Modelism - RHC Forum: Oameni care se pricep la heli - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Oameni care se pricep la heli oameni care se pricep si locuri de zbor in Bucuresti

#1 Useril este offline   costy_me 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 560
  • Inregistrat: 10-December 06
  • Gender:Male
  • Location:Targoviste

Postat 30 April 2011 - 08:16 PM

Salutare tuturor! Sunt din Targoviste si de mult timp imi doresc sa ajung in Bucuresti intr-un week-end sa vad si eu ce zboara omenii pasionati de heli si sa culeg si eu niste sfaturi de care am mare nevoie,cum pe aici pe la Targoviste nu cunosc pe nimeni care sa se ocupe cu asa ceva. Problema e ca nu stiu exact pe unde vin locatiile respective si nu cunosc decat o persoana in Bucuresti care zboara heli.As avea nevoie sa intru in contact preferabil telefonic cu cineva pasionat,care frecventeaza aceste locuri de zbor si care sa-mi faca si mie introducerea prin aceste locuri si cu alte persoane,ca un fel de gid,daca pot sa zic asa,ca alta data sa stiu unde sa merg si cu cine sa vorbesc.M-as bucura daca se ofera cineva.
Numai bine!
V977
T-rex 450 se
hitec optic 6 sport
0

#2 Useril este offline   costy_me 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 560
  • Inregistrat: 10-December 06
  • Gender:Male
  • Location:Targoviste

Postat 25 May 2011 - 09:55 PM

Vezi postareacosty_me, la 30 April 2011 - 08:16 PM, a spus:

Salutare tuturor! Sunt din Targoviste si de mult timp imi doresc sa ajung in Bucuresti intr-un week-end sa vad si eu ce zboara omenii pasionati de heli si sa culeg si eu niste sfaturi de care am mare nevoie,cum pe aici pe la Targoviste nu cunosc pe nimeni care sa se ocupe cu asa ceva. Problema e ca nu stiu exact pe unde vin locatiile respective si nu cunosc decat o persoana in Bucuresti care zboara heli.As avea nevoie sa intru in contact preferabil telefonic cu cineva pasionat,care frecventeaza aceste locuri de zbor si care sa-mi faca si mie introducerea prin aceste locuri si cu alte persoane,ca un fel de gid,daca pot sa zic asa,ca alta data sa stiu unde sa merg si cu cine sa vorbesc.M-as bucura daca se ofera cineva.
Numai bine!


multumesc pt. raspunsuri,rog moderatorul sa stearga topicul.
V977
T-rex 450 se
hitec optic 6 sport
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro