Modelism - RHC Forum: propunere moderator - pt. navo - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

propunere moderator - pt. navo

#31 Useril este offline   dily 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1383
  • Inregistrat: 03-September 06
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI - BERCENI

Postat 25 October 2007 - 12:56 AM

gica viteza, la 24 Oct 2007, 21:51, a spus:

salut,

parerea mea:

1. soare geo = baiat bun se aude pe forum ca este ; da sfaturi la toata lumea cum se poate modifica o CHINEZARIE

gica viteza .......observ putina ironie in tonul tau (poate ma insel)......si ce daca da sfaturi cum sa modifici o chinezarie..........ia citeste topicurile de pe acest forum la navo............o sa vezi ca cei mai multi autori, useri, ma rog...........cele mai multe subiecte sunt despre barci fie cumparate de la firma din nordul moldovei , fie chinezarii modificate , fie barci lucrate "pe genuchi", sau comandate din strainatate....care stim toti ce fabricatie au piesele din burta lor........ma refer in general la cele electrice,......asa ca ce sfaturi vrei tu sa dea un moderator..........."mai baieti lasati jucariile si treceti la coci din carbon - kevlar, puneti numai motoare CMB , OS-max , HAKER, etc?"...........sau sa radem de "saracii" care cumpara barci din niro cu un milion si cauta sa le modifice pt a le imbunatati performantele, sau de copii de 12 sau 14 ani care scobesc coci in lemn.........si sa i scoatem in fata pe "profesionistii "care merg vezi doamne la concursuri , au scule de calitate.......dar stau in umbra.......doar citesc forumul , nu se implica la problemele sau intrebarile incepatorilor........nu dau sfaturi........nu ajuta...

vreau sa precizez ca nu am absolut nimic impotriva lui gun men........poate sa fie el moderatorul......nu asta este problema......am vrut doar sa mi exprim punctul meu de vedere in legatura cu afirmatiile lui gica viteza

Aceasta postare a fost editata de dily: 25 October 2007 - 01:12 AM

nr. de telefon......
0744.35.25.89
0727.88.75.46
0

#32 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6866
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 25 October 2007 - 05:32 AM

aveti sondajul in navo .acolo puteti vota. aici inchidem ca nu are nici un rost.
flying is my life...
0

Arata acest topic


  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro