Modelism - RHC Forum: splitare topicuri vanzari - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

splitare topicuri vanzari good job

#1 Useril este offline   oachidori 

  • F22 Raptor Fan
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2375
  • Inregistrat: 05-August 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti-parc IOR
  • Interests:Aeromodele, Modelare 3D

Postat 06 May 2010 - 12:11 AM

Shogi,cred ca tu ai facut asta si dc da toata stima.DE mult ma gandeam ca dc s-ar face asa ceva ar fi foarte bine.Iata ca in sfarsit s-a realizat.Faptul ca pe un zbuator il intereseaza cdoar produsele de aero acum ii va fi mult mai usor sa se descurce printre topicuri.
inca odata excelenta treaba.
Olivian Diaconescu

Radio:
Multiplex Royal Pro 16 2.4GHz
Aero:
BADAN Kit - Yak55M 2.8m; MVVS116NP; Rezo RE2 MTW
EXTREME FLIGHT - Extra 300 2.3m; MVVS58 Prosport; Rezo -MVVS
MULTIPLEX - Funcub;Parkmaster;Funjet Ultra2
FREEWING - F22 Xicoy X45 Jet
ROBBE - Mistral 2.0m
F22 depron
AERONAUT - Triple RES 2.0m
Auto:
TRAXXAS - E Revo 1/16
ARRMA - Typhon 6S
0

#2 Useril este offline   BillyBoy32 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 756
  • Inregistrat: 18-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Targoviste

Postat 07 May 2010 - 01:22 PM

Vezi postareaoachidori, la May 6 2010, 01:11 AM, a spus:

Shogi,cred ca tu ai facut asta si dc da toata stima.DE mult ma gandeam ca dc s-ar face asa ceva ar fi foarte bine.Iata ca in sfarsit s-a realizat.Faptul ca pe un zbuator il intereseaza cdoar produsele de aero acum ii va fi mult mai usor sa se descurce printre topicuri.
inca odata excelenta treaba.

Intr-adevar este o treaba buna acest topic cu feedback.Ar fi ok sa se faca ceva de genul:eu cumpar de la oachidori RC si TX saptamana viitoare,primesc produsul,il platesc cat am stabilit cu el si daca totul este Ok,la aceasta sectiune eu deschid un topic nou care sa se numeasca ''oachidori'' in care imi exprim parerea despre tranzactia incheiata si el la randul lui deschide un topic nou cu nick-ul meu in care isi spune si el parerea.Astfel pe viitor cine o sa mai faca targuri cu oachidori sau cu mine care deja avem topic de feedback deschis,nu va mai deschide alt topic ci va scrie in cel deja existent parerile,bune sau rele.Ce ziceti?
0

#3 Useril este offline   shogi 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 2753
  • Inregistrat: 08-March 06
  • Gender:Male
  • Location:Ploiest,Bucuresti
  • Interests:pussy

Postat 07 May 2010 - 02:02 PM

Vezi postareaBillyBoy32, la May 7 2010, 02:22 PM, a spus:

Intr-adevar este o treaba buna acest topic cu feedback.Ar fi ok sa se faca ceva de genul:eu cumpar de la oachidori RC si TX saptamana viitoare,primesc produsul,il platesc cat am stabilit cu el si daca totul este Ok,la aceasta sectiune eu deschid un topic nou care sa se numeasca ''oachidori'' in care imi exprim parerea despre tranzactia incheiata si el la randul lui deschide un topic nou cu nick-ul meu in care isi spune si el parerea.Astfel pe viitor cine o sa mai faca targuri cu oachidori sau cu mine care deja avem topic de feedback deschis,nu va mai deschide alt topic ci va scrie in cel deja existent parerile,bune sau rele.Ce ziceti?

Pai cam d`aia e si deschisa rubrica asta.
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro