Modelism - RHC Forum: muskyyy - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

muskyyy Tepar

#1 Useril este offline   Alex-T 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 556
  • Inregistrat: 28-July 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 22 September 2010 - 11:53 AM

Total neserios, nu mai raspunde la telefon, nu mai da niciun semn ! A ramas ca trebuie sa-mi dea 200RON pe niste pack-uri si incarcatoare Ansmann si un amplificator de chitara care i l-am dat se presupune ''la reparat''. Tipu m-a luat cu: aaa ca eu sunt de incredere, daca vrei poti sa ma si fraieresti la bani...NU RECOMAND !
0

#2 Useril este offline   icepatoru' 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 304
  • Inregistrat: 15-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 22 September 2010 - 12:14 PM

Cam asa este nici mie nu imi mai raspunde la telefon. trebuie sa mai imi dea niste piese . poate este plecat mai astept un pic in privinta feed-back-ului. dar vad ca mai intra pe forum vazut pe data de 20 09 dupa cum spune la profil.

Aceasta postare a fost editata de icepatoru': 22 September 2010 - 12:15 PM

0

#3 Useril este offline   amd 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 731
  • Inregistrat: 25-March 08

Postat 22 September 2010 - 02:18 PM

am cumparat de la el niste leduri, cu chiu cu vai pt ca raspundea la telefon din joi mai apoi, urma sa mai imi vanda si alte leduri pe care nu le-a avut atunci la el, dar acum chiar nu mai raspunde la telefon

neserios, macar putea sa raspunda si sa zica: frate nu mai am sau nu vreau sa iti mai dau si gata, macar stiam o treaba

mai cunosc inca o persoana de pe forum care nu are cuvinte de lauda pt el

asta e, din pacate mai sunt si neseriosi pe acest forum
0

#4 Useril este offline   muskyyy 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 86
  • Inregistrat: 30-January 10
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Interests:electronica, ciclism

Postat 23 September 2010 - 07:08 PM

in primul rand invatati ce inseamna feedback si u si alex T cu care am vorbit la telefon si am clarificat .in al 2-lea rand u cumparai de la mine ,mi ai platit ce ai luat nu mi ai platit in avans si ti am dat tezeapa.Daca suni si nu ti rapunde nimeni sau nu revine cu un telefon poate se intampla ceva , poate ai sunat pe tel de firma si acea pers nu mai lucreaza acolo, SAU poate sunteti prea mici si aveti prea puntine griji ca sa va dati seama ( tu si alex T).


AVAND IN VEDERE ACESTE LUCRURI MA VOI RETRAGE DE PE RHC .NU ACCEPT SA MI COMENTEZE COMPORTAMENTUL UN PUSTAN .

CAT DESPRE AMENINTARILE LUI ALEX-T POT SPUNE CA NU LE VOI LUA IN SERIOS PT A NU DEGENERA .
TROPHY
MINI LOSI
Jamara Ripper
Asociated TC4
0

#5 Useril este offline   amd 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 731
  • Inregistrat: 25-March 08

Postat 24 September 2010 - 08:46 PM

omule, eu nu am spus despre tine ca esti tepar, dar neserios da, pt ca una vorbesti si alta faci

in al doilea rand, am sunat si pe telefonul pe care mi l-ai dat chiar tu ca fiind personal si pe cel care mi-ai spus ca este de serviciu, si nu a raspuns nimeni intr-un final

in al treilea rand, sustin faptul ca nu ti-am dat nici un ban avans, dar ti-am dat un motoras de inchidere pt masina, asa degeaba din dorinta de a te ajuta, de a face un bine, crezand ca esti un om de incredere si chiar meriti tot respectul

multa bafta pe viitor
0

#6 Useril este offline   Alex-T 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 556
  • Inregistrat: 28-July 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 01 October 2010 - 04:35 PM

Vezi postareamuskyyy, la Sep 23 2010, 08:08 PM, a spus:

in primul rand invatati ce inseamna feedback si u si alex T cu care am vorbit la telefon si am clarificat .in al 2-lea rand u cumparai de la mine ,mi ai platit ce ai luat nu mi ai platit in avans si ti am dat tezeapa.Daca suni si nu ti rapunde nimeni sau nu revine cu un telefon poate se intampla ceva , poate ai sunat pe tel de firma si acea pers nu mai lucreaza acolo, SAU poate sunteti prea mici si aveti prea puntine griji ca sa va dati seama ( tu si alex T).


AVAND IN VEDERE ACESTE LUCRURI MA VOI RETRAGE DE PE RHC .NU ACCEPT SA MI COMENTEZE COMPORTAMENTUL UN PUSTAN .

CAT DESPRE AMENINTARILE LUI ALEX-T POT SPUNE CA NU LE VOI LUA IN SERIOS PT A NU DEGENERA .


Eu cred ca tu ar trebui sa inveti ce inseamna feedback ma ! Ai clarificat de te-ai rupt cu mine, a ramas sa ne vedem sambata si tu pauza, n-ai aparut. Faci faze dastea pentru 3 milioane frate, n-ai ce manca sa mor de te mint. Sunt eu un pustan si nu am nicio grija ca eu o duc bine ( nu ca tine ) si nu iti comentez comportamentul de tepar ci doar spun adevarul ca sa stie tot RHC-ul sa NU cumpere nimic de la tine sau sa-ti vanda ceva !!! A si ca sa nu uit, poate ca sunt eu un pustan, dar sa stii ca tata iti rupe capul daca te prinde ca stie de ''afacerea'' noastra !

CU ASTA INCHEI DISCUTIA, LAS SI PE ALTII SA POVESTEASCA INTAMPLARILE LOR CU ACEST USER !

Aceasta postare a fost editata de Alex-T: 01 October 2010 - 04:38 PM

0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro