Modelism - RHC Forum: Propunere deschidere rubrica noua.... - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Propunere deschidere rubrica noua.... ...una cu mai putina ``tehnica``

#1 Useril este offline   HESS 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 955
  • Inregistrat: 08-October 07

Postat 31 October 2007 - 05:53 PM

Salut si respect tuturor de aici, indiferent de ani, sau ``ocupatii``; e clar ca nu suntem ``normali``... , iar asta e bine!

Vin sa va propun, (si sa spuneti daca sunteti de acord sau nu), sa deschidem o noua rubrica, numita ``Modelistul de mine`` sau cum vreti voi, in care, cand ai buna dispozitie, sau timp, sa ``spui`` o intamplare haioasa din viata si experienta ta de modelist, sau chiar orice gluma legata de modelism in general,sau de intamplarile haioase intamplate prietenilor tai modelisti, care nu sunt pe aici.
Cred ca e o chestie pozitiva, care te mai destinde dupa ce ai citit multe mesaje incarcate de fizica, chimie, etc.
Atentie: numai pe teme, sau legate de modelism!!!

Ce ziceti?
Multumiri dl Profesor S.l.v. Dan, prezent si aici, ca nu s-a suparat (fff rau) pe mine cand i-am ``ejectat`` capacul de la soba uscandu-mi monstrul de motor de rak IN soba...(varsta de vina intodeauna!). Marius.
GAZ PE APA- sentiment de nedescris!
0

#2 Useril este offline   anton_beton93 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 112
  • Inregistrat: 28-August 07

Postat 31 October 2007 - 08:18 PM

ar fi ceva http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/smile.gif) mai ales cand am facut eu baie dupa un pescador....noroc ca nu era apa adanca si imi ajungea pana la piept.......in lacul tabacarie...cam mizerabil da deh...m-am intors acasa am facut un dus luuuuuuuuuuuuung si eram iara fresh:D
cine sapa groapa altuia departe ajunge!
0

#3 Useril este offline   HESS 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 955
  • Inregistrat: 08-October 07

Postat 31 October 2007 - 08:21 PM

Merci beton pt parerea ta pozitiva. Mai asteptam... http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/cool.gif
GAZ PE APA- sentiment de nedescris!
0

#4 Useril este offline   zakeram 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 104
  • Inregistrat: 29-October 07

Postat 01 November 2007 - 10:52 AM

prima care-mi vine-n minte e ca mi-am lipit buzele cu superglue. in coltul din dreapta tineam tubul, mainile fiind ocupate cu lipitura, iar pe cel din stanga suflam sa usuc lipitura - nu cea din gura :lol:. ce pot sa spun e ca am lipit mai bine buzele decat ce vroiam initial.
lucrurile de calitate se fac greu!
0

#5 Useril este offline   HESS 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 955
  • Inregistrat: 08-October 07

Postat 01 November 2007 - 03:28 PM

GunMan, tu nu spui nimic??? Sigur ai ce povesti!
Chiar mi-ar placea rubrica asta... Astept in continuare. Pana acum e bine....raspunsuri pozitive.
GAZ PE APA- sentiment de nedescris!
0

#6 Useril este offline   HESS 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 955
  • Inregistrat: 08-October 07

Postat 02 November 2007 - 01:42 PM

...... :angry:


......... :wub:
GAZ PE APA- sentiment de nedescris!
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro