Modelism - RHC Forum: Cluj-Napoca - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Cluj-Napoca numicuri

#1 Useril este offline   Skipper74 

  • Kaboom!
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 795
  • Inregistrat: 25-February 09
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca
  • Interests:motorsport,automodelism

Postat 24 October 2009 - 01:42 PM

Nu stiu pe cine am suparat,poate zeii acestui forum,dar unul dintre prietenii nostrii are ban pe o perioada de X zile.Motivul invocat este poblicitatea mascata.Asemeni fenomenului basescian va impuneti, aproape cu pumnul in gura, ideiile inguste.Comunitatea de automodelisti este formata si din oameni in toata firea,care spre deosebire de pustii de pe aici stiu cat face 1+1.Pozele incriminate au fost facute in mod profesional la o competitie organizata de comunitatea din Cluj.Au aparut acolo bannere,la fel cum au aparut si in alte poze,de la alte competitii in care s-au putut vedea sponsorii,fapt care a deranjat enorm.Parerea mea personala este ca trebuie sa fiti mai toleranti cu cei care iubesc acest hobby si care incearca din rasputeri sa il promoveze.Mai lasati din invidiile personale pe pista...Mersi ca mi-ati dat ocazia sa va apostrofez.
Team Durango DESC 410R
Tekin RX8/SCX RedLine/Spektrum/AKA
0

#2 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 24 October 2009 - 02:17 PM

Nu sunt un zeu,nu ma intereseaza automodelismul sub nici o forma....sunt doar un pasionat.
Imi pierd timpul pe forum de ceva ani incercand sa promovez modelismul.
ATENTIE!
Promovez modelismul,nicidecum pe cei aproximativ 35-50 de useri care au magazine on-line de produse de modelism si incearca sa-si promoveze afacerea aici.
Cunosc PERSONAL cel putin 20 din acestia,unii mai seriosi cu afaceri curate,altii doar cu un magazin virtual pe net care nu au nimic pe stoc dar aduc totul la comanda!.Exact ieri am sters un user din Iasi care nu are legatura cu modelismul,dar avea la vanzari o gama bogata de aeromodele.
Din punctul meu de vedere acesti useri doresc doar sa-si maximizeze vanzarile postand aici reclame mascate sau pe fata ceea ce nu este in acord cu politica acestui forum.
Domnilor,
in Romania nu exista producatori de articole de modelism,exista doar importatori care pun adaos comercial.
ATAT!!!!!


@nelutu35
prietenul tau nu are ban,
are doar restricite de postare cateva zile ,dupa cum i-am explicat si pe MI deja de doua ori.


Citeaza

Nu stiu pe cine am suparat,poate zeii acestui forum,dar unul dintre prietenii nostrii are ban pe o perioada de X zile.Motivul invocat este poblicitatea mascata.Asemeni fenomenului basescian va impuneti, aproape cu pumnul in gura, ideiile inguste.Comunitatea de automodelisti este formata si din oameni in toata firea,care spre deosebire de pustii de pe aici stiu cat face 1+1.Pozele incriminate au fost facute in mod profesional la o competitie organizata de comunitatea din Cluj.Au aparut acolo bannere,la fel cum au aparut si in alte poze,de la alte competitii in care s-au putut vedea sponsorii,fapt care a deranjat enorm.Parerea mea personala este ca trebuie sa fiti mai toleranti cu cei care iubesc acest hobby si care incearca din rasputeri sa il promoveze.Mai lasati din invidiile personale pe pista...Mersi ca mi-ati dat ocazia sa va apostrofez


Ideile mele nu cred ca sunt inguste,despre fenomenul basescian o consider o jignire la adresa mea,iar despre oameni in toata firea.....hmmm,ai impresia ca sunt un pusti?
Conform regulamentului cu care ai fost de acord la inscriere,deciziile adminului/moderatorilor NU VOR FI DISCUTATE IN PUBLIC!
VA ROG SA RECITITI REGULAMENTUL !!!

Cei care isi fac reclama pe forum au acordul rhc.ro!!!
flying is my life...
0

#3 Useril este offline   Skipper74 

  • Kaboom!
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 795
  • Inregistrat: 25-February 09
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca
  • Interests:motorsport,automodelism

Postat 24 October 2009 - 07:47 PM

multumesc pentru raspuns!
Team Durango DESC 410R
Tekin RX8/SCX RedLine/Spektrum/AKA
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro