Modelism - RHC Forum: Cei ce stiu, cei ce stiu mai putin.... - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Cei ce stiu, cei ce stiu mai putin.... Felicitari si respect celor ce ajuta!!!

#1 Useril este offline   HESS 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 955
  • Inregistrat: 08-October 07

Postat 09 November 2007 - 06:03 PM

Este un subiect pe care il deschid in speranta ca unii sa nu mai stea ``in umbra`` si sa iasa la vedere, cu idei, explicatii, chiar si cu intrebari.
De ce? Pentru nu e bine sa intri doar cand ai nevoie tu sa aflii ceva, e bine ca si tu sa vii cu idei, sa-i ajuti pe altii care au nevoie. Nu e corect ca tie sa-ti raspunda cineva, sa-ti faci treaba, iar tu sa nu-ti pierzi timpul pretios ca sa spui si altora din ceea ce stii tu.
Nu sper ca acest subiect sa fie dezbatut, dar sper sa conving pe unii ca asa cum altii isi iau din timpul lor sa dea sfaturi si idei, (asa cum stie fiecare), asa trebuie sa faca si ei la randul lor!
Nu conteaza ca esti contrazis sau apreciat, conteaza sa fii aici!
Inca o data felicitari pt toti cei ce ``vorbesc`` aici, pt cei ce ies la ``lumina``!!!
GAZ PE APA- sentiment de nedescris!
0

#2 Useril este offline   deejaydanyaero 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 675
  • Inregistrat: 31-May 07

  Postat 09 November 2007 - 06:24 PM

corect .........doar ptr asta a fost facut forumul .........fiecare sa-si spuna parerea si ideea chiar daca este realizabila sau nu.....chiar daca murim de invidie si ciuda :rolleyes: fatza de modelul altuia .........chiar daca acel cineva ne-a dat un sfat prost sau f .bun ....toate astea nu conteaza important este sa comunicam ........si cum nu mai este mult pana la finele anului 2007 sa-l incheiem cu ganduri bune.......la mai MULTE MODELE si la mai multe IDEI bune sau nu.....
ceea ce realizez este umbra a ceea ce gandesc
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro