Modelism - RHC Forum: FEEDBACK CLIENTI AUTORC - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 3 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3

FEEDBACK CLIENTI AUTORC Propuneri, pareri, sfaturi!

#1 Useril este offline   Buggy-man 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 1804
  • Inregistrat: 02-December 02

Postat 14 July 2010 - 02:52 PM

Am initiat acest topic cu scopul de a fi in contact direct cu necesitatile si parerile modelistilor.
Daca aveti propuneri cu privire la anumite produse ce ar trebui comercializare prin intermediul AutoRC am rugamintea sa le postati in acest topic.
Orice parere sau sfat cu referire la produsele comercializare de AutoRC sunt binevenite.

Multumesc!
RHCForum - Webmaster
0

#2 Useril este offline   fasconal 

  • ...si nu te doare capul !
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1241
  • Inregistrat: 15-March 10
  • Gender:Male
  • Location:Tg Mures

Postat 14 July 2010 - 03:05 PM

Vad ca sunt primul, nu dau cu "pietre" dar iata cateva pareri:
1. sunt vorbitor de engleza dar cred ca meniu in limba romana chiar trebuie
2. sunt necesare mai multe detalii la produs: Ex: Catalog » Tires & Wheels » Tires offroad » » JConcepts Double Dees - Half-ups Low Profile Truggy Tires 3024-019.0EUR.
Acum ca sa aflu amanunte despre acest produs trebuie sa dau google sau sa caut site-ul producatorului. E cam mare deranjul. Un minim de amanunte despre scara, dimensiuni (diametru, latime) cred ca sunt necesare.
Fara semnatura...prietenii stiu de ce
0

#3 Useril este offline   Porumbeu 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 824
  • Inregistrat: 09-July 07
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Aero, Auto

Postat 14 July 2010 - 03:36 PM

Salutare,
va suparati sau nu astea sunt parerile mele si le sustin.

Site-ul este jalnic !
Inteleg ca faceti " copy - paste " da' puneti si voi integral toate detaliile ca sa nu stam sa cautam aiurea pe google.
Un magazin in Romania trebuie sa aibe limba romana dar aici e lipsa totala.
Daca mai zic de meta tags deja va bag in ceata.

P.S: daca tot luati datele de la sierr...a de pe site ce e greu sa le luati in romana ?
In OsCommerce se pot face lucruri frumoase...
0

#4 Useril este offline   oachidori 

  • F22 Raptor Fan
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2375
  • Inregistrat: 05-August 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-parc IOR
  • Interests:Aeromodele, Modelare 3D

Postat 14 July 2010 - 03:42 PM

Salut,
subscriu la ceea ce a zis @fasconal vis-a-vis de lb engleza.Cred ca ar trebui folosita atat limba romana cat si pretul in RON,deoarece suntem in Romania iar pretul ar trebui sa fie in lei.Dc vin in magazin cu euro nu cred ca imi vei vinde produsele in euro.Zic si eu. :rolleyes:
Olivian Diaconescu

Radio:
Multiplex Royal Pro 16 2.4GHz
Aero:
BADAN Kit - Yak55M 2.8m; MVVS116NP; Rezo RE2 MTW
EXTREME FLIGHT - Extra 300 2.3m; MVVS58 Prosport; Rezo -MVVS
MULTIPLEX - Funcub;Parkmaster;Funjet Ultra2
FREEWING - F22 Xicoy X45 Jet
ROBBE - Mistral 2.0m
F22 depron
AERONAUT - Triple RES 2.0m
Auto:
TRAXXAS - E Revo 1/16
ARRMA - Typhon 6S
0

#5 Useril este offline   Flo234 

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 2307
  • Inregistrat: 24-February 06
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 14 July 2010 - 04:04 PM

Vezi postareafasconal, la Jul 14 2010, 04:05 PM, a spus:

Vad ca sunt primul, nu dau cu "pietre" dar iata cateva pareri:
1. sunt vorbitor de engleza dar cred ca meniu in limba romana chiar trebuie
2. sunt necesare mai multe detalii la produs: Ex: Catalog » Tires & Wheels » Tires offroad » » JConcepts Double Dees - Half-ups Low Profile Truggy Tires 3024-019.0EUR.
Acum ca sa aflu amanunte despre acest produs trebuie sa dau google sau sa caut site-ul producatorului. E cam mare deranjul. Un minim de amanunte despre scara, dimensiuni (diametru, latime) cred ca sunt necesare.



Multumim pentru parerile exprimate, nu ne deranjeaza, ba din contra ne ajuta sa imbunatatim siteul.
Detaliile la produse se fac cu timpul, la cate produse noi sunt in stoc si cate au fost introduse o deschidere in ambele varinte si cu toate detaliile ar fi durat prea mult, si asa a fost o munca enorma cu nopti nedormite. In timp se vor detalia toate produsele, la unele nici producatorul nu da toate detaliile. Sper sa intelegeti in orice caz va stam la dispozitie pentru orice detaliu atat pe adresa office@autorc.ro sau la un telefon 0735.700.997.

Aceasta postare a fost editata de Buggy-man: 16 January 2011 - 11:12 AM

0

#6 Useril este offline   moty 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 419
  • Inregistrat: 07-January 06
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti - Dr.Taberei

Postat 14 July 2010 - 05:45 PM

Nici daca era singurul magazin din Romania, tot nu cumparam nimic la cum arata siteul. Sau poate voi vreti sa vindeti afara.



0

#7 Useril este offline   SHAKS 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 1059
  • Inregistrat: 17-January 05

Postat 14 July 2010 - 08:47 PM

A fost mult de munca la site, si inca mai avem de lucru inca o data pe-atat. prioritatea 0 a fost sa dam drumul la un magazin virtual actualizat, cu produse livrabile din stoc, cu preturi in moneda cea mai stabila din monedele uzitate in zona geografica in care suntem. Aceasta este EURO. Bineinteles ca vom acoperi problemele pe care foarte bine le-ati punctat, din mers. Suntem deocamdata multumiti ca am dat drumul pentru ca pentru clientii nostri era o prioritate sa poata primi materiale de concurs. Nu ne menajati, vrem sa stim in special partile negative!
20cm of RC experience
0

#8 Useril este offline   TUROK 

  • BAGA VITEZA
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3708
  • Inregistrat: 03-February 07
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:AEROMODELISM

Postat 14 July 2010 - 09:03 PM

diversificati produsele ,pt toate categoriile : AERO ,NAVO ,HELI ,MATERIALE , ETC .


APRECIEZ DACA S-AR ADUCE SI PIESE DE SCHIMB ,LA MOTOARE TERMICE ,ETC.......


BAFTA SI SUCCES! :unsure:

Aceasta postare a fost editata de TUROK: 14 July 2010 - 09:04 PM

ADOR VITEZA!!!
0

#9 Useril este offline   CiprianGL 

  • ex PILO
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Banned
  • Postari: 769
  • Inregistrat: 12-June 10
  • Gender:Male
  • Location:Galati,zona ultimul leu(casa rosie)
  • Interests:Aeromodelism,IT,PC games

Postat 16 July 2010 - 09:08 AM

Salut,
Ma scuzati ca va deranjez,unde e site-ul,eu cand intru pe www.autorc.ro imi da o pagina alba!
Am chrome,si doar in cache am vazut o animatie cu niste modele.
Deci,cum as putea vedea site-ul?
Bafta,Cipi.
tot ce zic este doar o parere...
Modele:
1) Easy star
2)P-51D Mustang Art-tech
0

#10 Useril este offline   dragos243 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 879
  • Inregistrat: 08-September 08
  • Gender:Male
  • Location:Targu Mures

  Postat 16 July 2010 - 10:34 AM

Vezi postareapilo, la Jul 16 2010, 10:08 AM, a spus:

Salut,
Ma scuzati ca va deranjez,unde e site-ul,eu cand intru pe www.autorc.ro imi da o pagina alba!
Am chrome,si doar in cache am vazut o animatie cu niste modele.
Deci,cum as putea vedea site-ul?

incearca IE
0

#11 Useril este offline   Buggy-man 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 1804
  • Inregistrat: 02-December 02

Postat 16 July 2010 - 10:48 AM

Vezi postareadadooo-stayl, la Jul 16 2010, 11:34 AM, a spus:

incearca IE


Am pus link direct in topicul cu detalii AutoRC!
RHCForum - Webmaster
0

#12 Useril este offline   EZ* 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1695
  • Inregistrat: 10-November 04
  • Gender:Male
  • Interests:aero&auto r/c

Postat 16 July 2010 - 11:19 AM

Felicitari pentru initiativa... :D
dar, romaneste facut...adica chiar daca in Romanica nu ne bucuram de prea multe astfel de site-uri, sa arunci in piata unul facut sub nivelul celorlalte mi se pare putin (sau mai mult), total aiurea...cred ca daca-l mai tineati la dospit/rumegat o saptamana, o luna, un an...putea iesi un site frumos...stiu ca criticile sunt constructive si criticii bagati in aia si ailalta, dar noa...asta-i parerea mea...
Exista in Romania site-uri de RADIOMODELE care desi sunt la inceput de drum iti prezinta informatii despre produse, si toate cele, aproape sau la fel cu cele de profil din EU sau state...cred ca exista template-uri de astfel de magazine virtuale la bani putini, sa nu zic free...cat despre copierea detaliilor de pe un alt site (tot romanesc) nu mai zic nimic...totusi e ok faptul ca va chinuiti sa faceti si sa tineti stocuri...dar nu stiu cat de bine este neavand o unealta de vanzare adecvata.
Bafta :)
0

#13 Useril este offline   EZ* 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1695
  • Inregistrat: 10-November 04
  • Gender:Male
  • Interests:aero&auto r/c

Postat 16 July 2010 - 11:38 AM

ooops...cred ca aveti o problema cu vizualizarea in CHROME...iar solutia de a folosi IE, e tot romaneasca :)
0

#14 Useril este offline   Calin 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2468
  • Inregistrat: 11-June 07

Postat 16 July 2010 - 03:39 PM

sper ca nu ati angajat nici un pustan de p'aci de pe forum sa va incropeasca site-ul ala... pe bune munca amatoriceasca de mantuiala facuta. Oscommerce e un sistem vechi prost facut din start. Vreti sa fiti profesionisti? Angajati o companie sa va faca o solutie custom, integrata, nu joc de copii cu template-uri free pe engine-uri free. O sa coste da' macar aveti ceva calumea (vezi sierra.ro - SINGURUL site de comert modelistic din romania care intr-adevar e muncit).

Nu mi-o luati in nume de rau, dar (din auzite) am inteles ca ati facut un shop si o cafenea cu foarte mult bun gust si dedicare, nu inteleg de ce v-ati oprit aici. O pagina de web bine facuta este oglinda voastra cu care iesiti in lume, nu toti din romania au vazut inca magazinul si cafeneaua si va vad doar prin prisma site-ului respectiv. Nu blamez initiativa sau pe cel ce-o facut-o dar blamez solutia aleasa (oscommerce = free, template = free).

Iar solutia cu vezi pe IE mi se pare cel putin hilara :rolleyes:
http://www.autorc.ro...php?language=ro e pagina goala si pe IE apropo :)

Aceasta postare a fost editata de Calin: 16 July 2010 - 03:53 PM



0

#15 Useril este offline   Buggy-man 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 1804
  • Inregistrat: 02-December 02

Postat 17 July 2010 - 08:00 AM

Vezi postareaCalin, la Jul 16 2010, 04:39 PM, a spus:

sper ca nu ati angajat nici un pustan de p'aci de pe forum sa va incropeasca site-ul ala... pe bune munca amatoriceasca de mantuiala facuta. Oscommerce e un sistem vechi prost facut din start. Vreti sa fiti profesionisti? Angajati o companie sa va faca o solutie custom, integrata, nu joc de copii cu template-uri free pe engine-uri free. O sa coste da' macar aveti ceva calumea (vezi sierra.ro - SINGURUL site de comert modelistic din romania care intr-adevar e muncit).

Nu mi-o luati in nume de rau, dar (din auzite) am inteles ca ati facut un shop si o cafenea cu foarte mult bun gust si dedicare, nu inteleg de ce v-ati oprit aici. O pagina de web bine facuta este oglinda voastra cu care iesiti in lume, nu toti din romania au vazut inca magazinul si cafeneaua si va vad doar prin prisma site-ului respectiv. Nu blamez initiativa sau pe cel ce-o facut-o dar blamez solutia aleasa (oscommerce = free, template = free).

Iar solutia cu vezi pe IE mi se pare cel putin hilara ;)
http://www.autorc.ro...php?language=ro e pagina goala si pe IE apropo ;)


Salut!

Au perfecata dreptate. Asa vom face.
Se lucreaza la o noua platforma.
Multumim ptr sugestii!
RHCForum - Webmaster
0

#16 Useril este offline   CiprianGL 

  • ex PILO
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Banned
  • Postari: 769
  • Inregistrat: 12-June 10
  • Gender:Male
  • Location:Galati,zona ultimul leu(casa rosie)
  • Interests:Aeromodelism,IT,PC games

Postat 17 July 2010 - 09:17 AM

salut,
mmm,frumusel site-ul,doua observatii am si eu:
1)preturile,sa fie in lei,sau macar sa putem seta sa fie in lei
2)ar trebui organizate mai bine,de ex:Automodelism-acesorii
-modele
-consumabile
Aeromodelism-elicoptere
-avione etc etc
Pe categorii...
Bafta,Cipi.
tot ce zic este doar o parere...
Modele:
1) Easy star
2)P-51D Mustang Art-tech
0

#17 Useril este offline   lushu 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 12
  • Inregistrat: 20-July 06

Postat 18 July 2010 - 12:23 PM

Intr-adevar, site-ul pare a fi incropit in cateva ore si lasa o impresie proasta.

Ce vreau sa spun eu este ca solutia de a folosi OSC nu este una proasta in special pentru startup-uri. OSC e un bun compromis in ceea ce priveste costurile. Poate fi folosit cu succes ca platforma de baza, bineinteles customizat destul de mult si nu cu template-uri gratuite.

Ca sa faci o platforma de la zero si care-ti ofera macar aceleasi instrumente pe care ti le ofera un engine open source ca OSC, ai nevoie de mult mai multe resurse (in principal financiare).

Exemplu: Lindinger foloseste OSC ca baza (customizat pe ici pe colo) si, zic eu, cu destul de mult succes. Probabil vor trece in curand pe o platforma custom / integrata dar nu despre asta e vorba.

Vorbim de un startup si deci de riscuri mari ce trebuiesc minimizate. Un OSC cu cateva module customizate si un template custom poate fi o solutie foarte buna in prima faza. Nu trebuie inventata roata; un startup are nevoie de modele deja dovedite. Recomand sa angajati profesionisti indiferent de solutia aleasa.

Parerea mea.

Stima si succes!
0

#18 Useril este offline   Porumbeu 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 824
  • Inregistrat: 09-July 07
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Aero, Auto

Postat 18 July 2010 - 07:14 PM

Am revenit...

Laudabila treaba cu limba romana dar nu functioneaza.
Incercati sa implementati un editor de text ( este foarte usor ).
Ziceati ceva in legatura cu moneda europeana... daca veneam la magazin si va dadeam euro, ma trimiteati la exchange.


@lushu ... ramai uimit ce poti face cu osc-ul. Mai sunt si alte platforme de e-commerce gratuite si cu multe optiuni.
0

#19 Useril este offline   lushu 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 12
  • Inregistrat: 20-July 06

Postat 19 July 2010 - 09:02 AM

Vezi postareaPorumbeu, la Jul 18 2010, 08:14 PM, a spus:

@lushu ... ramai uimit ce poti face cu osc-ul. Mai sunt si alte platforme de e-commerce gratuite si cu multe optiuni.


Da, stiu, tocmai asta spuneam. OSC e o solutie buna pentru inceput.
0

#20 Useril este offline   Marius Sava 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 157
  • Inregistrat: 24-July 09
  • Gender:Male
  • Location:Piatra Neamt

Postat 19 July 2010 - 09:17 AM

Eu am incercat cu 3 browsere si toate se termina cu acelasi ecran alb de care mai vorbeau colegii. Opera, IE si Firefox. Nevazand site-ul nu pot nici sa cumpar, nici sa imi dau cu parerea despre el...
Avand in vedere ca lumea modelismului e destul de , hai sa nu spun selecta, scumpa e mai potrivit, un site care arata bine si ingrijit, cu toate detaliile la indemana, va ajuta la cresterea vanzarilor. Vorba ceea : "ambalajul vinde produsul"....multi dintre noi cred ca prefera sa ia din alta parte, unde au toate detaliile la indemana, desi produsul respectiv e mai scump cu 5-10%. E vorba de confortul in cautarea si cumpararea produselor.


Nu ma intelegeti gresit, nu critic site-ul, doar incerc sa exprim ce imi doresc eu de la un magazin virtual.... Cred ca e mult mai constructiva o discutie in acest sens decat critici de genul "asta nu bine asa, era mai bine altfel"...

In acelasi timp, ca orice afacere de inceput, necesita foarte mult timp si bani, toate odata nu se pt face.... Dar, cum spuneau colegii, poate nu ar strica sa va ganditi sa angajati pe cineva sa cosmetizeze si sa intretina site-ul, va costa...e clar, dar in acelasi timp va creste vanzarile si de ce nu popularitatea in randul modelistilor.
Nu in ultimul rand stocurile la produsele cele mai cautate, iar sunt un lucru cautat de cumparator. Nu stiu altii, dar eu prefer sa platesc un 10% in plus si sa primesc produsul in 2 zile maxim, decat sa astapt 0 saptamana, 2...3...pana sa primesc produsele. Stiu ca e la fel de greu de lucrat cu stocuri, mai ales in vremurile astea, dar altfel nu prea se poate, pentru ca deja sunt multi independenti care aduc la comanda produse in maxim 2 saptamani, la preturi de concurenta...

Da, veti spune ca toate astea costa foarte mult, si stocuri, si site de nota 10, dar ca orice afacere o investitie initiala este imperios necesara. Nu se poate sa iasa bani dintr-o afacere in care nu se investesc bani. Si din pacate, nici varianta cu "investim un minim necesar, sa vedem cum si cat va marge, apoi vom investi mai mult daca e cazul" nu prea mai merge, pentru ca deja sunt cativa cu radacini in aceasta piata. Pentru aeromodelism(in special, dar se gasesc si multe altele) e la botosani, pentru auto nu mai spun cate magazine si independenti sunt... Ori intrati puternic pe piatza, la inceput cu cheltuieli mari si profituri foarte mici, ori sunteti condamnati din start...

Ca sa nu mai pomenesc de concurenta din restul UE, unde foarte multi au preturi la 60-70% fata de preturile din Romania, iar la comenzi mari iese si transportul expres si deranjul de a comanda in engleza... Iarasi nu mai pomenesc de magazinele sin Asia, care efectiv au preturi de dumping, insa comanda ajunge mai greu si e deranj mai mare si la vama, dar si asa tot sunt cumparatori...

Stiu ca e usor de spus, si mult mai greu de facut, dar.....nu v-a obligat nimeni sa va bagati in asta...voi ati ales de buna voie, perfect constienti ce inseamna aceasta piata... Inca o data, nu luati acest post ca si critica, ci in sens constructiv. Eu sunt genul de client fidel, atata timp cat gasesc 80% din necesar in stoc, cu termene de livrare mici...
E destul de aglomerata piata la noi, dar mereu e loc de mai bine.:)

Eu va urez multa bafta si vanzari cat mai mari.
Savage Flux 1/8 + Traxxas E-Revo VXL 1/16 + Spektrum DX3R

Art-tech Cessna 182
0

#21 Useril este offline   XJ39 El'Diablo 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 538
  • Inregistrat: 30-September 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti - Tineretului
  • Interests:Automodelism

Postat 19 July 2010 - 11:10 PM

Vezi postareaMarius Sava, la Jul 19 2010, 10:17 AM, a spus:

Eu am incercat cu 3 browsere si toate se termina cu acelasi ecran alb de care mai vorbeau colegii. Opera, IE si Firefox.


Daca site-ul si-a schimbat de curand hostingul atunci e o problema a dns-ului de care sufera rds-ul grav de tot recomand cu caldura opendns.

Cat despre site s-a vorbit de preturi, organizare, format ca e OSC si nu ceva custom si lipsa descrierilor, e la inceput eu inteleg cat am scris la baza de date a site-ului lu' taicamiu am innebunit basca ca mai trebuie si tradus, cu timpul se rezolva.
* Kyosho Mini-Z MR02 ASF Stock
* Kyosho Mini-Z MR03 Modified by Kyosho, Atomic & Pn-Racing
* Kyosho TF5-S
* HPI Sprint 2 Drift
* Traxxas Slash
* Associated B44 ma vinde
* Control by Spektrum[/color]
0

#22 Useril este offline   Porumbeu 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 824
  • Inregistrat: 09-July 07
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Aero, Auto

Postat 20 July 2010 - 12:22 AM

Cateva descrieri se pot lua frumusel cu " copy-paste" direct in romana.
Greseala cu ecranul alb a fost a a pus limba romana by default dar ea nu functioneaza.
Baga de pe acum un editor de text in OSC ca altfel ce ai copiat pana acum o sa mai faci inca o data.

Arunca-ti un ochi aici sa vezi ce am putut sa fac tot cu o platforma gratuita de e-commerce.

Stiu ca este usor sa critici dar am ceva experienta in spate si imi permit :)
0

#23 Useril este offline   costy_me 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 560
  • Inregistrat: 10-December 06
  • Gender:Male
  • Location:Targoviste

Postat 01 August 2010 - 09:49 AM

Imi permit sa-mi exprim si eu parerea! In primul rand ma bucur ca s-a deschis in sfarsit un magazin fizic de modelism in romania in afara de cel din moldova.In ceea ce priveste saitul pt a se aderesa unui nr cat mai mare de persoane atunci tb sa fie neaparat si in limba romana,produsele sa fie bine clasificate pe categorii pt a fi cat mai usor de gasit un anume produs. Bineinteles ca tb sa fie si un pic de estetica caci intotdeauna da bine,iar odata ce sunt indeplinite aceste criterii foarte importante sunt PRETURILE si DIVERSITATEA PRODUSELOR.Dupa parerea mea un sait poate sa fie vai de capul lui,dar daca este FUNCTIONAL si are cel putin PRETURI COMPETITIVE care bat concurenta succesul este garantat!!!
Succes!!!
V977
T-rex 450 se
hitec optic 6 sport
0

#24 Useril este offline   Al3xandru239 

  • Membru somnambul
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1877
  • Inregistrat: 11-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Mioveni

Postat 04 August 2010 - 03:10 AM

Vezi postareacosty_me, la Aug 1 2010, 10:49 AM, a spus:

Imi permit sa-mi exprim si eu parerea! In primul rand ma bucur ca s-a deschis in sfarsit un magazin fizic de modelism in romania in afara de cel din moldova.In ceea ce priveste saitul pt a se aderesa unui nr cat mai mare de persoane atunci tb sa fie neaparat si in limba romana,produsele sa fie bine clasificate pe categorii pt a fi cat mai usor de gasit un anume produs. Bineinteles ca tb sa fie si un pic de estetica caci intotdeauna da bine,iar odata ce sunt indeplinite aceste criterii foarte importante sunt PRETURILE si DIVERSITATEA PRODUSELOR.Dupa parerea mea un sait poate sa fie vai de capul lui,dar daca este FUNCTIONAL si are cel putin PRETURI COMPETITIVE care bat concurenta succesul este garantat!!!
Succes!!!

Mai sunt si alte magazin fizice in afara ce astea doua.
Parerea mea despre site este buna.Au anumite lucruri care nu se gasesc in Romania,atata tot ca sta slab la descriere,la limba si la sistemul monetar ,dar sunt increzator ca dupa atatea critici o sa il modifice si o sa il aduca la nivel romanesc :D.

Bafta!!!!

Aceasta postare a fost editata de Al3xandru239: 04 August 2010 - 03:11 AM

Associated SC8E on 4S
Hpi E-firestorm Novak on 2s MaxAmps
Membru retras!
0

#25 Useril este offline   fasconal 

  • ...si nu te doare capul !
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1241
  • Inregistrat: 15-March 10
  • Gender:Male
  • Location:Tg Mures

Postat 04 August 2010 - 08:19 PM

Vad ca apar noi si noi pareri despre site. Mie nu-mi merge de mai bine de o saptamana. Sa fiu oare singurul in aceasta situatie?
Vorbim in continuare despre www.autorc.ro ?
Fara semnatura...prietenii stiu de ce
0

#26 Useril este offline   fasconal 

  • ...si nu te doare capul !
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1241
  • Inregistrat: 15-March 10
  • Gender:Male
  • Location:Tg Mures

Postat 07 August 2010 - 07:15 PM

Revin cu un punct de vedere.
Domnilor, aproape nimeni nu scrie in general de bine despre ceva decat daca are de castigat (am spus in general). Trebuia sa fiti convinsi ca aici, pe acest topic se vor "descarca" toti, expunand DOAR ce nu le place/convine la site/magazin online.
Nu trebuia sa-l scoateti, poate fi modificat din "mers" sau in paralel. Sunt luni de vacanta si de soare/caldura, cu etape in diverse competitii si voi nu sunteti activi on-line. Eu cred ca e o pierdere.
Bafta in tot ceea ce faceti! Apropo, e de laudat initiativa voastra.
Fara semnatura...prietenii stiu de ce
0

#27 Useril este offline   oachidori 

  • F22 Raptor Fan
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2375
  • Inregistrat: 05-August 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-parc IOR
  • Interests:Aeromodele, Modelare 3D

Postat 07 August 2010 - 07:34 PM

Vezi postareafasconal, la Aug 4 2010, 09:19 PM, a spus:

Vad ca apar noi si noi pareri despre site. Mie nu-mi merge de mai bine de o saptamana. Sa fiu oare singurul in aceasta situatie?
Vorbim in continuare despre www.autorc.ro ?

Nu esti singurul.Nu merge.
Olivian Diaconescu

Radio:
Multiplex Royal Pro 16 2.4GHz
Aero:
BADAN Kit - Yak55M 2.8m; MVVS116NP; Rezo RE2 MTW
EXTREME FLIGHT - Extra 300 2.3m; MVVS58 Prosport; Rezo -MVVS
MULTIPLEX - Funcub;Parkmaster;Funjet Ultra2
FREEWING - F22 Xicoy X45 Jet
ROBBE - Mistral 2.0m
F22 depron
AERONAUT - Triple RES 2.0m
Auto:
TRAXXAS - E Revo 1/16
ARRMA - Typhon 6S
0

#28 Useril este offline   nitrometan 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 392
  • Inregistrat: 31-July 04
  • Gender:Male
  • Location:SUCEAVA-LRSV

Postat 20 August 2010 - 07:18 AM

Vezi postareaoachidori, la Aug 7 2010, 08:34 PM, a spus:

Nu esti singurul.Nu merge.

Mai exista autorc.ro????
Nici ieri nici azi nu merge...
Sa fie o noua strategie de marketing? http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/wacko.gif
0

#29 Useril este offline   fasconal 

  • ...si nu te doare capul !
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1241
  • Inregistrat: 15-March 10
  • Gender:Male
  • Location:Tg Mures

Postat 20 August 2010 - 07:35 AM

Ceva, ceva, apare pe ecran cand dau www.autorc.ro (IE, RDS)
Apare o prima pagina care pare ca mai incarca ceva, iar cand accesez orice alta pagina...pauza, nu se intampla nimic.
Nu scriu ca sa ma bag in seama, poate ajuta ce spun. Poate nu la toti se intampla asta.
Fara semnatura...prietenii stiu de ce
0

#30 Useril este offline   CiprianGL 

  • ex PILO
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Banned
  • Postari: 769
  • Inregistrat: 12-June 10
  • Gender:Male
  • Location:Galati,zona ultimul leu(casa rosie)
  • Interests:Aeromodelism,IT,PC games

Postat 20 August 2010 - 08:23 AM

Din google chrome,la fel,pagina alba pe www.autorc.ro....trebuie facut ceva..
Bafta,Cipi.
tot ce zic este doar o parere...
Modele:
1) Easy star
2)P-51D Mustang Art-tech
0

Arata acest topic


  • 3 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3


Raspuns rapid

  

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro