Modelism - RHC Forum: Vand sau schimb 2 bucati elicoptere radiocomandate profesionale - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Vand sau schimb 2 bucati elicoptere radiocomandate profesionale Spirit mi 6Ch Zoom 400 6Ch amandoua capabile de zbor 3D

#1 Useril este offline   Storm25 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 8
  • Inregistrat: 11-February 05

Postat 11 July 2010 - 05:17 PM

vand schimb doua elicoptere profesionale 3D+4 buc.accumulatori si eventua incarcator plus egalizator.

Spirit mi 6Ch capabil de zbor 3D profi

Zoom 400 6Ch capabil de zbor 3D

Amandoua elicopterele au sunt imbunatatite.Ex.pale de carbon,dispozitivul de angrenare al palelor din aluminiu,etc.Spirit mi are transmisia la elicea spate prin ax cardanic,iar zoom 400 prin curea.Mai dau de asemenea la ele si pisese de schimb,incarcator de accumulatori profesional accumulatori.Pentru a zbura Modelele mai aveti nevoie de o radiocomanda cu minim 6 ch (costa minim 6 mil.) si pentru ca modelul spirit mi sa fie in siguranta si de un giroscop mai bun.Eu le-am achizitonat anultrecut de la un modelist "inrait" din timisoara cu pretul de 18 milioane,iar apoi am mai investit si intr-un incarcator pentru accumulatori.Le dau deoarece nici pana in ziua de astazi nu mi-am permis sa-mi cumpar o statie (radiocomanda) pentru ele si le tin absolut inutil.Sunt dispus sale dau si la schimb pe altceva in afara de bani daca este o oferta acceptabila.Stima
pret estimativ 350 euro sau combinatii
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro