Modelism - RHC Forum: realizator programe - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

realizator programe cum realizezi un program voip

#1 Useril este offline   maya 

  • Nou venit
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 26-October 08

Postat 26 October 2008 - 07:28 PM

Buna seara!Am deschis acest topic deoarece vreau sa colaborez cu unii dintre voi pentru realizarea unui program pt tel voip.Nu am cunostinte in domeniu,de aceea am nevoie de voi pentru o investitie in aceasta arie...eu vin cu banii,voi cu cunostintele.Am un hard cu un astfel de program,nu merge decat daca il conectez la pc prin usb,nu se poate intra in program....functioneaza astfel,cumperi acel hard,il conectei la pc,te inregistrezi,iti da un nr de tel si oriunde te-ai afla suni gratuit.Probl e ca e doar pt sua si canada.Vreau sa investesc in realizarea unui astfel de program pentru Europa.Am nevoie de voi pentru realizarea programului,platesc deplasarea in Italia,toate cheltuielile in cazul in care cineva dintre voi e capabil de realizarea unui astfel de program...facem un parteneriat,si incepem afacerea.Sunt dispusa sa investesc in jur de 50mii euro la inceput pt realizarea acelor hard-uri...apoi investitia va creste...Tot eu ma ocup si de distributie,publicitate....voi veniti cu cunostintele in domeniu.
Scuze pt exprimare...neavand cunostinte in domeniu,am incercat sa fiu cat m explicita cu putinta.
Daca sunteti interesati contactati-ma la e-mail mayahelen@yahoo.com
Multumesc
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

2 useri citesc topicul
0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro