

#2 Useril este offline   soarece 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2860
  • Inregistrat: 03-January 13
  • Gender:Male

Postat 02 October 2013 - 09:02 PM

crezi ca-l opreste ceva sa-si faca alt cont ? noi sa fim sanatosi man,orice padure are uscaturi si asa o sa fie mereu,pacat de ceea ce se intampla....
initial a avut anunt aici unde spunea ca are o mica problema cu el.....
Ma-ncalt cu tenesii pe dos,am un tricou nike patat de gaura,in cap palarie de paie si pe ochi rayban replica iar pe cheia de la logan scrie renault!
citat : "nu te pune cu prostul...te va trage la nivelul lui si te va bate cu experienta !"
alta culeasa din popor :
"I: De ce-si linge cainele plwa?
R: Pen`ca poate."
0

#3 Useril este offline   serbi 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 2
  • Inregistrat: 01-October 13

Postat 02 October 2013 - 09:27 PM

Da stiu, eu iti dai seama ca deabea dupa ce am primit "pachetelul" am vazut topicul lui, dar este trist ca am ajuns sa facem asa ceva pentru un rahat de 100 de lei, asta este mergem inainte...
0

#4 Useril este offline   soarece 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2860
  • Inregistrat: 03-January 13
  • Gender:Male

Postat 02 October 2013 - 10:40 PM

tu sa fii sanatos.....ca orice cumparator online spun ca si eu mi-am luat-o dar nu de aici,de pe okazii....si am luat si negativ,tot eu......asta e,am zis asa :sa-si ia pastile de banii aia :lol: :lol: :lol:
Ma-ncalt cu tenesii pe dos,am un tricou nike patat de gaura,in cap palarie de paie si pe ochi rayban replica iar pe cheia de la logan scrie renault!
citat : "nu te pune cu prostul...te va trage la nivelul lui si te va bate cu experienta !"
alta culeasa din popor :
"I: De ce-si linge cainele plwa?
R: Pen`ca poate."
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro