Modelism - RHC Forum: Intalniri la zbor pentru Ploiesteni si nu numai - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 228 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ultima »

Intalniri la zbor pentru Ploiesteni si nu numai Urleta,Tariceni.

#61 Useril este offline   shogi 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 2753
  • Inregistrat: 08-March 06
  • Gender:Male
  • Location:Ploiest,Bucuresti
  • Interests:pussy

Postat 01 February 2009 - 08:40 PM

mda ..botezul acromasterului meu a decurs perfect ..a zburat ca un campion ...m`am saturat cat am stat cu el pe cer


....glumesc ..am incurcat comenzile la profundor si a zburat cam 3 secunde pana a facut cunostinta cu mama tera..asa e cand ai emotii,nu prea vezi unele lucruri ...crashul a avut ceva urmari:elice rupta,bot crapat dar l`am reparat prin metoda traditionala(apa fiarta si CA) si e ca nou...urmeaza sa`l zbor cum trebuie vineri cred:D
0

#62 Useril este offline   yr-zbg 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1128
  • Inregistrat: 25-November 08
  • Gender:Male
  • Location:Ploiesti
  • Interests:Aviatia

Postat 01 February 2009 - 09:03 PM

Salut...
Imi pare rau sa aud ca nu prea ai apucat sa iti zbori jucaria...dar cat timp s-a reparat totul e ok.
Eu acum m-am intors acasa si asa cum mi-am propus azi am fost la zbor. Desi a fost f. frig si a batut vantul Rudolph a facut "formatie" cu pescarusii...

ps. moartea subita a acumulatorului s-a soldat cu o aterizare fortata in urma careia trenul a cedat nervos. Dar s-a rezolvat pe loc si a zburat si dupa aia.

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: feb09_040.jpg
  • Imagine atasata: feb09_052.jpg
  • Imagine atasata: feb09_054.jpg
  • Imagine atasata: feb09_055.jpg
  • Imagine atasata: feb09_056.jpg

Pacat ca Slz nu zboara.
0

#63 Useril este offline   george10 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1298
  • Inregistrat: 08-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Dambovita,Cornesti
  • Interests:Modelism
    Foto

  Postat 01 February 2009 - 09:06 PM

A fost destul de frumos azi(exceptie facand vremea)! :) Am reusit sa ridic in aer "zburatoarea "mea !
Imagine atasata: cessna_1.jpgImagine atasata: cessna_2.jpg
A facut ceva acrobatii :blink: !numai ca la un moment dat s-a suparat sa mai stea sus si a zis ea ca'i mai bine sa se intoarca la origini!fapt ce a condus la inplantarea in pamant! :wacko: Ce a rezultat:
Imagine atasata: cessna_bulit.jpg

Ideeia e ca :dupa aproape 25 de ani am ridicat un avion in aer singur :) !
Cu Stima George J.
tel.0724686263
0

#64 Useril este offline   george10 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1298
  • Inregistrat: 08-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Dambovita,Cornesti
  • Interests:Modelism
    Foto

  Postat 01 February 2009 - 09:09 PM

A si sa nu uitam de colegi...
Imagine atasata: colegi1.jpg
Super planorul!Poate candva am sa-l termin si pe al meu...inceput acum 15 ani? parca! :)
Pacat ca acrobatul nu a zburat!eram destul de curios sa vad cum merge!
Imagine atasata: Acrobat.jpgincercarea centrului de greutate!

Aceasta postare a fost editata de george10: 01 February 2009 - 09:10 PM

Cu Stima George J.
tel.0724686263
0

#65 Useril este offline   yr-zbg 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1128
  • Inregistrat: 25-November 08
  • Gender:Male
  • Location:Ploiesti
  • Interests:Aviatia

Postat 01 February 2009 - 09:11 PM

Mda...sa inteleg ca a fost o zi cam neagra pt multi.
Nu-i nimic...capul sus. Se repara. Sper ca ai avut prezenta de spirit si rabdarea sa aduni toate bucatelele. Nu arata chiar asa de rau (comparativ cu ce am vazut pe aici pe forum) si sunt sigur ca va zbura din nou cat de curand.

Bafta si data viitoare va fi mai bine.

Aceasta postare a fost editata de yr-zbg: 01 February 2009 - 09:13 PM

Pacat ca Slz nu zboara.
0

#66 Useril este offline   george10 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1298
  • Inregistrat: 08-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Dambovita,Cornesti
  • Interests:Modelism
    Foto

  Postat 01 February 2009 - 09:14 PM

In principiu am adunat cam ce era mai mare!numai ca nu inteleg eu cum vine treaba cu apa fiarta!
am reparat cam 89%din defecte...capota trebuie noua ! :) in rest e ok!
Cu Stima George J.
tel.0724686263
0

#67 Useril este offline   shogi 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 2753
  • Inregistrat: 08-March 06
  • Gender:Male
  • Location:Ploiest,Bucuresti
  • Interests:pussy

Postat 01 February 2009 - 09:18 PM

george poze cu al meu carpit n`ai ? :))


later edit:
referitor la metoda cu apa clocotita...iei un vas atat de adanc cat sa cuprinda toata sectiunea busita a modelului,INAINTE SA IL LIPESTI CU CA bagi partea busita in apa clocotita si apoi imediat cu o lingura freci modeul ca sa se niveleze iar apoi dai cu CA si presezi.Dupa ce ai lipit toate partile bagi inca o data partea afectata in apa si o nivelezi cum trebuie.cam atat :)

Aceasta postare a fost editata de shogi: 01 February 2009 - 09:30 PM

0

#68 Useril este offline   george10 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1298
  • Inregistrat: 08-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Dambovita,Cornesti
  • Interests:Modelism
    Foto

  Postat 01 February 2009 - 09:21 PM

Vezi postareashogi, la Feb 1 2009, 09:18 PM, a spus:

george poze cu al meu carpit n`ai ? :))

Astea's toate si un filmulet cu planorul!restu ...s-a dus cu Dzeu...cine stie unde! :)
Scuze!
Cu Stima George J.
tel.0724686263
0

#69 Useril este offline   corkodel 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 85
  • Inregistrat: 06-July 07

Postat 01 February 2009 - 11:09 PM

Asa este ...o zi neagra:(! insa de mentinut ca in timp ce un avion shi.a dat ultima suflare altul sa renascut.In timp ce Dl George isi cauta ramasitele avionului din urma inpactului a gasit o elicie kre parea sa nu faca parte din avionul sau :rolleyes: era a mea :rolleyes: pierduta acum cateva saptamani bune.Sper ca week-endul viitor sa fie mai multe avioane pe cer !
-Orice aeromodel poate fi facut sa functioneze daca iti pierzi cu el destul de mult timp.
0

#70 Useril este offline   corkodel 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 85
  • Inregistrat: 06-July 07

Postat 01 February 2009 - 11:32 PM

Vreau si eu pozele de azi daca se poate Dle George, puteti sa mi le trimiteti pe messenger acesta este id-ul meu :razvan_corodea.Multumesc!
-Orice aeromodel poate fi facut sa functioneze daca iti pierzi cu el destul de mult timp.
0

#71 Useril este offline   ACS 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 273
  • Inregistrat: 01-October 07
  • Gender:Male
  • Location:Campina

Postat 02 February 2009 - 08:12 AM

Vezi postareageorge10, la Jan 31 2009, 08:00 PM, a spus:

Sa ma bag si eu in seama cu 2 intrebari!
Este cineva din Campina care se da cu zburatoare?
Daca nu ploua pot sa vin si eu la Paulesti sa vad cam ce si cum e cu "pasaroi"astia?! :(
M-am pricopsit cu un "Cessna182"si vreau sa vad cam ce si cum se zboara!
Dac'i careva din Campina....poate ne intalnim la o "vorba si un ceai"

DA LA CAMPINA A EXISTAT O SCOALA PUTERNICA DE AEROMODELISTI, DAR CU TIMPUL >>>>>
Eu fac parte din cei putini care au ramas la Campina si incerc sa ies la zbor dar timpul nu este suficient asa ca tin cateva modele inca ne zburate.
Pentru contact 0723587622
Optimisti construiesc avioane,pesimisti cumpara parasute.
0

#72 Useril este offline   Costumas 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 119
  • Inregistrat: 18-January 09
  • Gender:Male
  • Location:Comanesti (BC)
  • Interests:Parapanta, aeromodele.

Postat 02 February 2009 - 01:30 PM

Salutare!

Imi permit sa intervin si eu, mai intai cu cateva detalii personale: sunt incepator, pana acum am zburat un easy star, acum "astept" finatare pentru a-mi cumpara un arcus si ceva baterii. In fine....

Ideea e ca eu pana acum am zburat pe un izlaz undeva in spate la manastirea ghighiu. Locul e super, asfalt pana la iesirea din sat, adica pana pe izlaz, iarba mica.... mie imi place. Asta ca o alternativa de loc de zbor.

Si pana o sa reusesc sa imi conving "finantatorul" v-ar deranja din cand in cand un "gura-casca" pe langa voi?

(poate gasesc si ceva poze cu locul)

Pe curand,

Lucian


Se pare ca nu am decat ceva video si poze decat din comanesti. Deci fara poze. scz

Aceasta postare a fost editata de Lucian Lache: 02 February 2009 - 01:37 PM

Zboruri pline si aterizari line!
______________________
Pe curand,
Lucian L.
___________________________
"In viata nu sunt lucruri de care trebuie sa te temi, ci sunt lucruri pe care trebuie sa le intelegi." (Pavel Stratan)
0

#73 Useril este offline   yr-zbg 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1128
  • Inregistrat: 25-November 08
  • Gender:Male
  • Location:Ploiesti
  • Interests:Aviatia

Postat 02 February 2009 - 01:41 PM

Doamne fereste...cum iti trecu prin cap ca cineva ar putea sa iti interzica sa privesti. Locul e unul public...si oricum in general exista macar un cioban care casca gura. Ca sa nu mai zic ca eu am avut si 2 masini care s-au oprit sa priveasca. Eu zic ca nimeni nu are nimic impotriva, ba din contra, mai ales ca esti "virusat". Eu unu iti spun ca am fost o singura data absolut singur la zbor, in rest luam pe cineva cu mine sa caste gura.
Cat despre locatia indicata de tine...pare o alternativa viabila mai ales daca vara nu e loc de gratar. Pt. ca la Paulesti distractia se va incheia odata cu venirea caldurii, locul fiind impanzit de lume iesita la picnic.
Personal nu ma deranjeaza ca cineva sa ma priveasca in zbor atata timp cat nu ma perturba cand am avionul in aer. Cand avionul e pe sol....vorbim pana ne doare gura.

Deci la sfarsit de saptamana baga o privire aici sa vezi daca se anunta cineva la zbor.

ps. cam pe miercuri o sa aflu (si o sa va anunt) ce program am eu in weekend (avand in vedere ca am pe cineva care face 50ani si cel mai probabil nu isi va serba ziua in localitate).

bafta.
Pacat ca Slz nu zboara.
0

#74 Useril este offline   Costumas 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 119
  • Inregistrat: 18-January 09
  • Gender:Male
  • Location:Comanesti (BC)
  • Interests:Parapanta, aeromodele.

Postat 02 February 2009 - 03:13 PM

Vezi postareayr-zbg, la Feb 2 2009, 01:41 PM, a spus:

[...] mai ales ca esti "virusat". [...] Cat despre locatia indicata de tine...pare o alternativa viabila mai ales daca vara nu e loc de gratar. [...]


Virusul meu e puternic insusit, avandu-si originile in zborul cu parapanta. :)

In locul (izlazul) amintit de mine, din noiembrie si pana la inceputul lunii februarie (cand am ramas fara "jucarie"), nu am vazut decat vreo 3 oi, un miel, vreo 2 caini speriosi, o dacie 1310 si nici urma de loc in care a fost facut vreodata vrun gratar. http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/tongue.gif

O sa incerc sa obtin si o localizare pe google map, dar nu promit ca o sa si reusesc sa aduc link-ul aici.

Pe curand!
Zboruri pline si aterizari line!
______________________
Pe curand,
Lucian L.
___________________________
"In viata nu sunt lucruri de care trebuie sa te temi, ci sunt lucruri pe care trebuie sa le intelegi." (Pavel Stratan)
0

#75 Useril este offline   shogi 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 2753
  • Inregistrat: 08-March 06
  • Gender:Male
  • Location:Ploiest,Bucuresti
  • Interests:pussy

Postat 02 February 2009 - 03:19 PM

Salutare noului venit si bine te`am gasit printre ploiesteni! pana la vara cred ca tot paulesti ramane cel mai indicat ..asta si pentru curentul ala de panta :X care iti ridica planorul (panta e mult spus ...dar oricum ajuta)
0

#76 Useril este offline   Costumas 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 119
  • Inregistrat: 18-January 09
  • Gender:Male
  • Location:Comanesti (BC)
  • Interests:Parapanta, aeromodele.

Postat 02 February 2009 - 03:25 PM

Sper ca am reusit sa obtin un link pentru locul unde ziceam eu, ca alternativa.
Zboruri pline si aterizari line!
______________________
Pe curand,
Lucian L.
___________________________
"In viata nu sunt lucruri de care trebuie sa te temi, ci sunt lucruri pe care trebuie sa le intelegi." (Pavel Stratan)
0

#77 Useril este offline   ALLEN 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3004
  • Inregistrat: 11-May 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti sector 1

Postat 02 February 2009 - 03:52 PM

Vezi postareageorge10, la Feb 1 2009, 09:06 PM, a spus:

A fost destul de frumos azi(exceptie facand vremea)! http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/rolleyes.gif Am reusit sa ridic in aer "zburatoarea "mea !


bravos George, pana la urma ai reusit.

Vezi postareageorge10, la Feb 1 2009, 09:06 PM, a spus:

A facut ceva acrobatii :D !numai ca la un moment dat s-a suparat sa mai stea sus si a zis ea ca'i mai bine sa se intoarca la origini!fapt ce a condus la inplantarea in pamant! :wacko:
Ideeia e ca :dupa aproape 25 de ani am ridicat un avion in aer singur :D !


capul sus, orice zburator are cel putin un crash la activ. ideea este ca cesnoiul se repara usor, tre doar rabdare.
_______________________________________________________________________________________
Alaturi de hidrogen, prostia e cea care se gaseste in cea mai mare cantitate in univers. La fel si idiotii.
_______________________________________________________________________________________
0

#78 Useril este offline   yr-zbg 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1128
  • Inregistrat: 25-November 08
  • Gender:Male
  • Location:Ploiesti
  • Interests:Aviatia

Postat 02 February 2009 - 04:16 PM

Am reperat locul...(se vad oile pe camp http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/rolleyes.gif )...
Dar daca tot cunosti zona zi si care e cel mai indicat traseu. O ruta ar fi sa ies din oras si la Barcanesti sa ma intorc spre Ghighiu. Varianta cea mai scurta e prin spatele hipodromului, dar nu stiu daca se mai trece calea ferata pe acolo (a fost o perioada cand drumul pe acolo il faceai doar cu caruta...sau Dacia 1100 :D ). Si o a 3-a varianta ar fi sa ies din oras pe la Lukoil si sa vin pe centura de est.

ps. eu stau prin Mihai Bravu, foarte aproape de iesirea spre fero/lukoil si cum spuneam caut de ceva timp alternative pt. la vara.
Pacat ca Slz nu zboara.
0

#79 Useril este offline   Costumas 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 119
  • Inregistrat: 18-January 09
  • Gender:Male
  • Location:Comanesti (BC)
  • Interests:Parapanta, aeromodele.

Postat 02 February 2009 - 04:43 PM

Dupa 3 ani de stat in camine la upg am realizat ca drumul prin str ghimpati-ghighiu (parca) si prin spate pe la hipodrom este bun pt plimbari pietonale si "sport extrem cu dacia". Eu am fost pe ambele trasee: pe varianta de est este mai liber, mergi mai intins, drumul este f bun, insa MI SE PARE un pic mai lung decat pe la barcanesti, in sensul giratoriu, inainte de benzinarie, se face stanga spre manastirea ghighiu, apoi imediat dupa manastire se face prima la dreapta, dupa care dupa aprox 1-1,5 km ajungi la locul cu pricina.

Tot in zona asta, de cateva luni "a rasarit" si o balastiera, cred, care triumfa cu un morman de pamant sau altceva. Coincidenta a facut ca de multe ori cand am fost la zbor vantul batea direct pe acea ridicatura de pamant si ma tot gandeam ca "data viitoare am sa ma duc pana acolo sa vad daca nu pot incerca si la panta". Asta e doar o idee personala, nu am pretentia ca e si aplicabila.

Numai bine!
Zboruri pline si aterizari line!
______________________
Pe curand,
Lucian L.
___________________________
"In viata nu sunt lucruri de care trebuie sa te temi, ci sunt lucruri pe care trebuie sa le intelegi." (Pavel Stratan)
0

#80 Useril este offline   corkodel 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 85
  • Inregistrat: 06-July 07

Postat 02 February 2009 - 11:18 PM

Am zburat si eu o data acolo unde spune Lucian si sa stiti k nu e rau de loc . este bun locul numai ca dupa un timp sau strans cativa sateni ca sa se uite la noi.putem face o incercare si acolo.
Oricum mai stiu si eu niste locuri unde putem zbura fara probleme la vara cum ar fi Tarsori (spre Targoviste )sau Lipanesti si avem shi panta aici .Deoacamdata Paulesti-ul este baza bunicel si aproape .
-Orice aeromodel poate fi facut sa functioneze daca iti pierzi cu el destul de mult timp.
0

#81 Useril este offline   shogi 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 2753
  • Inregistrat: 08-March 06
  • Gender:Male
  • Location:Ploiest,Bucuresti
  • Interests:pussy

Postat 03 February 2009 - 06:22 PM

daca nu ploua vineri - sambata si duminica se anunta zile de zbor ..va asteptam la paulesti city :D)
0

#82 Useril este offline   Costumas 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 119
  • Inregistrat: 18-January 09
  • Gender:Male
  • Location:Comanesti (BC)
  • Interests:Parapanta, aeromodele.

Postat 03 February 2009 - 08:55 PM

Daca nu interpretez gresit datele oferite de acest "sait", se pare ca in acest vichend o sa avem parte de un mare rotor orizontal, ce aduce vant de 2-3 Bf (parca max. 4 m/s sambata pe la pranz), cu ceva curenti calzi.

Personal, nu stiu zona exacta unde se merge la zbor, dar ma astept si la ceva turbulente mai ciudate, mai ales in perioada de pranz.

Parca am citit undeva mai sus ca dupa metro se face dr apoi iesi din paduricea "cu minuni" si cand dai de un lac pe dreapta, intorci capul in stanga si ar trebuie sa va vad masinile. Ar mai fi ceva de adaugat, sau alte repere mai vizibile, gen "o cioara cu o pana alba ce sta pe o creanga cu varful rupt", sau orice altceva de genul asta?
Asta in ipoteza ca veti merge la zbor si voi putea sa ajung si eu pe acolo.

Va multumesc,
Lucian
Zboruri pline si aterizari line!
______________________
Pe curand,
Lucian L.
___________________________
"In viata nu sunt lucruri de care trebuie sa te temi, ci sunt lucruri pe care trebuie sa le intelegi." (Pavel Stratan)
0

#83 Useril este offline   corkodel 

  • Junior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 85
  • Inregistrat: 06-July 07

Postat 03 February 2009 - 09:45 PM

Eu sunt apt pentru zbor cu shogi.nu cred ca ar mai fi nimic de adaugat daca vrei sa vi si ai vreo nelamurire poti sa ne dai un telefon nr lui shogi il gasesti pe prima pagina.
-Orice aeromodel poate fi facut sa functioneze daca iti pierzi cu el destul de mult timp.
0

#84 Useril este offline   george10 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1298
  • Inregistrat: 08-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Dambovita,Cornesti
  • Interests:Modelism
    Foto

  Postat 03 February 2009 - 10:21 PM

Am reusit sa readuc "barzoiu"pe linia de plutire!A trebuit sa refac batiul de la motor si sa repar aripa!mai trebuie capota si e gata de o noua aventura!Dupa acel zbor cu peripetii sa micsorat si greutate!de ce oare? ;) ?
Daca vremea e frumoasa poate apar si eu...Stabiliti o ora si zii(sambata sau duminica)!
Cu Stima George J.
tel.0724686263
0

#85 Useril este offline   yr-zbg 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1128
  • Inregistrat: 25-November 08
  • Gender:Male
  • Location:Ploiesti
  • Interests:Aviatia

Postat 04 February 2009 - 08:29 AM

Din pacate eu voi fi iar plecat din localitate....si mai rau intr-o zona unde n-am loc de zbor.

Deci weekendul asta zic (iar) PAS. :rolleyes:

Bafta!
Pacat ca Slz nu zboara.
0

#86 Useril este offline   shogi 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 2753
  • Inregistrat: 08-March 06
  • Gender:Male
  • Location:Ploiest,Bucuresti
  • Interests:pussy

Postat 05 February 2009 - 07:55 PM

cum ar fi sa fie si maine vremea ca azi ?:rolleyes: ..Dupa 13:00 sunt la locul cu pricina(paulesti city)
0

#87 Useril este offline   george10 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1298
  • Inregistrat: 08-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Dambovita,Cornesti
  • Interests:Modelism
    Foto

  Postat 05 February 2009 - 07:57 PM

Maine?vineri?
nu am cum sa ajung :rolleyes:
poate sambata...
Cu Stima George J.
tel.0724686263
0

#88 Useril este offline   Costumas 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 119
  • Inregistrat: 18-January 09
  • Gender:Male
  • Location:Comanesti (BC)
  • Interests:Parapanta, aeromodele.

Postat 05 February 2009 - 08:08 PM

Vezi postareashogi, la Feb 5 2009, 07:55 PM, a spus:

cum ar fi sa fie si maine vremea ca azi ? :rolleyes: ..Dupa 13:00 sunt la locul cu pricina(paulesti city)


La meteo se spune ca si maine si sambata va fi vreme frumoasa de zbor.

In cazul in care pleci maine sau sambata la zbor, lasa si tu un mesaj pe forum inainte de a iesi din casa, ca poate reusesc si eu sa imi fac prezenta.

Numai bine!
Zboruri pline si aterizari line!
______________________
Pe curand,
Lucian L.
___________________________
"In viata nu sunt lucruri de care trebuie sa te temi, ci sunt lucruri pe care trebuie sa le intelegi." (Pavel Stratan)
0

#89 Useril este offline   shogi 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 2753
  • Inregistrat: 08-March 06
  • Gender:Male
  • Location:Ploiest,Bucuresti
  • Interests:pussy

Postat 05 February 2009 - 10:56 PM

mai mult ca sigur maine dupa ora 10 acum,ca am mai vbit si cu corkodel,o sa fim acolo

un acromaster,un arcus cu o camera montata pe el,un DLG si un easy star o sa isi faca aparitia pe campul de la Paulesti !
0

#90 Useril este offline   yr-zbg 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1128
  • Inregistrat: 25-November 08
  • Gender:Male
  • Location:Ploiesti
  • Interests:Aviatia

Postat 06 February 2009 - 09:12 AM

Uratilor...voi nu aveti servici ?!?...ce va pasa....of of of...
Sunt convins ca in weekend va fi super pt. zbor....dar cum sunt consemnat...am o rugaminte...

Zburati voi si pentru mine :rolleyes:

Bafta!
Pacat ca Slz nu zboara.
0

Arata acest topic


  • 228 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ultima »

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro