Modelism - RHC Forum: Vand Colectie Mari Corabii - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Vand Colectie Mari Corabii

#1 Useril este offline   galion 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 16-June 11

Postat 17 June 2011 - 08:41 AM

Vand colectie Mari Corabii(De Agostini)- Galionul Sf.I.Botezatorul Nr. 1-18 + biblioraft cu toate revistele + glosarul cu toate revistele de instrctiuni.Galionul este construit de catre mine pana la nr.14 inclusiv.Vand colectia pentru ca nu am timp sa ma ocup de ea.Pret.200 Ron.Alte detalii la nr de tel. 0766715754.
0

#2 Useril este offline   crvoicu 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 19-September 11

Postat 20 September 2011 - 01:00 PM

Vand colectie Mari Corabii(De Agostini)- Galionul Sf.I.Botezatorul Nr. 1-33 + biblioraft cu toate revistele + glosarul cu toate revistele de instrutiuni.Galionul nu este construit deloc.Vand colectia pentru ca nu am timp sa ma ocup de ea.Pret mult mai mic ca la chiosc, doar colectia completa, Bucuresti.Alte detalii la nr de tel. 0744361301
0

#3 Useril este offline   RADUNINI 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 107
  • Inregistrat: 01-December 09
  • Gender:Male
  • Location:New York
  • Interests:club, discussion

Postat 02 October 2011 - 07:52 PM

Vand colectiea Mari Corabii(De Agostini)- Galionul Sf.I.Botezatorul de la nr.1 la zi + biblioraft cu toate revistele + glosarul cu toate revistele de instrutiuni. Galionul nu este construit deloc.Vand colectia pentru ca am inceput un alt proiect. Pret 14 RON negociabil / numar de revista . Se vinde doar colectia completa. Revistele sunt sigilate.
Pentru detalii tel. 0749.078.024 Radu
0

#4 Useril este offline   PRF 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 3
  • Inregistrat: 12-June 10
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 December 2012 - 09:37 AM

Vand colectia "MARI CORABII" de la De Agostini (Galionul Sf. I. Botezatorul). Am toate numerele pana in prezent (97) si le voi achizitiona in continuare. Sunt sigilate si intacte. Pretul este de 15 lei/nr. daca sunteti interesati ma puteti contacta la 0760 315 083.
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro