Modelism - RHC Forum: Demo / competitie pe Herastrau, 3 sau 4 iulie 2010 - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 6 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ultima »

Demo / competitie pe Herastrau, 3 sau 4 iulie 2010 termice, electrice, veliere, zbaturi, vasle, etc...

#31 Useril este offline   CornelP 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 538
  • Inregistrat: 13-June 09
  • Location:Bucuresti

Postat 09 June 2010 - 12:18 PM

Poligonul dreptunghiular (4 balize 20 x 60) este excelent. Se mai poate totusi sa adaugam inca doua balize pentru oval, dar depinde si de celelalte curse. Noi am folosit dreptunghi pe IOR si a fost ok, chiar daca lumea a fost tentata sa ia balizele din scurt - ducand la rasturnari (fun, de altfel...).
Asa cum spunea si Shumica, regulile sunt pentru oamenii corecti. Daca cineva nu va fi de acord cu ce se va stabili aici, poate sa nu vina... :)
0

#32 Useril este offline   bogdan_minitehnicus 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1275
  • Inregistrat: 20-April 07
  • Gender:Male

Postat 09 June 2010 - 06:02 PM

Vezi postareaShumica, la Jun 9 2010, 12:44 PM, a spus:

"ori cite deversari de egocentrism ati asista .Intrebare pur teoretica si daca unul nu vrea sa scoata modelul din apa ce facem ?"
@Rallymen nu cred ca trebuie sa ne gandim la chestii de genul asta. Eu vad in aceasta intalnire o oportunitate sa ne cunoastem "live" cat mai multi, sa mai schimbam idei etc.
Ai dreptate trebuie stabilite niste reguli clare si respectate. Ma intreb de ce nu ar vrea cineva sa le respecte; daca nu ii convin regulile balta este mare se poate da oriunde.
La noi in IOR nici odata nu am avut probleme deoarece ne respectam intre noi. Concursul care a fost organizat nu a fost pentru premii sau sa isi umfle cineva muschii ci pur si simplu "for fun" si a iesit excelent.



sustin in totalitate vorbele de mai sus :D
Valoarea unui modelist adevarat nu se masoara in numarul de posturi ci in realizarile sale...
0

#33 Useril este offline   Adistul 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1490
  • Inregistrat: 26-September 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti, in 4 la ala Grasu'

Postat 10 June 2010 - 12:46 PM

Salutari dragilor.

Am vazut ca vreti sa organizati un concurs pe Herastrau. Din cate stiu eu... cineva a luat lacul in concesiune si-l foloseste in regim piscicol ( se pescuieste contra taxa ).
Lacul apartine de Apele Romane si Administratia Parcurilor ( A.L.P.A.B - se numeste ). Spun asta pentru ca lucrez in publicitate si m-a interesat publicitatea pe "luciul apei" la unele lacuri din parcurile Bucurestene.
Nu am reusit inca sa finalizez un contract cu A.L.P.A.B. in acest sens... sunt in discutii insa.

Vin cu aceste informatii pentru a va scuti de eventuale situatii neplacute... cu ar fi sa va strangeti acolo si sa vina nu stiu cine sa va ia taxa ca va jucati in grup cu barcutele pe lac... sau mai rau: sa nu va lase :rolleyes:
Cand esti mort, nu stii ca esti mort: e greu doar pt ceilalti.
La fel e si cand esti prost.


tel: 0771 088 207

adistul@yahoo.com
0

#34 Useril este offline   fulgerica 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2235
  • Inregistrat: 31-July 07
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:vintage

Postat 10 June 2010 - 01:44 PM

Vezi postareaAdistul, la Jun 10 2010, 01:46 PM, a spus:

Salutari dragilor.

Am vazut ca vreti sa organizati un concurs pe Herastrau. Din cate stiu eu... cineva a luat lacul in concesiune si-l foloseste in regim piscicol ( se pescuieste contra taxa ).
Lacul apartine de Apele Romane si Administratia Parcurilor ( A.L.P.A.B - se numeste ). Spun asta pentru ca lucrez in publicitate si m-a interesat publicitatea pe "luciul apei" la unele lacuri din parcurile Bucurestene.
Nu am reusit inca sa finalizez un contract cu A.L.P.A.B. in acest sens... sunt in discutii insa.

Vin cu aceste informatii pentru a va scuti de eventuale situatii neplacute... cu ar fi sa va strangeti acolo si sa vina nu stiu cine sa va ia taxa ca va jucati in grup cu barcutele pe lac... sau mai rau: sa nu va lase :rolleyes:


nu e chiar asa. cei de care zici au concesionat resursa piscicola. oricum nu mai are nimeni acum licenta de acvacultura. daca ar fi asa cum zici, si cei cu barcile de agrement ar trebui sa le ceara voie celor care au concesionat "resursa acavatica vie" http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/smile.gif
pt alte activitati pe lac se cere aussweis de la primarie, directia de canalizare (cam asa ceva...)
Laser frate!
"Drona este pt modelism exact ce este maneaua in muzica" - Epicur
0

#35 Useril este offline   Shumica 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 831
  • Inregistrat: 22-May 06

Postat 10 June 2010 - 02:44 PM

@Fulgerica cam asa ceva.
Cand a fost organizat concursul pe IOR - aprobare primaria sector 3 si BGS (care pazeste parcul)
In rest pentru intalnirile periodice de duminica nu sunt probleme. Ne-am integrat in peisaj si ar fi ciudat daca nu am aparea. :rolleyes:
Si ieri va fi o zi !
0

#36 Useril este offline   Valteras 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3077
  • Inregistrat: 29-May 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 June 2010 - 09:28 AM

@Adistul:

Input-ul e binevenit.

Vezi insa:

Vezi postareaValteras, la Jun 7 2010, 09:29 AM, a spus:

Organizatorii discuta aceste aspecte cu "proprietarii" luciului de apa (Administratia Lacuri Parcuri si Agrement Bucuresti).

Orice pas inainte e un shut in fund!
0

#37 Useril este offline   usulica 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 417
  • Inregistrat: 13-April 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti - Colentina
  • Interests:modelism ( navo , auto ) , arte martiale , calatorii , colectii , carti , filme

  Postat 14 June 2010 - 03:46 AM

Vezi postareaShumica, la Jun 8 2010, 11:49 AM, a spus:

Intrebare: eu nu vreau sa concurez, este posibil sa ma dau cu electrica numai asa de amorul artei ? bine inteles conform unui plan stabilit de organizatori.

shumica, daca nu reusesc sa termin noua barca pina pe 3 iulie cred ca o sa fim 2 care ne dam cu electrica pe balta de amorul artei <_<
Only performance matters!!!
0722733067 / 0744977799 / 0768740960 / 0771661458
YM: cbanica1 , MSN: cbanica
0

#38 Useril este offline   Men 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 634
  • Inregistrat: 05-May 03
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 15 June 2010 - 11:30 AM

Definitiv 4 iulie ora 10 (de fapt ora 9 pentru organizare, la 10 incepe prima proba)
0

#39 Useril este offline   rallyman 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 439
  • Inregistrat: 02-December 02
  • Gender:Male

Postat 16 June 2010 - 11:46 AM

Am transmis invitatia si familiei Ferncz amindoi skiperi de MM si am o confirmare de principiu ca vor participa ( bine era vorba de data de 3 dar sper ca vor venii si pentru 4.
Daca confirma va invitam pe data de 3 la un antrenament de MM ( poligon ISAF dute - vino ) tot in Herastrau zona expoflora - ora o stabilim impreuna .
Intrebare : data anuntata ramine sigura ?
L'ennui dans ce monde, c'est que les idiots sont sûrs d'eux et les gens censés pleins de doutes
Les bons bateaux ne donnent aucune intelligence à leur propriétaire, et seul le talent permet d'être devant.
0

#40 Useril este offline   Valteras 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3077
  • Inregistrat: 29-May 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 16 June 2010 - 05:28 PM

Vezi postarearallyman, la Jun 16 2010, 12:46 PM, a spus:

Am transmis invitatia si familiei Ferncz amindoi skiperi de MM si am o confirmare de principiu ca vor participa...



Beton! Mai tre sa vina si dl. Mitu si putem tine etapa 2 de campionat national!
Oricum, invitatia pusa in acest subiect, este pt. toata lumea din Ro care doreste.

Da, data ramane sigur pe 4, dumineca...

F.
Orice pas inainte e un shut in fund!
0

#41 Useril este offline   gun man 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 956
  • Inregistrat: 02-December 02

Postat 16 June 2010 - 06:14 PM

Vezi postareaValteras, la Jun 16 2010, 06:28 PM, a spus:

Beton! Mai tre sa vina si dl. Mitu si putem tine etapa 2 de campionat national!
Oricum, invitatia pusa in acest subiect, este pt. toata lumea din Ro care doreste.

Da, data ramane sigur pe 4, dumineca...

F.



Bai daca termin cu treaba de la acteler cred ca il aduc si pe Mitu ca loc in masina este slava domnului!

Aceasta postare a fost editata de gun man: 16 June 2010 - 06:17 PM

0

#42 Useril este offline   Valteras 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3077
  • Inregistrat: 29-May 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 16 June 2010 - 08:19 PM

Vedeti ca se poate?
Thomas mai tre sa vina...
Orice pas inainte e un shut in fund!
0

#43 Useril este offline   Men 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 634
  • Inregistrat: 05-May 03
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 17 June 2010 - 12:59 PM

Stimati colegi

Pentru participanti: va rog sa-mi transmiteti la andrei@micromagic.ro urmatoarele date
1. Nume, prenume
2. Categoria la care doriti sa participati (MM, electrice, termice, veleierele mari)
3. Frecventa / frecventele de emisie
4. EXTREM DE IMPORTANT !!!!! Procentul de siguranta la participare. Este importnat pentru a informa organizatorii despre cate persoane participa la fiecare clasa. Fac apel la simtul de responsabilitate al fiecaruia in estimarea acestui procent. Nu va grabiti sa scrieti 100% decat daca e intr-adevar 100%. Fiecaruia i se poate intampla ceva si nu poate veni in ultimul moment dar, VA ROG, dati un procent cat mai aproape de estimarile voastre REALISTE (nu dorinta, ca din aia avem toti, ci PUTINTA)

De la electrice astept propuneri de clasa pentru concurs (mono, hydro etc), si un miniregulament (se poate prelua cel de pe IOR, nu?)

Deocamdata programul arata cam asa:
9:00 - 9:30 primirea si inregistrarea participantilor
9:30 - 10:00 pregatire
10:00 - 10:20 Demo termice
10:30 - 11:15 Concurs Micro Magic
11:15 - 11:30 Coffee pauza
11:30 - 12:00 Demo veliere mari
12:00 - 12:30 Concurs barci electrice
12:30 - 13:00 Demo termice
13:00 - 13:30 Premiere

Moficari mai pot sa apara, e comunicam imediat ce le aflam

Rog participantii sa manifeste altruism si sa vina dimineata in intervalul mentionat (9:00 - 9:30) chiar daca participa numai la electrice. Nu zic ca nu se fac inregistrari si mai tarziu dar e mai normal sa stim de la inceputul zilei cam cum va fi

Pentru alte intrebari... stiti unde ma gasiti

Stima si consideratiunea
0

#44 Useril este offline   Shumica 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 831
  • Inregistrat: 22-May 06

Postat 17 June 2010 - 01:30 PM

Dupa umila mea parere ai omis o categorie foarte interesant: Demo nave utilitare si militare.
Un mic exemplu

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: 2.JPG
  • Imagine atasata: 1.JPG

Aceasta postare a fost editata de Shumica: 17 June 2010 - 01:35 PM

Si ieri va fi o zi !
0

#45 Useril este offline   Men 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 634
  • Inregistrat: 05-May 03
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 17 June 2010 - 01:40 PM

Am omis-o in discutiile initiale cu organizatorii, de aceea nu apare nici in program. Nimic intentionat, o scapare. Dar o sa incerc sa discut si asta, poate le strecuram in program. Sa vedem daca se anunta cineva la aceasta categorie si cam cati (umpic off: Cand o sa fie gata si nava mea de pompieri...)
0

#46 Useril este offline   Shumica 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 831
  • Inregistrat: 22-May 06

Postat 17 June 2010 - 01:54 PM

Era doar o idee.
La aceasta categorie as putea participa eu, @minitehnicus probabil si mai sunt vreo 2 baieti; @dily cu submarinul
Cat despre concursul de electrice cred ca cel mai interesant ar fi open. Sa vedem ce zic si colegii mei de pe IOR - majoritatea decide http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/rolleyes.gif

Aceasta postare a fost editata de Shumica: 17 June 2010 - 01:55 PM

Si ieri va fi o zi !
0

#47 Useril este offline   CornelP 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 538
  • Inregistrat: 13-June 09
  • Location:Bucuresti

Postat 17 June 2010 - 02:07 PM

La civile am si eu Bootlegger, deci ne strangem...
0

#48 Useril este offline   Zue 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1495
  • Inregistrat: 05-January 07
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 17 June 2010 - 04:27 PM

La electrice poate fi Open cu preluarea regulamentului de la concursul de Open de pe IOR, limitarea bateriilor la 3s lipo sau alt echivalent la barcile cu coca mai mica de 600mm si 4s lipo la barcile cu coca peste 600mm . Poate asa se string mai multi si fiecare participa cu ce are
tel.0745026562
0

#49 Useril este offline   fulgerica 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2235
  • Inregistrat: 31-July 07
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:vintage

Postat 17 June 2010 - 04:59 PM

Vezi postareaZue, la Jun 17 2010, 05:27 PM, a spus:

La electrice poate fi Open cu preluarea regulamentului de la concursul de Open de pe IOR, limitarea bateriilor la 3s lipo sau alt echivalent la barcile cu coca mai mica de 600mm si 4s lipo la barcile cu coca peste 600mm . Poate asa se string mai multi si fiecare participa cu ce are


reglementarea nr. celule / lungime coca de ce apare? e treaba fiecaruia daca vrea sa-si puna 4s intr-o covata mica sau 2s intr-una mare. acum pe bune, nu exista in niciun regulament. clasa e data de numarul de celule si atat. si daca e open - open sa fie :)
Laser frate!
"Drona este pt modelism exact ce este maneaua in muzica" - Epicur
0

#50 Useril este offline   CornelP 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 538
  • Inregistrat: 13-June 09
  • Location:Bucuresti

Postat 17 June 2010 - 05:33 PM

Reglementarea combina regulamentul Naviga pentru Mono cu faptul ca un mono1 pe 4S sau mai mult poate deveni greu de controlat... la fel un mono 2 pe mai mult de 4S. Pentru curse de record cand esti singur pe balta e ok, dar intr-o cursa nu prea merge... Open se refera la tipul de coca, ca sa poata intra si hydro.
0

#51 Useril este offline   Shumica 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 831
  • Inregistrat: 22-May 06

Postat 17 June 2010 - 06:41 PM

Vezi postareaCornelP, la Jun 17 2010, 06:33 PM, a spus:

Reglementarea combina regulamentul Naviga pentru Mono cu faptul ca un mono1 pe 4S sau mai mult poate deveni greu de controlat... la fel un mono 2 pe mai mult de 4S. Pentru curse de record cand esti singur pe balta e ok, dar intr-o cursa nu prea merge... Open se refera la tipul de coca, ca sa poata intra si hydro.


Ai spus hydro ? deja imi sticlesc ochi :D ma faci sa imi iau concediu si sa ma antrenez zilnic cu ul1 pe ior :D

P.S. @fulgerica no offence, ne tot amenintai ca vii pe ior la open cu hydro-ul tau dar nu am vazut live nici macar elicea din el, doar o poza :)

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: fulgrica.JPG

Aceasta postare a fost editata de Shumica: 17 June 2010 - 06:48 PM

Si ieri va fi o zi !
0

#52 Useril este offline   fulgerica 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2235
  • Inregistrat: 31-July 07
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:vintage

Postat 17 June 2010 - 07:05 PM

Vezi postareaShumica, la Jun 17 2010, 07:41 PM, a spus:

Ai spus hydro ? deja imi sticlesc ochi ;) ma faci sa imi iau concediu si sa ma antrenez zilnic cu ul1 pe ior :D

P.S. @fulgerica no offence, ne tot amenintai ca vii pe ior la open cu hydro-ul tau dar nu am vazut live nici macar elicea din el, doar o poza ;)


pai la open veneam cu moskito. dar n-am celule pt 6 minute. am doar de 2300mA si ma tin doar 4 minute. puteam totusi daca faceam pit stop sau cine stie, imi ajuneau cele 4 minute la nr de ture :lol:
vedem dimanche, daca ma trezesc ;)

Aceasta postare a fost editata de fulgerica: 17 June 2010 - 07:07 PM

Laser frate!
"Drona este pt modelism exact ce este maneaua in muzica" - Epicur
0

#53 Useril este offline   Men 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 634
  • Inregistrat: 05-May 03
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 21 June 2010 - 08:46 AM

Buna dimineata
Pana acum am primit 2 (doo) confirmari de perticipare (una la electrice si una la veliere). Ramane asa? Ar trebui sa stim si sa comunicam acest lucru organizatorilor pentru a nu detamagi lumea. Desigur, partciparea e benevola....
0

#54 Useril este offline   Valteras 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3077
  • Inregistrat: 29-May 02
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 21 June 2010 - 08:49 AM

Vezi postarearallyman, la Jun 8 2010, 07:19 PM, a spus:

...intre Muzeul Satului si Teatrul de vara este o insula legata de doua poduri la mijlocul ei este o estrada cu niste busturi ai intemeietorilor UE - in dreptul busturilor faleza este lata si extrem de OK ...


Cica asa ar fi stabilit organizatorii. Ramane Insula Trandafirilor (aia cu busturile) si ziua de duminica, 4 Iulie, 9:00.

Trimiteti-i lui Men confirmarile...
Orice pas inainte e un shut in fund!
0

#55 Useril este offline   Shumica 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 831
  • Inregistrat: 22-May 06

Postat 21 June 2010 - 08:54 AM

Vezi postareaValteras, la Jun 21 2010, 09:49 AM, a spus:

Cica asa ar fi stabilit organizatorii. Ramane Insula Trandafirilor (aia cu busturile) si ziua de duminica, 4 Iulie, 9:00.

Trimiteti-i lui Men confirmarile...


Daca ar fi ceva concret referitor la electrice ex. mod de desfasurare/demo sau race etc. ... pana acum nu am vazut decat propuneri si discutii despre nr. de celule.
Putina organizare si certitudine domnilor :unsure:

Aceasta postare a fost editata de Shumica: 21 June 2010 - 09:00 AM

Si ieri va fi o zi !
0

#56 Useril este offline   Men 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 634
  • Inregistrat: 05-May 03
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 21 June 2010 - 03:35 PM

Va rog insistent ca pana miercuri seara sa confirmati participarea (DIN NOU: nume, prenume, clasa, frecventa/canal, procent de siguranta la participare) la aceasta manifestare, la adresa de mail andrei@micromagic.ro

La concursul de electrice vom adopta regulamentul de la IOR, concurs "open". Va rog mult sa intelegeti ca este o actiune demonstrativa, NU ARE RELEVANTA CINE CASTIGA. Asta putem sa facem separat. Acolo ar trebui sa iasa treaba BINE si FRUMOS pentru spectatori, in ideea de a capacita viitori navomodelisti.

Pana la ora asta avem foarte putini inscrisi, se pare ca demonstratia de barci termice este asigurata de 4 participanti (care s-au anuntat direct la organizatori). La celelalte (MM, electrice, veliere) avem, in ordine 3,1,2.
0

#57 Useril este offline   dily 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1383
  • Inregistrat: 03-September 06
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI - BERCENI

Postat 21 June 2010 - 11:03 PM

....eu unul cred ca o sa vin.....poate cu velierul....poate cu submarinul.....poate cu vitezonavele..... ;)
nr. de telefon......
0744.35.25.89
0727.88.75.46
0

#58 Useril este offline   CornelP 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 538
  • Inregistrat: 13-June 09
  • Location:Bucuresti

Postat 21 June 2010 - 11:06 PM

Hai Dily, zi ca vii sigur... un eco sau hidro-ul mic...
Mai vorbim, poate mai vine RC1, Zue nu e sigur... Iar ne lasati singuri???
0

#59 Useril este offline   dily 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1383
  • Inregistrat: 03-September 06
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI - BERCENI

Postat 21 June 2010 - 11:25 PM

Vezi postareaCornelP, la Jun 22 2010, 12:06 AM, a spus:

Hai Dily, zi ca vii sigur... un eco sau hidro-ul mic...
Mai vorbim, poate mai vine RC1, Zue nu e sigur... Iar ne lasati singuri???

....sef....iti dai seama ca nu lipsesc din TEAM IOR....eu as vrea sa fim cu totii prezenti.....cat despre cu ce o sa venim vb. intre noi si vedem....din pacate Intruderul meu nu cred ca v a fi gata pana atunci....am toate "ingredientele" mai putin ESC - ul.....nu m am hotarat ce model sa aleg....

Aceasta postare a fost editata de dily: 21 June 2010 - 11:27 PM

nr. de telefon......
0744.35.25.89
0727.88.75.46
0

#60 Useril este offline   Men 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 634
  • Inregistrat: 05-May 03
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 22 June 2010 - 07:53 AM

Dily, hai sa te ajut cu .... entuziasm. Nu poti sa alegi? Pai e simplu: hai cu velierul SI cu una de viteza! ce zici?
0

Arata acest topic


  • 6 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ultima »

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro