Modelism - RHC Forum: Iesiri spontane Bucuresti (Automodele) - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Iesiri spontane Bucuresti (Automodele) Iesi azi? Scrie aici ora si locul si venim si noi :)

#1 Useril este offline   ovidiugm 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1031
  • Inregistrat: 02-September 09
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

  Postat 03 September 2009 - 03:52 PM

Salut,
Tocmai am primit un automodel cadou. Si dupa ce am ars gazul (impropriu spus, ca e o electrica) cateva zile de unul singur, m-am gandit ca ar fi mai amuzant sa o facem in grup :rolleyes:. Nu e vorba aici de niste intalniri organizate. Pur si simplu, daca iesi pe undeva (si nu vrei neaparat sa fii singur cuc acolo) poti sa scrii aici si...cine stie.

Ar trebui sa scrii asa:
1. Data si ora exacta la care iesi. Daca nu stii, nu esti sigur, e posibil sa nu ajungi sau sa te razgandesti, mai bine nu mai spui.
2. Locatia, cat mai precisa.

Daca o sa scrii aici inainte sa iesi la o tura, sunt convins ca ne-am intalni mult mai usor. Sau arunca o privire la postarile anterioare, poate tocmai a iesit cineva chiar pe langa tine.

Cu cat va fi mai putin off-topic aici, cu atat iesirile vor fi mai usor de urmarit. Ideea unui thread cu iesiri adhoc nu e a mea, am preluat-o de pe un forum cu alta tematica, acolo chiar functioneaza. Eu zic ca ar merita incercat.
Masinute de jucarie. Pe bani adevarati.
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro