Modelism - RHC Forum: Deproniada editia a-II-a, concurs ONLINE de modele - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

  • 17 Pagini +
  • « Prima
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Deproniada editia a-II-a, concurs ONLINE de modele pe locuri, fiti gata, START !!!

#451 Useril este offline   TUROK 

  • BAGA VITEZA
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3708
  • Inregistrat: 03-February 07
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:AEROMODELISM

Postat 27 November 2007 - 07:17 PM

evrikus ...sti bine ca sunt alaturi de tine si am fost mereu si voi fi ...........iar in ceea ce priveste planorodactilu tau ..il vom face noi sa zbOARE ,nici o grija in privinta asta ...

MI-A VENIT O IDEE PT AVIONU TAU ..ITI SPUN PE MESS :)
ADOR VITEZA!!!
0

#452 Useril este offline   florin100% 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2685
  • Inregistrat: 20-June 06

Postat 29 November 2007 - 03:18 PM

dupa doua zile fara calcularet si multa munca si praf la vlaicu am reusit de l-am refacut :) .Acu este semnificativ mai greu pe fata si cred ca o sa zboare destul de frumos.Profunforu frontal e facut complet din balsa.Servourile sunt toate puse pe centru nu alandala http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/tongue.gif .IAr in loc de batu ce tinea profundoru am pus o teava de carbon de 10 prin care trec si firele de la servo.Astazi am sa ma duc cu el si am sa fac si poze si daca poate sa vina cineva cu mine sper sa fac si filmulet.


ciudat...acu arata mult mai bine ca inainte :D

Aceasta postare a fost editata de florin100%: 29 November 2007 - 03:19 PM

"Odata ce ai gustat din mirajul zborului, nu vei mai putea merge pe pamant decat cu ochii ridicati spre cer"


Team Aeropower

0

#453 Useril este offline   mvpricop 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1424
  • Inregistrat: 08-February 06

Postat 29 November 2007 - 03:34 PM

Shalom!

Aici e versiunea finala a filmului de prezentare, cu manea pe fundal.

http://www.youtube.com/v/NjKPLjC6UvA

Papaciu, pana la deproniada III sau XXX.
Cu sau fara de motor,
Io le zbor pentru popor!

Schaum vor dem Mund,
Und Papier fuer der Fund!
0

#454 Useril este offline   gun man 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 956
  • Inregistrat: 02-December 02

Postat 29 November 2007 - 04:57 PM

Atentie mare la ecranat antena de receptor de teava de carbune!!!!! ca nu face bine !
0

#455 Useril este offline   florin100% 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2685
  • Inregistrat: 20-June 06

Postat 29 November 2007 - 05:52 PM

din pacate cu toate eforturile depuse avionul nu a zburat, adica a zburat cativa metrii si apoi s-a angajat.SA va povestesc..Deci il arunc din mana si vad ca zboara foarte frumos si drept, dupa ce se duce mai incolo am zis sa iau viraju.DAu foarte putin de mansa cam un mm pt ca am zis sa iau vraju larg pt ca nu stiam cum se comporta.Intra in viraj si face o miscare foarte violenta din care nu am mai putut iesi :huh: .Asta este...atata poate modelu... http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/sad.gif(( .Imi pare foarte rau dar nu am ce sa fac, eu m-am straduit cat am putut dar se pare ca nu vrea ce nici o culoare :)(



filmuletul... http://www.youtube.c...h?v=42Aq3tXq4PM




daca mai vreiti o poza facuta inaintea zborului va dau daca nu nu mai are rost sa o pun.
MULT NOROC IN CONTINUARE!!!!

Aceasta postare a fost editata de florin100%: 29 November 2007 - 05:53 PM

"Odata ce ai gustat din mirajul zborului, nu vei mai putea merge pe pamant decat cu ochii ridicati spre cer"


Team Aeropower

0

#456 Useril este offline   mvpricop 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1424
  • Inregistrat: 08-February 06

Postat 29 November 2007 - 06:01 PM

Pune poza, nu fii rau.
Asta este, e greu cand faci configuratii mai neconventionale sa zboare.
Nu trebuie sa-ti para rau.

Papa
Cu sau fara de motor,
Io le zbor pentru popor!

Schaum vor dem Mund,
Und Papier fuer der Fund!
0

#457 Useril este offline   TUROK 

  • BAGA VITEZA
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3708
  • Inregistrat: 03-February 07
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:AEROMODELISM

Postat 29 November 2007 - 06:05 PM

pai versiunea finala de .......a melodiei ca filmuletele sunt tot aceleasi ...credeam ca e ceva nou .
ADOR VITEZA!!!
0

#458 Useril este offline   TUROK 

  • BAGA VITEZA
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3708
  • Inregistrat: 03-February 07
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:AEROMODELISM

Postat 29 November 2007 - 06:11 PM

Florinel ..imi pare rau de modelu tau .......era ceva aparte daca zbura ......totusi ca o idee .....eu unu i-asi mai lungi putin aripile si a-si renunta la unghi diedru...Fa aripa dreapta ...incearca si ca mine ...fa aripa mai mare ...portanta ....... :huh:
ADOR VITEZA!!!
0

#459 Useril este offline   melsoft 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 412
  • Inregistrat: 16-April 05
  • Location:https://t.me/pump_upp
  • Interests:https://t.me/pump_upp

Postat 29 November 2007 - 06:14 PM

Oricum a zburat k lumea! Baga poza dinainte de crash! Sunt sigur k pana la urma o sa-l faci sa zboare bine. Imi place cum ti-a iesit si nu te descuraja!
0

#460 Useril este offline   florin100% 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2685
  • Inregistrat: 20-June 06

Postat 29 November 2007 - 06:28 PM

multam pt consolari !! de descurajat nu ma descurajez io :huh: dar ma enerveaza faptul ca muncesti mult si totul se prapadeste in 5 secunde


uitati si poza

Imagini atasate

  • Imagine atasata: post-38-1196353722.jpg

"Odata ce ai gustat din mirajul zborului, nu vei mai putea merge pe pamant decat cu ochii ridicati spre cer"


Team Aeropower

0

#461 Useril este offline   mvpricop 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1424
  • Inregistrat: 08-February 06

Postat 29 November 2007 - 07:02 PM

TUROK, la 29 Nov 2007, 18:05, a spus:

pai versiunea finala de .......a melodiei ca filmuletele sunt tot aceleasi ...credeam ca e ceva nou .

Da, dar e cu muzica. :huh:
Ce vrei, imi fac si eu rating cum pot. http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/smile.gif
Mai am niste filme, cu primele lansari, facute de Fulgerica, cu aparatul lui. Alea's cu mai putin succes. Le-as fi pus, dar nu am reusit sa le montez, din motiv de codec, sau ulead - am versiunea 7 (cu licenta - de la TV tunner).....

Pana la urma, decat sa dea click de 4-5 ori pe youtube privitorul naiv si innebunit dupa aeromorocaroplanu' lu' meu, mai bine da o singura data si asculta si muzica, in loc de vocea mea.....

Na', pentru ca m-ai provocationat, pun si filmul cu pricina, care o sa se vada cam slab, ca a fost deja comprimat la maxim de Fulgerica, la care adaugam si compresia youtube......

http://www.youtube.c...h?v=cBBWVQFnfm0
Cu sau fara de motor,
Io le zbor pentru popor!

Schaum vor dem Mund,
Und Papier fuer der Fund!
0

#462 Useril este offline   mvpricop 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1424
  • Inregistrat: 08-February 06

Postat 29 November 2007 - 07:09 PM

Mama mia, m-am uitat si eu la film. Sunt impresionat :huh:. E ca la anamneza, imi dau seama ce-am gresit, etc.
Am filmul in calculator de nu stiu cat timp, da' trebuie sa ma uit pe youtube, ca sa-l vad pe tot, ca altfel nu am rabdare.......
Psihologia asta.......

Shalom, folks.
Cu sau fara de motor,
Io le zbor pentru popor!

Schaum vor dem Mund,
Und Papier fuer der Fund!
0

#463 Useril este offline   SILVIU66 

  • Site Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Admin
  • Postari: 6864
  • Inregistrat: 03-February 04
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Flying

Postat 29 November 2007 - 08:02 PM

descalificati din concurs:shake,zgr44,Ionut csu galati,rent rc,nicajohn,julius,elvechio,silfax
flying is my life...
0

#464 Useril este offline   melsoft 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 412
  • Inregistrat: 16-April 05
  • Location:https://t.me/pump_upp
  • Interests:https://t.me/pump_upp

  Postat 30 November 2007 - 09:20 AM

http://images.jupiterimages.com/common/detail/60/59/23245960.jpg
Concursul s-a terminat! Din pacate Shake, Zgr44, Ionut csu galati, Rent rc, Nicajohn, Julius, Elvechio, Silfax au fost scosi din concurs pentru ca nu au reusit sa termine la timp modelul sau nu au postat filmul de prezentare. Imi pare sincer rau pentru acestia, dar regulamentul este regulament si trebuie respectat, cu toate ca printre acestia sunt multi pe care i'as fi vazut finalisti. Urmeaza voturile, pentru care aveti la dispozitie timp destul pentru deliberare, adika pana pe 9 decembrie 2007, urmand ca pe 10 dec 2007 sa fie premierea castigatorilor.
Aveti grija: se voteaza doar 1 singura data si nu incercati sa vedeti rezultatul votului inainte, pentru ca nu veti mai putea vota dupa aceea!
Puteti vedea insa ce a lucrat fiecare dintre concurenti, inainte de vot, aici:
INCAS
FLORIN_100%
EVRIKUS
TUROK
FULGERICA
ZOZO
EMILARE

Ia mai votati mai.... :D

Aceasta postare a fost editata de melsoft: 30 November 2007 - 01:15 PM

0

#465 Useril este offline   Silfax 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1450
  • Inregistrat: 15-April 04
  • Gender:Male

Postat 30 November 2007 - 11:48 PM

Asta e... n-am avut timp de film de nici o culoare.... poate la editia din primavara voi fi mai liber. Pana atunci bafta la concurentii ramasi in cursa!
...audaces fortuna iuvat...
0

#466 Useril este offline   TUROK 

  • BAGA VITEZA
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3708
  • Inregistrat: 03-February 07
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:AEROMODELISM

Postat 01 December 2007 - 12:00 AM

te asteptam ......cu toate ca eu voiam sa vad cu cea mai mare nerabdare filmuletu cu avionu tau ... -_-
ADOR VITEZA!!!
0

#467 Useril este offline   mvpricop 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1424
  • Inregistrat: 08-February 06

Postat 01 December 2007 - 03:41 PM

Sunt incantat de vot! ;)
Va spun un secret, am un singur vot pana azi, dar e cel mai vechi. Am votat primul, cu mine! :)
Cred ca se poate confirma de la cel mai inalt nivel.

Poate primesc un vot special, pentru cel mai vechi vot. :D



Nu mai bag un mesaj nou, completez aici:
E 01.12.07 si sunt 763 accesari contra vreo 68 de voturi.
Adica de 11 ori mai multe priviri decat votari.
Acuma, daca vreo 100 de priviri sunt ale participantilor, eu recunosc nu cu rusine, ca m-am uitat in ultimele doua zile de vreo 15 ori la scor, ramane ca la zece vizitari, se lasa cu un vot. Cam slabut, totusi.
Exista si explicatii, pe care, poate, o sa le discutam dupa finalizarea perioadei de votare.

Aceasta postare a fost editata de INCAS: 01 December 2007 - 05:00 PM

Cu sau fara de motor,
Io le zbor pentru popor!

Schaum vor dem Mund,
Und Papier fuer der Fund!
0

#468 Useril este offline   Marinaru 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2989
  • Inregistrat: 20-April 02

Postat 02 December 2007 - 07:57 PM

INCAS, la 1 Dec 2007, 16:41, a spus:

Sunt incantat de vot! :wub:
Va spun un secret, am un singur vot pana azi, dar e cel mai vechi. Am votat primul, cu mine! :)

Ia partea buna a lucrurilor, esti primul pe lista dupa cum vezi si nici prietenii nu te pot minti ca ei te-au votat...fivar deproanele....
Magelan,
Cu rabdare si ciocan.
0

#469 Useril este offline   Cirip 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 732
  • Inregistrat: 07-January 05

Postat 02 December 2007 - 08:49 PM

melsoft, la 30 Nov 2007, 09:20, a spus:

Aveti grija: [...] nu incercati sa vedeti rezultatul votului inainte, pentru ca nu veti mai putea vota dupa aceea!

Din pacate nu am stiut si nu am mai putut sa votez, desi as fi dorit. Nu stiu daca era scris undeva, dar... eu nu am vazut. Cand am incercat sa votez, am vazut mesaj ca nu mai pot vota, dar nu stiu daca eu am contribuit cu vot sau nu. O sa incerc sa tin minte pentru urmatorul concurs. :wub:
Teorie este atunci cand stii totul, dar nu merge nimic.
Practica este cand toate merg, dar nu stii de ce.
Montajele mele imbina teoria cu practica: nu merge nimic si nu stiu de ce.
0

#470 Useril este offline   RedBaron 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1639
  • Inregistrat: 30-April 06

Postat 03 December 2007 - 12:32 AM

rog lamurire ....

daca modelul lui turok inca mai este in concurs, aveam si eu voie sa pun un model asw , facut de mine , aripi din spuma invelita cu balsa, fuselaj de plastic intarit cu depron ?

Turok nu ma intelege gresit , imi place modelul tau , dar nu este pentru DEPRONiada ...

sincer mi se pare ca sa deviat de la concurs :wub:

Melsoft adu-ti aminte ce a fost anult trecut la RR ... Zvarluga cam cata balsa avea pe ea ? a fost doar un exemplul... modelul facut atunci parca tot de emil castigator...cata balsa avea ? ..
nu ti se pare ca e o diferenta

si cu aceasi rautate intreb ... a vazut cineva vre-o poza cu modelul lui TUROK , unde sa se vada depron pe fuselaj ? io am vazut doar poze unde e fusealaj de balsa si apoi cu solar... nicidecum cu depron ... daca sunt postate , imi cer scuze oi fi sarito..
desi am cautat de 2 ori...
KIT GUPPY
Ce e portanta? o floare ce se naste din viteza...
0

#471 Useril este offline   TUROK 

  • BAGA VITEZA
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3708
  • Inregistrat: 03-February 07
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:AEROMODELISM

Postat 03 December 2007 - 02:27 AM

pt inceput ...ia vezi RedBaron.......poza asta o gasesti ....postata cumva la constructie?.......te asigur ca nu ........desi mai am destule cu el inca nepuse ..chiar si cu depron pe fuselaj ...dar ca sa fie mai interesant ..o sa le pun la sfarsitu concursului ....sa se vada si depronu pe fuselaj ..cum este acoperit , asta asa ca sa stai tu in dilema si sa nu ma votezi ... :) oare cati din concurenti au postat ca mine in detali ..fiecare faza a constructiei .....am omis ok ..partea asta ..din graba si viteza ca sa termin mai repede constructia lui ... puteam sa nu ma afisez cu el fata de alti la zbor ........crezi ca ar avea rost sa spun prosti?...nu imi sta in caracter ..ok ..am inteles : este avion dar daca faceam unu de 4 m din depron ..cum il numeai tot "depronas?"unde este specificat anume ca trebuie o anumita dimensiune in constructie?Daca zvarluga....era de2m constructia cum se putea numi oare altfel?zvarloi? :huh: .......hai sa fim seriosi .ps: ..aripa la mine spre deosebire de ceea ce ai zi tu mai sus ( NU )este invelita cu balsa ........doar solar film ! ..... :wub:


cu privire la aripa nu cred ca sunt singuru dintre participanti care a realizat-o asa cum este ea ( difera structura dar materialu ...?)....


uite si poza de care vorbeam ...........si restu dupa concurs ( asta asa ca sa nu poti dormi tu bine baroane :) )

Imagini atasate

  • Imagine atasata: post-38-1196641629.jpg

ADOR VITEZA!!!
0

#472 Useril este offline   melsoft 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 412
  • Inregistrat: 16-April 05
  • Location:https://t.me/pump_upp
  • Interests:https://t.me/pump_upp

  Postat 03 December 2007 - 11:53 AM

Vesti importante:
Mos NICOLAE a trecut pe la mine si a lasat premii pentru TOTI cei 15 participanti la concurs, asa ca va rog sa-mi trimiteti pe MI sau pe adresa de mai jos, adresele voastre complete unde sa vi le trimit! Deasemenea va rog sa-mi trimiteti pe melsoftus@yahoo.com toate pozele si filmele pe care le aveti k sa fac un DVD cu ce s-a intamplat la aceasta editie! http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/rolleyes.gif
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2368936/2/istockphoto_2368936_santa_flying_a_plane.jpg

Aceasta postare a fost editata de melsoft: 03 December 2007 - 12:21 PM

0

#473 Useril este offline   mvpricop 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1424
  • Inregistrat: 08-February 06

Postat 05 December 2007 - 05:00 PM

Minune!!!!!!
M-a votat cineva, nu-mi vine sa cred.
Oricine ai fi, multumesc!
Sa traiesti,
Deproane sa construiesti!
Cu sau fara de motor,
Io le zbor pentru popor!

Schaum vor dem Mund,
Und Papier fuer der Fund!
0

#474 Useril este offline   melsoft 

  • Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 412
  • Inregistrat: 16-April 05
  • Location:https://t.me/pump_upp
  • Interests:https://t.me/pump_upp

  Postat 06 December 2007 - 03:15 PM

http://www.megat.org/breaking%20news.gif
Iata ce am primit pe MI de la ZOZO:

Salut melsoft!

Te anunt cu regret ca din motive obiective doresc sa ma retrag din competitie. Nu tin sa comentez aceasta decizie, nu sunt suparat sau ofticat de rezultatul obtinut, este decizia mea si creez astfel posibilitatea altor concurenti sa obtina macar locul 3 in aceasta competitie. Daca exista posibilitatea si nu este impotriva regulamentului acestui concurs, as dori sa adaugati voturile obtinute de catre mine altui concurent. Cele 9 voturi as dori sa-i fie repartizate lui Florin 100% pentru al sau model Vlaicu deoarece merita.

In speranta ca ne vom intalni si la alte editii ale deproniadei, iti urez Sarbatori Fericite si un La Multi Ani.

Cu prietenie,

zozo



ZOZO, nu comentez motivele care te-au facut sa te retragi din competitie, iti respect hotararea, asa ca esti oficial scos din concurs. Cat despre voturile tale nu pot fi atribuite altui concurent din pacate.

Ultimele zile de votare, cupa va merge la IASI sau la BUCURESTI ??? Inca se mai pot rasturna rezultatele... :o

Inca mai astept pe MI sau pe melsoftus@yahoo.com adresele voastre pentru a va putea trimite premiile!!!

Aceasta postare a fost editata de melsoft: 06 December 2007 - 03:19 PM

0

#475 Useril este offline   florin100% 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2685
  • Inregistrat: 20-June 06

Postat 06 December 2007 - 04:57 PM

Iti multumesc pentru intentie zozo dar daca nu se poate eu nu ma supar, important e ca am participat si atata tot http://www.rhcforum....tyle_emoticons/default/smile.gif

Inca odata mersi pt intentie!
stima
"Odata ce ai gustat din mirajul zborului, nu vei mai putea merge pe pamant decat cu ochii ridicati spre cer"


Team Aeropower

0

#476 Useril este offline   ZOD 

  • Flightaddicted member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2766
  • Inregistrat: 12-March 03

Postat 06 December 2007 - 05:28 PM

Florin .. ti-am vazut ultimul crash si mi-a parut rau ca avionul era muncit si facut ingrijit... Pacat de CG.. din cate am inteles de la niste domni care se pricep in a calcula CG-ul la asa ceva e un pic diferit..
Sper ca pana la urma sa ii mai dai niste superglue si sa rezolvi sa il zbori. Sper ca nu renunti la el...
DT
0

#477 Useril este offline   TUROK 

  • BAGA VITEZA
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3708
  • Inregistrat: 03-February 07
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:AEROMODELISM

Postat 07 December 2007 - 01:41 AM

ZOZO .........ce patisi frate?? :D dupa cum spune melsoft

Citeaza

Inca se mai pot rasturna rezultatele...
.........poti sa sti?? :D
ADOR VITEZA!!!
0

#478 Useril este offline   TUROK 

  • BAGA VITEZA
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3708
  • Inregistrat: 03-February 07
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:AEROMODELISM

Postat 07 December 2007 - 01:43 AM

de ce se renunta??? :D
ADOR VITEZA!!!
0

#479 Useril este offline   fulgerica 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2235
  • Inregistrat: 31-July 07
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:vintage

Postat 07 December 2007 - 01:47 AM

INCAS, la 5 Dec 2007, 17:00, a spus:

Minune!!!!!!
M-a votat cineva, nu-mi vine sa cred.
Oricine ai fi, multumesc!
Sa traiesti,
Deproane sa construiesti!

poate te-a votat marinaru. cam nashpa urarea :D poate isi retrage votul.
apropo, ai 3. te-ai clonat?
Laser frate!
"Drona este pt modelism exact ce este maneaua in muzica" - Epicur
0

#480 Useril este offline   Marinaru 

  • GOLD MEMBER
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2989
  • Inregistrat: 20-April 02

Postat 07 December 2007 - 08:05 AM

fulgerica, la 7 Dec 2007, 02:47, a spus:

poate te-a votat marinaru.

Ce, m-am damblagit?!
Oricum, daca ma-ntrebi pe mine, Turok rulz!!! Si o sa-l conving sa-l motorizeze termic!



:)
Magelan,
Cu rabdare si ciocan.
0

Arata acest topic


  • 17 Pagini +
  • « Prima
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro