Modelism - RHC Forum: ce harb iau cu 2mii cinci sute de euroi - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

ce harb iau cu 2mii cinci sute de euroi habar nu am de masini da-mi trebe masina

#1 Useril este offline   Mamutel 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 700
  • Inregistrat: 18-March 04
  • Gender:Male

Postat 17 November 2004 - 11:17 AM

deci ce dreak sa iau de banii aia ca tre sa-mi iau masina ca nu se mai poate.... fara! si la ce sa ma uit cand o iau!

Aceasta postare a fost editata de Mamutel: 17 November 2004 - 11:18 AM

0

#2 Useril este offline   Big 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 30-May 02

Postat 17 November 2004 - 11:39 AM

In banii astia te coafez io cu un motodelta! Da' fara motor. Gasim si motor, cu reductor, toba si elice pt inca vrea 1600 euroi.

masina de mers pe jos io am doo:
Un Opel Astra 1.6 benzina, care imi place ca e caravan si imi incap toate alea in el.
Si mai am un ATV Black Forest, cu care haladuiesc prin paduri si prin oras ca e agil, si papa mai putin decat Astra (care nici ea nu e gurmanda saraca).

Cu 2500 nu prea iei astra caravan dar un Huchback sau un Vectra de prin 92-93 gasesti. Au ca avantaje raportul pret/calitate, piesele ieftine si ca nu papa ca disperatele. Daca e sa le cauti sub fusta vezi sa nu aiba rugina mascata la aripile din spate (boala opel), si sa nu scoata gaze pe la distributie (ev joja de ulei). Adica elementara chestiune a masinilor de toata ziua!

Biiig.
FROGS CAN FLY!
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro