Modelism - RHC Forum: Vreau sa imi cumpar heli - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Vreau sa imi cumpar heli Niste site-uri romanesti?

#1 Useril este offline   ady_yo_93 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 14
  • Inregistrat: 06-June 08

Postat 15 January 2009 - 02:37 PM

Deci...am mai intrat pe forumul asta cam acum 6 luni daca nu ma insel si atunci am vrut sa imi cumpar un heli.Dupa ce am cerut sfaturi aici am fost indrumat sa imi iau un blet cp dar din anumite motive nu am mai cumparat!Acum miam amintit recent de heli-uri si mam hotarat pana la urma sa imi iau unul,dar dupa ce am intrat pe anumite situri (care mi sau dat tot de pe acest forum) am vazut ca pretul este mai mare decat acum 6 luni deoarece dolarul a crescut ajungand la 3.2 lei si atuncea era 2.7 si deci pretul sa marit cam cu un milion! As dori sa imi spuneti niste siteuri din romania de unde as putea sa imi cumpar un belt cp sau eventual un hbk.

Multumesc!
0

#2 Useril este offline   caius71 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 348
  • Inregistrat: 22-February 07
  • Gender:Male

Postat 15 January 2009 - 02:54 PM

Vezi postareaady_yo_93, la Jan 15 2009, 02:37 PM, a spus:

Deci...am mai intrat pe forumul asta cam acum 6 luni daca nu ma insel si atunci am vrut sa imi cumpar un heli.Dupa ce am cerut sfaturi aici am fost indrumat sa imi iau un blet cp dar din anumite motive nu am mai cumparat!Acum miam amintit recent de heli-uri si mam hotarat pana la urma sa imi iau unul,dar dupa ce am intrat pe anumite situri (care mi sau dat tot de pe acest forum) am vazut ca pretul este mai mare decat acum 6 luni deoarece dolarul a crescut ajungand la 3.2 lei si atuncea era 2.7 si deci pretul sa marit cam cu un milion! As dori sa imi spuneti niste siteuri din romania de unde as putea sa imi cumpar un belt cp sau eventual un hbk.

Multumesc!
Cauta cu gogu' aeromodelism si gasesti destule.Succes!
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1


Raspuns rapid

  

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro