Modelism - RHC Forum: Automodelisti Galati - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Automodelisti Galati ....daca sunt ? ne adunam ?

#1 Useril este offline   Chad 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 13
  • Inregistrat: 09-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Galati

Postat 17 May 2010 - 10:33 PM

Prin tot Galatiul asta mare....... sunt automodelisti ? sau voi fi singurul ? :rolleyes:
... si daca nu sunt ? ii fac eu sa devina , sa vedeti voi filmulete cand o sa "bazai" pe faleza si prin parc-uri , trebuie sa mai "imbolnavesc " eu cativa :D

Aceasta postare a fost editata de Chad: 17 May 2010 - 10:41 PM

Chad
0

#2 Useril este offline   gun man 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 956
  • Inregistrat: 02-December 02

Postat 18 May 2010 - 07:39 AM

Vezi postareaChad, la May 17 2010, 11:33 PM, a spus:

Prin tot Galatiul asta mare....... sunt automodelisti ? sau voi fi singurul ? :rolleyes:
... si daca nu sunt ? ii fac eu sa devina , sa vedeti voi filmulete cand o sa "bazai" pe faleza si prin parc-uri , trebuie sa mai "imbolnavesc " eu cativa :D



Salut noi la momentul de fata ne-am cam lasat de auto dar mai avem cate ceva modele! de obicei ne gasim sambata sa merem la zbor si mai luam si o trotineta nitro ! Noi ne gasim la Service InterNT langa benzinaria Mol de la esirea spre Tecuci! Treci pe acolo poate legam ceva!
0

#3 Useril este offline   Chad 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 13
  • Inregistrat: 09-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Galati

Postat 20 May 2010 - 09:47 AM

Vezi postareagun man, la May 18 2010, 08:39 AM, a spus:

Salut noi la momentul de fata ne-am cam lasat de auto dar mai avem cate ceva modele! de obicei ne gasim sambata sa merem la zbor si mai luam si o trotineta nitro ! Noi ne gasim la Service InterNT langa benzinaria Mol de la esirea spre Tecuci! Treci pe acolo poate legam ceva!

Gun...ai spus "noi" ... deci pana la urma nu-s " singur pe insula " :angry2: . Lasa si tu un nr de tel sau un ID ..... al meu : silviu_76_vali . Oricum o sa am ce invata de la voi
Chad
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1


Raspuns rapid

  

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro